Λίστες, Λίστες, Λίστες [2010]

POU EINAI H SCORPIONZ?KATHE XRONO MAS TIMANAI ALLA EISTE AXARISTOI!
pots genen?

Ε? Που ειναι? ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ! ΑΙΣΧΟΣ, ΠΡΟΔΟΣΙΑ! :lol::lol:

Τίμιο τρολάρισμα αυτό.

Λοιπόν, το αστείο είναι ότι κανείς δεν παρεξηγείτε αν του βάλεις live report Sonics, κριτική Albert King και νέο για τους Radiohead. Αν όμως αυτά τα ονόματα (ή άλλα αντίστοιχα) εμφανιστούν σε καμία λίστα νιώθουν ότι τους έφαγαν το μπιφτέκι τους.

Είναι φοβερό το πόσο ανασφάλεια έχει ο έλληνας ακροατής που δεν του αρκεί να του αρέσει αυτό που ακούει, πρέπει να το επιβεβαιώσει και όλος ο υπόλοιπος κόσμος…

ααα οχι οχι…!!
φετος μου αρεσαν πολυ τα παρακατω…

Dax Riggs Say Goodnight To The World
Black Keys Brothers
Boris w/ Ian Astbury - BxI
Melvins The Bride Screamed Murder
Whitefield Brothers ? Earthology
Deathspell Omega Paracletus
Gonjasufi A Sufi and a Killer

και δεν θελω καμμια επιβεβαιωση γενικως.ποσο μαλλον απο λιστα που περιεχει ενφορσερ!:stuck_out_tongue:

οχι τιποτα αλλο θα αρχισω να εχω αμφιβολιες αν ειναι καλο το black keys :?:lol:

ναι, αλλά άλλα fb comments βλέπω εδώ:
http://www.rocking.gr/articles/I_antistrofi_metrisi_ksekinise_To_Rockinggr_epilegei_tis_30_kuklofories_tou_2010_Suntonisteite/8731/

και άλλα εδώ:
http://rocking.gr/articles/I_antistrofi_metrisi_ksekinise_To_Rockinggr_epilegei_tis_30_kuklofories_tou_2010_Suntonisteite/8731/

:!::!::!::!:

εγώ λέω να γίνει πολλ ποιό από τα δύο έχει τα καλύτερα.

Εγώ δεν βλέπω καθόλου όμως, γιατί μας το έχουν κλειδωμένο εδώ.

Κάντε κάποιος ένα ΑΝΘΟΛΟΤΖΥ με τα καλύτερα :!:

“you have removed rocking.gr from your bookmarks”. το έκανε αυτόματα το pc μου μετά από αυτό. θενκ γιου

Σνιφ.

http://www.rocking.gr/articles/I_antistrofi_metrisi_ksekinise_To_Rockinggr_epilegei_tis_30_kuklofories_tou_2010_Suntonisteite/8731/

gia to poutso
epiikos e?

Alli mia oti na’nai lista tou rocking!Apofasiste re paidia ti akoute ekei mesa?METAL?Rockakia tis seiras?Alternative?Ti paizei telospantwn…Asholitheite me kamia pop re paidia kai afiste…Kante to Popping i den xerw kai gw ti…Giati to na vazeis auto to Arcade Fire prwto,enan disko pou den ehei kan kithares einai toulahiston asteio…

POU EINAI H SCORPIONZ?KATHE XRONO MAS TIMANAI ALLA EISTE AXARISTOI!
pots genen?

helloween…??? motorhead…???

simfono pou einai oi apocalyptica , oi maiden , oi avantasia, nevermore kai sabaton kai tosoi alloi? kai esi pou les oti to site legete rocking oxi metal ti doulia exoun oi kvelertak kai oi rotting christ stin lista

Που ειναι οι Maiden ρε??Που ειναι ο Βαγκνερ?Που ειναι ο Πουτσινι??Δεν ειστε ΤΡΟΥ!

gt 3erw mono tis 10 apo tis 30 bades??? wtf ti album eine auta…iparxoun?

pou einai oi stone sour re karagkiozhdes…???

OMG kai 3 LOL!!! Kapou sto dromo xasate GRAND MAGUS, BLIND GUARDIAN, 1349, OVERKILL, TRIPTYKON, BURZUM, CRADLE OF FILTH, NEVERMORE, kai alla…

Mhpws exete akousta eseis sto Rocking ena onoma p legetai Ozzy Ossbourne k ena Album p legetai Scream…?
Avenged 7fold sto 2…? pio panw apo Kvelertak…? molis fanike to t hlikies 4hfisan…

nai kala entaksi oti peite!!! pezei na 3erw mono 2-3 apo ola auta!!!

TI MALAKIES EINAI AFTES !! eleos …

και άλλα εδώ:
http://rocking.gr/articles/I_antistrofi_metrisi_ksekinise_To_Rockinggr_epilegei_tis_30_kuklofories_tou_2010_Suntonisteite/8731/

“you have removed rocking.gr from your bookmarks”. το έκανε αυτόματα το pc μου μετά από αυτό. θενκ γιου

γελοία λίστα. Κάτι τύποι σαν και έσας και το metal hammer ευθύνονται για την σημερινή κατάντια της μουσικής σκηνής στην Ελλάδα και όχι μόνο. Εφόσον λοιπόν είστε εχθροί του πραγματικού heavy metal/ hard rock σταματήστε να ασχολείστε με αυτό, δεν υπάρχει λόγος. Ασχοληθείτε με τους James και τους Green Day. Α, επίσης μπορείτε να αλλάξετε το φόντο του page σε ροζ. Έτσι και αλλίως μόνο χαζογκόμενες και τιτίκες θα το διαβάζουν…

ti skata exun na kanun oi hardocoromalakes -avenged sevenfold- me tin perigrafi pu tus dini diladi AJFA ke seventh son of a seventh son ??An ine dinaton to varethika to rocking pia …pu ine to jupiter pu ine ato at the edge of time?pu ine to evoloution of chaos?pu ine to final frontier??

Ούτε Maiden, ούτε Serj Tankian, ούτε Monster Magnet, ούτε Manticora, ούτε Angra, ούτε Bullet for my Valentine…
Σορρυ παιδιά, αλλά μεγάλη πατάτα το set list σας…Ευτυχώς που είχατε μέσα σε αυτά το Aealo, το οποίο φυσικά ήταν για Νο 1…Αντε γεια…η λίστα σας!!

Ψηθείτε για πολλ

Και ερχόμαστε και καταλήγουμε εδώ.

Δηλαδή σχόλια του τύπου “δε ξέρω ούτε τις μισές μπάντες, άραγε υπάρχουν αυτοί οι δίσκοι;” είναι ολ δε μάνει!

Σορρυ παιδιά, αλλά μεγάλη πατάτα το set list σας…

Ήθελε να ακούσει κομμάτια από το ΕΡ και το πρώτο demo το παλικάρι.

όταν το ελληνικό κοινό αποβάλλει τα σύνδρομα γιουροβίζιον και αθλητικής κυριακής από την ερμηνεία μιας λίστας (ακόμα κι αν αυτή γράφει ξερωγώ τα ψώνια της εβδομάδας) τότε μπορούμε να ξαναμιλήσουμε. Μέχρι τότε μόνο γέλιο.

η φάση είναι οτι όλοι διαμαρτύρονται για δίσκους που είναι οι χειρότεροι της χρονιάς…:lol:

έτσι και παίξει εκπομπή με τα χειρότερα της χρονιάς και βγει πρώτο κανένα Maiden παίζει να χαρούν οι μισοί γιατί θα δουν πρωτιά…χαχαχα

friend request sent
:blues:

μικρο το καλαθι που κρατω.

εδιτ: τα λεει ο αποκατω, και εχει και δικια .!.

Μια χαρά σας χώνει όλους το Midas Fall. Μην ακούσω λέξη. Όποιος λέει από δω και πέρα ότι είναι πολύ ψηλά να τρώει πόντο επιτόπου:!:

Βλήδιν φεήκ ακάουντ :?:

νιοστο account του bleeding

KΟΛΩΣΤΡΑ. Τίποτα δεν έστειλε. [-X

Αντίθετα οι υπόλοιποι “οργισμένοι μεταλλάδες” του fb στείλανε με τη μια. :smiley:

Χειρότερα δεν γίνεται, μάλλον.