Όταν γινετε γονεις

Θα το ξεθαψω το θρεντ.Παιζει να του εβαζα και κλασσικη μουσικη.Εχω ακουσει οτι κανει τα παιδια πιο εξυπνα :stuck_out_tongue:

Το καλύτερο τραγούδι που μπορείς να βάλεις σε ένα παιδί, μετά όλα τα άλλα θα έρθουν φυσικά.

ποσο αληθεια:thumbup:
τωρα η τελεοραση ολο βλακειες δειχνει

Νιώθω λίγο σαν να βρίσκομαι σε thread του teleiosgamos.gr.

anyway, το ποστάρω κι εδώ που 'ναι και on topic:

καλα εγω υποκλινομαι σε τζιμ! θα εφαρμοσω αυτο το σχεδιο του “δεν κανουμε τιποτα” για σιγουρη kreatorοποιηση των κουτσουβελων (σε κατι δεκαετιες βεβαια!). θα τους βαλω φυσικα και judas priest που με τα τσιριχτα φωνητικα προετοιμαζουν το δρομο για kreator! εξυπνη επιλογη! :lol:

Μακρια απο μεταλ θα το κρατησω.
Queen, Pink Floyd, Rush, τετοια πραματα μονο.
Μετα ας ακουνε οτι θελουνε, καλυτερα να κουνε τις συγχρονες μουσικες τους.

Το θεμα ειναι απλο. Αφηνεις ενα δισκο παρατημενο εκει που παιζει για να το βρει ο ιδιος/ιδια και να το αντιληφθει ως δικη του/της επιλογη. Και πρεπει να ειναι κατι μαγικο πανω απ ολα, κατι που θα μεινει στη μνημη του/της οταν το βαλεις στο πικαπ.

Γι αυτο πρεπει να παρω καποια στιγμη σε βινυλιο το Dark Side of the Moon.

Φουλ παρανοια αυτο το τραγουδι με τις κουκλες. Ειχα παθει σοκ

Μωρό στην κούνια θα του βάζω αυτό:

Μετά η συνέχεια θα έρθει με φυσικό τρόπο :wink:

Εγώ θα κάνω σαν τον τύπο στο United Darkness Festival πέρσι, που είχε το παιδάκι του με T-shirt Burzum και αρβύλες, και ήτανε κάγκελο όταν παίζανε οι Dodsferd.
No comments.

εγώ θα βάζω στο γιόκα μου να ακούει από μικρό manowar για να μεγαλώσει και να γίνει άντρακλας και μαχητής σαν τον πατέρα του.

[SPOILER]για να προλάβω τυχόν κακεντρεχή σχόλια εγώ θα είμαι αυτός :p[/SPOILER]

Όταν είναι πες για να σου κάνω δώρο το πρώτο γούνινο σωβρακάκι του μικρού.

Motοrhead από εμβρυακή ηλικία να πιάσει το ρυθμό και όταν γεννηθεί κάτι [U]τέτοιο [/U]για να γουστάρει.
Για τους Maiden φαντάζομαι θα γίνεται ειδικό μάθημα, με βιβλία, ύλη και εξετάσεις.
Και για τον Ολυμπιακό εννοείται.

Όπως έλεγε και ο Σπύρος Παπαδόπουλος: “Το παιδί μου τρία πράγματα δεν θα γίνει ποτέ: ρουφιάνος [ή πούστης, δεν θυμάμαι καλά], βάζελος και δεξιός”.

[SPOILER]Κάποτε μια μητέρα είχε ρωτήσει τον Freud τι πρέπει να κάνει για να μεγαλώσει σωστά το παιδί της. Η απάντηση ήταν: “Μην ανησυχείτε, ό,τι και να κάνετε λάθος θα είναι”[/SPOILER]

θες να γίνεις νονά να του παίρνεις και τα σπαθάκια του???

Και αντί λαμπάδες τίποτα δάδες ξέρω γω να είσαι και στο κλίμα!!!

ο ορισμος!

αυτό είναι true heavy metal baby 8)

τσ τσ τσ… γυναικες… κατευθειαν να παει να πιαστει απο το στύλο…

φαντάσου να ακούσει και το pleasure slave τι έχει να γίνει :lol: