Ψηλοί Ενωθείτε!

Ο Floydized στον ΗΣΑΠ πιανει 2 θεσεις, τη δικια του και την απεναντι για τα ποδια του.

ας μην αρχίσουμε και τα Floydized facts τώρα

my point was “το καταλαβαμε εισαι ψιλολελεκας” αλλα νε.

Όντως ναι πολύ παράξενο να μου φαίνεται το 1.83 για παράδειγμα νορμάλ,πολύ επιδειξία ρε παιδί μου τς τς τς[-X

Tα 193 εκατοστά μου (ύψος/μήκος) σας χαιρετούν.

Επίσης, αν ο 2,05 (τουλάχιστον) τύπος που στη μισή συναυλία των Death το '98 καθόταν μπροστά μου είναι εδώ, ας ποστάρει πού μένει. Ακόμα ΑΧΤΙ τον έχω.

ναι,παρακαλουνται οι ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΗΔΕΣ να φυγουν απο το τοπικ μας.

Με 18κάτι πιάνομαι η παίρνω πουλο…?

ΠΟΥΛΟ

εγώ που είμαι 1,76?

Ναί, αλλά καρφώνω8)

“Ψηλοί” λέει ο τίτλος…όχι πηδηχταράδες…(με την αλτική έννοια πάντα…:D)

Έπιασε το πλαφόν σου…1,86 είμαι!!!:lol:

Αυτό για το κτελ συμφωνώ όσο δεν πάει…Πάντα τα γόνατα ακουμπανε μπροστά και άμα έχεις την μέση ίσια δνε ακουμπάει το κεφάλι…:blow:

Και το άλλο σπαστικό όταν είσαι στο δρόμο και αρχίσει να βρέχει και κλασσικα οι φίλες σ όλες έχουν ομπρέλα στην “τσαντούλα” και την κρατάνε και εσυ κάνεις επίκυψη για να μην πάρεις την ομπρέλα μαζι σου.Βέβαια μετά απο λίγο παρατηρούν οτι μπορεί να πάθεις λουμπάγκο με την κλίση που έχει το σώμα σ και σ λένε θες να την κρατήσεις εσυ??:lol:

1.85 εδω περα και για την ηλικια μου οπως εχω διαπιστωσει δεν ειναι και τοοοσο κοινο. Το μεγαλο προβλημα μου δεν ειναι τα δεντρα βεβαια. Περισσοτερο φοβαμαι πινακιδες και φυσικη κονταρια (ξερετε σπιτια που εχουν τεντες αυτα τα μεταλλικα) οπου κοντα στο σπιτι μου υπαρχουν μπολικα. Ζορι…

Συμφωνω με paranoid απο πανω για ομπρελες :stuck_out_tongue:

Α και επειδη κτελ δεν εχω χρησιμοποιησει τοσο, εχω να πω πως και στα τρενα δεν ειναι καλυτερη η κατασταση (τρενο οχι ηλεκτρικος/μετρο). Να θες να κοιμηθεις και να μην εχεις χωρο…

και γω…ένας (ψηλός κι αυτός) φίλος μου παλιότερα έτσι όπως προχωράγαμε κουτούλησε με δύναμη σε μια ταμπέλα καθώς μου μίλαγε :stuck_out_tongue:

για ομπρέλα δεν έχω πρόβλημα γιατί πολύ απλά την παίρνω εγώ και την σηκώνω πολύ ψηλά. το μόνο πρόβλημα είναι οι φίλες σου να μην έχουν ροζ ομπρέλα!

σιγά ρε λελέκια, είστε 10 πόντους πιο ψηλοί και θα μας πείτε πως κουτουλάτε και σε ταβάνια.

μεγαλο προβλημα επισης στα ρουχα και παπουτσια…
δεν φτανει που ειμαι ψηλος εχω και αφυσικα μεγαλα χερια, με αποτελεσμα τα ρουχα να μου κανουν στο σωμα και να μην μου κανουν στα μανικια…
επισης πλεον οποτε παω να αγορασω μπαινω σε μαγαζια και εκτελισεται το εξης σκηνικο:
-48 νουμερο εχετε? :slight_smile:
-Οχι… :?
-Γεια σας. :expressionless:

επισης στα ξενοδοχεια με τα αφυσικα (για μας) μικρα κρεβατια…
μου εχει τυχει να παω σε ξενοδοχειο στην Συρο και να αναγκαστω να βαλω σκαμπο για προεκταση του κρεβατιου, για να μπορω να κοιμαμαι χωρις να ειναι τα ποδια μου στον αερα…
ομως τι κανεις οταν το κρεβατι εχει στοπ?..

ΝΑΙ, Γ@ΜΩ ΘΕΟΥΣ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ!!! :twisted:
το εχω παθει κι αυτο… (χαμηλο ταβανι αλλα το εχω παθει)

ΧΑΧΑ :lol:

Ο συγκεκριμένος είναι φιλαράκι μου και θυμάμαι έναν άλλο φίλο να του κάνει πλάκα για τον σύλλογο! :lol:

Πλάκα-πλάκα έχουν δίκιο σε πολλά πράγματα: Ζητάνε να μεγαλώσουν τα καθίσματα και η απόσταση ανάμεσα στις σειρές σε σινεμά, θέατρα, δημόσιους χώρους κλπ. γιατί πραγματικά ζορίζονται!

Κι εμείς οι κοντοί λοιπόν, τι να (πρωτο)απαιτήσουμε? Αυξομειούμενα σκαμπό στα μπαρ? Σκάλακια για τα ράφια σε δισκάδικα και βιβλιοπωλεία? Επιπλέον κωλομαξίλαρο σε σινεμα κ θεατρα, μπας κ δουμε τπτ αλλο απο το σβέρκο του ψηλου μπροστά??..

Και μια half price στα παντελόνια, οσο να ναι, το μισο ύφασμα φεύγει…:stuck_out_tongue:

Ψηλοί, κοντοί σφαχτείτε μεταξύ σας
Στο τέλος θα κυριαρχήσουν οι μέτριοι:!: