Πατάτες άλμπουμ που λατρεύουμε

Δεν έχω δει τον megatherion να βάζει τα

Cold Lake
Turbo

Oχι πατατια το vanity/nemesis με την καμια!!!

Τhe Devil you Know… μια χαρά δίσκος είναι.

Το X factor των iron maiden,to character των dark tranquillity

Ε όχι και πατάτα το character!!!
Αντιθέτως,ΜΑΜΕΙ!!!:respect:

Μην το πάρεις προσωπικά αλλά φαίνεται πως δεν έχεις ακούσει πολλές καλές μπαλάντες στη ζωή σου…:lol:

όχι απλα το έχω συνδέσει με μια κοπέλα που μέχρι σήμερα αρνούμαι να ξεχάσω :oops:

όποιος σχολιάσει :lightsabre:

ULTRA FAIL!

Το κομμάτι είναι γραμμένο το '93, συνέλθετε.

‘‘όχι απλα το έχω συνδέσει με μια κοπέλα που μέχρι σήμερα αρνούμαι να ξεχάσω :oops:’’

Τότε πάω πάσο.Πράγματι μπορεί να σημαίνει πολλά ένα οποιοδήποτε κομμάτι για τον καθένα μας για πολύ ειδικούς λόγους.

Και τί σημασία έχει αυτό;

Οτι άνετα διεκδικεί μια θέση στα Illusions. Το This I Love το θεωρώ από τις καλύτερες μπαλάντες που έχουν γράψει ποτέ οι Guns, ανάμεσα σε November Rain και Estranged 8)

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

και [SIZE=“7”]DON’T CRY[/SIZE], [SIZE=“7”]PATIENCE[/SIZE]!!!:bow::respect:

Εγώ δεν είπα ότι είναι άσχημο αλλά σε καμιά περίπτωση δεν το θεωρώ κορυφαίο ή πολλώ δε μάλλον, all-time classic.Αυτό είπα και σχολίασα γιατί ο φίλος παραπάνω το τοποθέτησε λίγο-πολύ στο πάνθεον των power ballads.Κατόπιν διευκρίνισε ότι σημαίνει πολλά για τον ίδιο και σε αυτό δεδομένο υπεισέρχονται άλλα πολλά όπως υποκειμενική προτίμηση, βιώματα κλπ. που δεν μπορώ και δεν έχω δικαίωμα να επέμβω.

Από κει και πέρα, ως προς εμένα είναι απλά μια καλή μπαλάντα στο ναυάγιο του Chinese…

Διαφωνούμε πέρα ως πέρα αλλά anyway!

Ε δε είναι απαραίτητο να συμφωνούμε :wink:

Ακούς εκεί “ναυάγιο” το Chinese:p

Χαχαχαχαχαχα! εντάξει αυτό το άλμπουμ δίχασε, διχάζει και θα διχάζει αρκετές γενιές ακόμα δυστυχώς ή ευτυχώς…

To τι θεωρειται all-time classic μονο ο χρονος μπορει να το δειξει.
Απλα αυτο το τραγουδι αφου γραφτηκε και το 1993, κατα μια εννοια εχει περασει ο χρονος απλα δεν ειχε κυκλοφορησει, και περα απο αυτο κανει μπαμ οτι ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ τραγουδι!!!

Παντως δεν βλεπω καποιο αντιστοιχο τραγουδι αυτης της δεκαετιας που να μπορει να συγκριθει μαζι του.:-k

3μιση ευρώ το chinese ντεμοκρασι στο πλευ.κομ

Έχει πολλές κομματάρες το Chinese αλλά το This I Love το βαριέμαι μέχρι θανάτου.