Όταν γινετε γονεις

γυρω στα 15 καλο ειναι το 1ο απο WASP κ το NUMBER OF THE BEAST… μετα δεν τον χανει το δρομο…

σίγουρα heart, dreamboat annie και little queen (ναι! θέλω κόρη!)
όταν πάει 5-6 ac/dc
και στα 10-12 helloween, rhapsody, stratovarius, sonata arctica

μετά… ε δεν ξέρω θα έχω αρκετούς δίσκους να διαλέγει μόνο του

Καλά ε, το τελευταίο πράμα που θα με απασχολει είναι τι μουσική θα ακούνε τα παιδια μου ! Έλεος !

Ελα ρε συ…χαβαλες να γινεται…

80λες φυσικα: queensryche, queen, maiden, metallica, whitesnake, leppard, yes, journey, bon jovi, police, van halen, tears for fears κλπ :smiley:

Αν βγει κοριτσι, τοτε η επιλογη θα ναι της μαμας (κολλημενη με ρακιντζη :lol: )

Εγώ που δε θα κάνω παιδιά πάντως, θα ασχολιέμαι με ανίψια και θα τους κάνω κατήχηση με Θρύλο και μπλακμέταλ.

Boys for Pele - Tori Amos για αρχή… βλέπουμε αργότερα…

Το κακομοιρο το κοριτσακι…

Ααα… Τέλειο θρέντ!!! Η καλύτερή μου! :thumbup:

Λοιπόν, επειδή το έχω σκεφτεί πολλές φορές αυτό που θα έβαζα να ακούσουν τα παιδιά μου θα ήταν Beatles. Και αυτό για τα γλυκά, γεμάτα ευαισθησία και ρομαντισμό τραγούδια τους… Pink Floyd, Yann Tiersen και John Lennon μετά… Αυτά όταν θα είναι πιο μεγάλα και θα καταλαβαίνουν καλύτερα… Όταν θα είναι μωρά θα τους βάζω να ακούν κλασσική μουσική, είναι αποδεδειγμένο ότι ηρεμεί τα μωρά ( και όχι μόνο… ). Έχοντάς τα σωστά ποιοτικά ερεθίσματα, μετά θα δημιουργήσει μόνο του το δικό του μουσικό κόσμο…

Η μάνα μου εμένα και τις αδερφές μου για να ηρεμήσουμε μας έβαζε σε ένα δωμάτιο και μας παρότρυνε να ουρλιάξουμε και μετά από την κούραση καθόμασταν αρνάκια.:lol:

Eγω θα τους βαζω Μπουγα και Τερλεγκα. Αν θελουν να ακουνε μεταλ πρεπει να το κερδισουν. Αν ειναι αξια μεταλλοπαιδα θα το ξεπερασουν. 8)

Σωστο. Αν ειναι γεννημενοι μεταλλαδες θα ερθει απο μονο του 8)
Εμενα η ΚΟΡΗ μου θ’ ακουει στα 6 kyuss, στα 8 mastodon και στα 12 acid bath.-

EEE, Are you experienced ? - Jimi Hendrix Experience
The Song Remains the same - Led Zeppelin
Highway to Hell - ACDC
kai gia telos Gutter Ballet - Savatage 8) !!!

Jethro tull σιγουρα θα του αρεσουν…

αχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol:
πετυχημένο .

Εγω θα του εβαζα για αρχη Iron Maiden k Black Sabbath, ετσι για να μπει στο πνευμα. Μετα ας ψαχτει μονος του, οπως εκανε κ με μενα ο γερος μου. 8)

Πάντως απ’ ότι βλέπω όλοι θα κάνετε παιδιά και γάμους, μπράβο μπράβο, το ελληνικόν γένος ανθει. :stuck_out_tongue:

Εγώ δεν ψήνομαι ιδιαίτερα για παιδιά, ελπίζω να καταστρέψω κανένα ανιψάκι, συμφωνόντας με αυτά που είπε ο jim_rotten 1-2 σελίδες πιο πίσω8)

ποιός είπε ότι θα πρέπει να γίνει γάμος, για να γίνει το παιδί???

Εγω ναι, θα ηθελα καποια στιγμη να κανω παιδια και να δωσω τα παντα για αυτα.