Ποιος ειναι ο πιο κολλημενος;

λοιπον ενα πολλ για το ποιος γιουζερ πιστευετε οτι ειναι πιο σπαστικος με τα κοληματα του.
οι επιλογες καλοβουλα ειναι δε θελω να προσβαλλω κανεναν.
λοιπον,διαλεχτε!

Προσεξτε τι θα πειτε σακαφλιαδες! :stuck_out_tongue:

Εντιτ: Εβαλε κ τον εαυτο του μεσα ο τρισαθλιος! :stuck_out_tongue:

Εχει ανασφαλιες… :stuck_out_tongue: παντα φιλικα ετσι; :slight_smile:

αλλος…!!εννοειται εγω δηλαδη με τα 31 δοντια και τους μονους αριθμους[-X…αν δεν ηταν ετσι τα πραματα,θα εβαζα στανδαρ στον κουιν που εβαλε τον εαυτο του μεσα!!!:lol::lol: και μετα λουπιν για τα σαουθπαρκ

Awake εγώ.

Ακούς καλά πράγματα και λες σωστά πράγματα.

Δεν θεωρώ τόσο κακό το να κολλάς σε αυτά, και να τα επαναλαμβανεις (σε λογικά πάντα πλαίσια)…Και μάλιστα κατανόω και τους λόγους για τους οποίους μπορεί να το κάνεις…και λέω πάλι, τις περισσότερες φορές είσαι σώστος…Αλλά οπως είπαμε, ένα μετρο.

Επίσης δεν μ’ αρέσει ο τρόπος σου καθόλου.

Φιλικά πάντα!

(Εννοείται ότι αν είχα επιλέξει να συμμετέχω πολυ στα αθλητικά θέματα θα ψήφιζα κριςπ :p)

Ανετα ο ΚρισΠ

Aγαπάμε, απλά:

Περιττό να πω πως περιμένω με αγωνία να ξεκινήσει η επόμενη σήζον για να δω το θάψιμο που θα ρίξει ο Lupin. :stuck_out_tongue:

edit. Αν και η σωστή λέξη για τον Lupin δεν είναι “κολλημένος”, αλλά ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ. 8)

Πού είναι ο Γράκχος με τους Priest, οι iron_aris/angus7pl με τους Maiden, οι St. Anger/Marianna_Me/etc. με τους Metallica, Night*Sky/Faceless_Rania με τον Kai Hansen, MAYHEM/TRAMPAKOYLAS με τους Manowar, Red Rum με Neurosis/Mastodon, Bleedin History με Eyehategod, captain_clegg με Bolt Thrower κτλ. κτλ.;

Όπως βλέπετε, σ’ αυτό το τόπικ δεν το γλιτώνει άνθρωπος!

Bleedin History με Eyehatego

Εχει με αυτους μεγαλυτερο κολλημα απ’οτι με τους Sabbath;; 8O

εδω μιλαμε μονο για αυθεντικους γραφικους:p.αν και κανας δυο ακομη χωρουσαν να βαλω.

σας ευχαριστω τιμιοι συμφορουμιτες που με στηριζετε στην προσπαθεια μου,με 0 ψηφους μεχρι στιγμης,δειχνοντας μου την αμεριστη συμπαθεια σας:p:tomato::tomato:

Χαχ awake ψηφισα. Εγω μαλλον με τιποτα Arcturus και Blind Guardian θα ημουν :roll:

οι maiden-αδες καλα καναν και δεν μπηκαν στο πολ…θα τα σαρωναν ολα λεμε!!!:p:lol::lol::lol::lol:

Διαφωνω. Νομιζω οτι τα πιο τρελα σκαλωματα στο φορουμ τα κατεχουν οι σκορπιονιστες.

ντάξει οι σκορπιονιστές έχουν χαλαρώσει/αραιώσει αρκετά.

Βασικά:

α) Κάτω τα χέρια απ’τον awake. Ανήκει στο λαό του! 8)

β) Ό,τι κι αν λέτε, όλα τα κολλήματα ολονών μας αθροιστικά βλέπουν την πλάτη του δίδυμου karja/lonesom

Εμενα με εκπροσωπει ο awake…

…τωρα δεν ξερω κατα ποσο τον τιμαει αυτο κ ποσο του αρεσει… :stuck_out_tongue:

γι’αυτο βαρεσα μια στον κριςΠ…

Από τον λίγο καιρό που είμαι μέλος και τον λίγο παραπάνω που διαβάζω το forum η ψήφος πάει στον awake.
Μάλλον από ζήλια που το διψήφιο IQ μου, μου επιτρέπει να ακούω το πολύ-πολύ Poison, L.A. Guns και Cinderella και με καθιστά ανίκανο να κατανοήσω το μεγαλείο των Russian Circles.

Από την επιλογή “awake” νομίζω πως πρέπει να βγει η επιλογή “etc”. Δε ξέρουμε και αν ακούει και κάτι άλλο δηλαδή

δν έχω ιδέα από αθλητικά αλλά μερικές φορές μπήκα στο αντίστοιχο θρεντ για πλάκα . και ναι η ψήφος μ πάει στον κριςπ …:lol:

η maria(rhcp)με τους red hot chili pappars(αληθεια τι εγινε αυτη η ψυχη;)

Ψήφισα awake επειδή τον αγαπάμε 8)

Δεν ειμαι κολλημενη ρε καταραμενε.
Εσυ εισαι με ΜΑΝΟΒΑΡ τοτενες!