Φοιτητική ζωή

δεν είναι όλοι έτσι

ε αμα απεκδυεται πως να το κανουμε απεκδυεται

ξεντύνεται
“Ξεντύσου ευθυνών”

ψαγμενια κι ετσι 8)

μου το έλεγε η μαμά μου κάθε πρωί.
ΝΟΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ :stuck_out_tongue:

Εγώ το καλοκαίρι θα γαμήσω τα σύμπαντα με τα λεφτά του μπαμπα θα γαμάω εναλλακτικές γκόμενες σε ίο, αντίπαρο και τα σχετικά και θα πάω για καμπινγκ κάτω από τους καταρράκτες στη σαμοθράκη έχοντας στην κατοχή μου ένα στριγνκ και μια κούτα προφυλακτικά. Επίσης ακούω μέταλ από τετάρτη δημοτικού και έχω διαβάσει όλα τα μεταλ χαμμερ από τότε οπότε είμαι πιο μεταλλάς απ’ όλους σας

και δεν το λέω ειρωνικά

αμα δεν το λες ειρωνικα ο πατερας σου θα γαμησει εσενα αποτι φαινεται:lol:

Και άμα πετύχεις καλή εναλλακτική γκόμενα εκεί πες μας!!!
Όλες είναι κάτι χάλια.Και καλές να είναι μερικές,που προφανώς θα υπάρχουν,συμπεριφέρονται λες και ντρέπονται που είναι θηλυκά.Και όχι κύριε ΔΕΝ παω με κατσίκες.Πάω με Γυναίκες!!

ΝΑΙ ΡΕ ! τρελός είσαι ; μια χαρά είναι η λάρισα ! κ όποτε βαριέσαι πετάγεσαι βόλο (1 ώρα με τρενο) ή σαλόνικα ( 1.30 ώρα με το τρένο ) !:smiley:
εγώ θα ψηνόμουν άσχημα για λάρισα !

ψιτ ! μένω στην πόλη μου και νοικιάζω διαμέρισμα !
δουλεύω και τα πληρώνω ΟΛΑ μόνος μου . οι γονείς μ μ δίνουν σπάνια χρήματα . δν θέλω να τους ζητάω λεφτά , από την πρώτη στιγμή σαν φοιτητής είμαι οικονομικά τουλάχιστον ανεξάρτητος . όσο για τη σχολή μου … είμαι στο δεύτερο έτος και χρωστάω 2 μαθήματα από περσι (τα δίνω σε αυτή την εξεταστική) …
μόνο θέληση θέλει φίλε … αλλά πως να έχεις θέληση όταν “θες να κάνεις το κομμάτι σου” και να γυρνάς στα κλαμπάκια και τα μπαρ ? ξέρω πολλούς που ούτε δουλεούν κ την σχολή γραμμένη την έχουν . πραγματικά δν θα ήθελα να καταλήξω έτσι .
άσε π πιστεύω πως η δουλειά τώρα (ακόμη κ το σερβιτοριλίκι) σ μαθαίνει κάποια πράγματα π καμία σχολή δν σ μαθαίνει . το πως θα συμπεριφέρεσαι στον κόσμο , τι συμπεριφορά θα πρέπει να περιμένεις από τον κόσμο πως θα είσαι συνεπής στην δουλειά σου χωρίς να σε πιάνουν μαλάκα … π αν αυτά τα μαθαίνεις στην “επίσημη” δουλειά σου , μετά την σχολή , θα περάσεις πολύ καιρό και θα φας τα μούτρα σου . 8)

Πόσο δουλεύεις και κάθε πότε και τι δουλειά κάνεις?:stuck_out_tongue:

αλλα μην μασατε
ελατε λαρισα μια χαρα ειμαστε εδω

Όταν υπερβάλλεις όμως με μιζεριάζεις :stuck_out_tongue:
Γιατί το να θεωρείς κακό το να κυκλοφορεί ο φοιτητής στα μπαράκια είναι ψιλομιζέρια. Δηλαδή αν εγώ του χρόνου δεν χαλαρώσω πότε θα το κάνω;
Φυσικά δε λέω ότι δε θα κάνω τίποτα άλλο, πάντα διάβαζα βιβλία κλπ και μάλιστα κανα μήνα τώρα περιμένω να τελειώσουν οι πανελλήνιες γιατί έχω πεθυμήσει το διάβασμα. Αλλά πιστεύω στο πρώτο έτος και τεσσερις έξοδοι τη βδομάδα μια χαρά είναι

δουλεύω 4 μέρες τη βδομάδα (10ωρο) σε ιντερνετ καφε .

crimson_idol τι είναι μιαμιση ώρα στο τρένο ? τπτ ! γενικά όταν μένεις λάρισα εκτός από την πόλη π γαμάει από μόνη της έχεις πολλές εναλλακτικές . αν έχεις κ κανένα φιλαράκι να σε φιλοξενήσει σε άλλη πόλη (σαλόνικα , βόλο) θα την βγάλεις τζάμι !

δν σου λέω να μην κυκλοφορεί σε μπαράκια ! το αντίθετο ! να βγαίνει κ να περνάει καλά . όμως όταν γίνεται αυτοσκοπός κ καθημερινότητα το μπαράκι/κλαμπάκι δν έχει νόημα … πρέπει να βρεις την καλή αναλογία . εγώ προσωπικά μιλούσα για αυτούς π τους βλέπεις κάθε μέρα και ώρα έξω να “τα κάνουν όλα όπα” . :stuck_out_tongue:

ιντερνετ καφέ καλή φάση. αράζεις ξεκινάς κανα wow έχεις ανοιχτό μσν και τα σχετικά:p. τους βλέπω που δουλεύουν και ζηλεύω. βέβαια δε νομίζω ότι συγκρίνεται με το να είσαι σερβιτόρος που γαμιέσαι στη δουλειά

μα δεν ειπα το αντιθετο…
27 χρονια εδω μια χαρα περναμε.
ελατε ολοι…!!!

κ εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή , αλλά δν είναι καθόλου έτσι . 1. ποτέ δν παίζω παιχνίδια όταν δουλεύω , 2. μσν στον υπολογιστή μου δν παίζει , 3. πρέπει να καθαρίζω με το που κάποιος σηκώνεται … όπως κάνουν τα τραπέζια στις καφετέριες , 4. κάνω καφέδες , 5. βοηθάω όποιον έχει πρόβλημα με το πισι κ δν του λέω απλά να κάνει ρισταρτ ( έχω βοηθήσει κόσμο να κάνει msn , FB ) …
εντάξει βέβαια καμία σχέση η δικιά μ δουλειά με σερβιτοριλίκι , απλά θέλω να σ δώσω να καταλάβεις πως ακόμη κ έτσι δν κάθομαι να τα ξήνω …

VEDDER σε περιμενω Ιο το καλοκαιρι για μπιρες…
καθε καλοκαιρι εκει ειμαι (εχουμε σπιτι)…
ΠΗΓΑΣΟΣ και ORANGE μπιρονια και σφηνακια…8)

Sylas αγορίνα μου καλά τα λες. Αλλά θεωρητικά ακόμη. Και στη θεωρία είμαστε όλοι καλοί, γι’ αυτό μη βιάζεσαι να πεις μεγάλες κουβέντες. Κάτσε να’ ρθει η σειρά σου και θα δείξει αν “δεν θα’ σαι έτσι”.

Vedder χώσε. Στηρίζω.