Ψηλοί Ενωθείτε!

μιά ζωή μέτριος θα είσαι, ΠΑΣΧΑΛΑΚΟ

Όσο αφορά το ύψος ναι…αν και αφού δεν έχω καβατζώσει τα 21 ακόμη έχω ελπίδες για μερικούς πόντους παραπάνω:p
Kαι συ με τα 176cm στην ίδια κατηγορία είσαι

Το “μέτρον άριστον” είναι πολύ κλισέ για να το αναφέρω?:-k

Ρε τι υψος εχεις. :-s

Με 1:70 δεν πάω πουθενά.
Συνεχίστε

οπως αναφερθηκε προηγουμενος, 1,95. ξερω δεν ειμαι ΤΟΣΟ ψηλος πια, αλλα μαλλον πιο πολυ ειμαι γκαντεμης…

btw εχω συναντησει ατομο οταν ημουν γυρω στο 1,90 που μου εριχνε 2 (ολογραφως ΔΥΟ) κεφαλια::!:!::!::!:
αισθανθηκα για πρωτη φορα τοσο κοντος στην ζωη μου…

δηλαδη εγω πως θα πρεπει να ενιωθα αν τον ειχα διπλα μου?:lol:

η Αλικη στην χωρα τον θαυματων? :stuck_out_tongue:

Το έχω ζήσει και εγώ αυτό.Σε μία προπόνηση αναγκάστηκα να φυλάξω τον σέντερ που ήταν 2.11 και θυμάμαι να είμαι από πίσω του και να μην βλέπω τίποτα…:roll: (σκεφτείτε εγώ είμαι γύρω στα 2.03)
Τότε αισθάνθηκα πραγματικά κοντός.[-X

αυτο ειναι γυρω στο μισο κεφαλι. σκεψου ΔΥΟ κεφαλια… πιστευω το 2.20 το ειχε…
αφου για να περασει την πορτα του inspot εκανε γωνια 90 μοιρες. :?(που ολοι εχετε δει οτι δεν ειναι και μικρες οι πορτες του…)

παντως παντα και παντου θα υπαρχει ενας ΠΙΟ ψηλος απο σενα…

Καλά είχα δει κάτι Γερμανούς που ήταν 2.20 αλλά δεν τους πλησίασα καν,μόνο από μακριά:lol::lol:

καταλαβαινω… το ιδιο με γυναικα 2,00-2,05 στο μετρο της αθηνας:!: και δεν ηταν και ξηλαγγουρο οπως λενε για τις ψηλες8)

Πες τα!!
Για να πω βέβαια την μαύρη αλήθεια ποτέ δεν μου άρεσαν τόσο οι πολύ ψηλές,μάλλον επειδή στην Ελλάδα είναι όλες σαν στρουμφ και δεν έχω πετύχει πολλές φορές κάποια που να είναι ψηλή+καλή.Αλλά άμα συνδυάζει και τα δύο είναι…8)

[SPOILER]Το ιδανικότερο είναι το 1.75 να σημειώσουμε
[/SPOILER]

1.93. μπαίνω θαρρώ. κάτι μετριούληδες του 1.85 να σταματήσουν να ποστάρουν στο θρεντ!!

συμφωνω με ακριβως ο,τι γραφεις!
ψηλες ξενες ειναι ωραιες κατα την γνωμη μου. ελληνιδες, υψος εκει που ειπες.
αγαπαμε και τις δυο ομως εξισου! 8)

Πορτες μπανιου.Οταν εχει παταρι απο πανω ειναι τοσο κοντες που πρεπει να σκιβεις

είστε αστείοι

εισαι ακυρος :stuck_out_tongue:

τι 1.93 ρε κοντούλη δεν γίνεται να 'σαι στο ίδιο ύψος με μένα. 1.89-1.90 είσαι εκτός κι αν ψήλωσες κι άλλο…

…γιατί;;;;;;;;;;;;;;; σε δέκα χρόνια με τέτοια κοιλάρα…θα ρίξω μπόι:p :slight_smile: :!:

δεν ξερω αν το ανεφετε κανεις δεν καθησα να διαβασω (10 σελιδες σε 2 μερες wtf)

αλλα ο νουμερο 1 εχθρος ειναι

[SPOILER][SIZE=“7”]ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ[/SIZE]
ειδικα αυτα που εχουν και κανενα ξυλο[/SPOILER]