Φημες για συναυλιες #2

Εγώ ένα θα πω…

Ρε μόρτες/μόρτισσες ας μην αρχίσουμε από τώρα τις φήμες, τα “μακάρι να φέρουν τους…” , τους τσακωμούς, τα βρισίδια κλπ από [B]τώρα[/B]!
'Ημαρτον, ας μην γίνει πάλι ο περσινός χαμός.
Ας περιμένουμε να γίνουν οι επίσημες ανακοινώσεις και βλέπουμε…

Μόνο οι System πια μπορούν να με τραβήξουν στο χωράφι (και αυτοί με μόντα για τζαμπέ εισιτήριο :p) οπότε θερμές ευχές κι από μένα να περάσετε καλά. :smiley:

τους εχω ακουσει μαν!!!:)απλα δεν ειναι του γουστου μου.για αλλους μπορει να γαμανε…και οταν οι φημες ελεγαν για συστεμ και μοτορχεντ ε ναι ξενερωσα(βσκ εγω φταιω που τις πιστεψα)…
αν ειναι αυτο το λαιν απ και για ελλαδα καλα να περασετε και απο εμενα!

Αν στο δικό μας έχει headliners Slipknot να πάτε και να περάσετε όλοι καλά…τους είδα πέρσι στο rockwave και γαμήσανε…οι [B]Down[/B] και οι[B] Saxon[/B]!!!

Ρε μακάρι να έρθουν Maiden και Motorhead!! Θα είναι η πρώτη φορά!!! Ειδικά τώρα που οι Maiden εβγαλαν το Somewhere in time και οι Motorhead το Orgasmatron!!! [SPOILER]Ελπίζω μόνο να έχει φτηνο εισητίριο γιατί αλλιώς θα αναγκαστώ να ζητήσω από τον γέρο μου μερικά καφετιά και δεν γουστάρω γιατί μου τη βγαίνει απο δεξιά. Μου λέει πως είμαι σάπια βίδα γτ δεν πάω στη ΔΕΗ να δουλέψω και επειδη είμαι όλη μέρα με τη μηχανή…[SPOILER]Τιιι;;; δεν είμαστε στο 1986;;; 8O[/SPOILER][/SPOILER]

Ποιες φημες λενε ρε για System? Απο τη στιγμη που η ανακοινωση ηταν (και παντα ηταν, δε ξερω τι το δεσατε κομπο για τα υπολοιπα) για το Αγγλικο Sonisphere, δεν υπηρχε περιπτωση να’ταν ΣΟΑΔ απο τη στιγμη που΄χουν συμβολαιο με το Download.

τα ιδια καθε φορα =/

λυπαμαι και για τον johnmidget, φαινεται ειλικρινα στενοχωρημενος =(

Ειδικά για SOAD, μετά το φιάσκο με τα απόντα φωνητικά Τανκιάν στο μισό λάηβ τον Αύγουστο, δεν πατάω με την καμία.

Έχει ήδη αρχίσει το ψάξιμο για έξω.

ακυρο, αλλου πηγαινε

θέλω να τσεκάρω αλλά το ποστ με το blog το έσβησα…:?
δηλαδή,… όχι πως,… αλλά να,… ξέρεις…HELP :-s

χουχουχου. ΣΟΥΠ-ΣΟΥΠ-ΣΟΚΣΟΚ. :smiley:
Ωραια θα ήταν να τους έφερναν κι εδώ, αλλά τι να το κάνεις αν δεν έχουν την υποδοχή που τους αξίζει, καλύτερα να τους δεις εξω, κι όχι παρέα με τους μουτρωμένους έλληνες μεταλλάδες.
Και το sonisphere και το Download στην Αγγλία ως τωρα είναι καλή φάση γαμωτο, γιατί θεε δε μ’έκανες αγγλίδα.

Ωραίοι οι Biffy, τα έχουμε πει…

Αλλά…

Ρε φέρτε τους Machine fuckin Head!

Μακάρι ρε γαμώτο!!:smiley: Ξέχασα να τους αναφέρω σε αυτές που θα θελα να δώ στο Sonisphere. Θέλω όμως να τους δώ περισσότερο σε headline show όχι για 45 λεπτά και γειά σας.

Tην Δευτέρα δεν υποτίθεται ότι θα γινόταν η ανακοίνωση?:-k

Ρε το θεμα ειναι να ερθουν μπαντες που δεν εχουμε δει…
Νταξ γαμω Μοτορχεντ αλλα τους εχω δει 2 φορες ηδη, ασε κ τους Μαιντεν
Να ερθουν συγκροτηματα που ειτε δεν εχουν σκασει ποτε , ειτε τους εχουμε δει σε μικρο session !

( FERTEE MESHUGGAH )

meshuggah k machine head!τα ειπατε ολα!!!

βασικα το ιδανικο θα ειναι cinderella,motley crue ,ratt ,dokken ,

Τιποτα ακομα. Εκτος απο τα ονοματα που αναφερατε και ελπιζω για Iron Maiden, System Of A Down και Motorhead, μην ξεχνατε και τους Judas Priest οι οποιοι ανακοινωσαν και την τελευταια περιοδεια τους (τι κεραμιδα ηταν αυτη, κριμα, :frowning: ελπιζω να μην ισχυσει) και θα μας ερθουν σιγουρα ειτε Sonisphere ειτε μονοι τους.

Άντε να βγει η ανακοίνωση…και όλα αυτά τα ονόματα είναι παραπάνω από ελκυστικά:):!:

Εγω θελω Slipknot :stuck_out_tongue:

εγώ θέλω τις ανακοινώσεις για το σονισφηρ!