Στριφτα για εργοστασιακα?

Μαγκια ειναι:p:p:p

ναι καλη μαγκια ειναι για οσους εχουν ΑΝΑΓΚΗ να πουλανε μουρη…

εγώ καπνίζω επειδή με κάνει να φαίνομαι άντρας

νομιζα οτι γι αυτο αρκει και μονο το να ακους μανογουορ! :stuck_out_tongue:

μας έχουν πάρει χαμπάρι κι οι πέτρες :stuck_out_tongue:

το θρεντ εινα γι αυτους που καπνιζουν, οι βλακες που ρθαν εδω να πουλησουν μουρη να πανε στο θρεντ για το καπνισμα να πουν τις μαλακιες τους.

στριφτα. ο λογος που ξεκινησα με το καπνισμα. στην αρχη καπνιζα εργοστασιακα αλλα 1-2 τη βδομαδα. με τον καπνο κολλησα αλλα δεν εχω καταληξει ακομα σε συγκεκριμενο, αλλαζω ανα μηνα μεταξυ old holborn, camel, van nelle και που και που virginia.

[SPOILER]οι βλακες που απαντουν σε αλλους σε τριτο προσωπο ας μαθουν πρωτα ποτε πουλαει καποιος μουρη και ποτε μιλαει σοβαρα κι μετα ας ανοιξουν το στοματακι τους. [/SPOILER]

Εχω κοψει το καπνισμα εδω και 6 χρονια.Για οσα χρονια καπνιζα εκανα εργοστασιακα και συγκεκριμενα prince:p

Ken ποσο καιρο καπνιζες φιλε??? Το κοψες μαχαιρι η σταδιακα??

Sorry σε οσους κανουν Prince,αλλα απο τα ακριβα τσιγαρα θεωρω πως ειναι οτι χειροτερο κυκλοφορει!!

Φιλαρακι καπνιζα γυρω στα 7 χρονια 2 πακετα την ημερα και το εκοψα μαχαιρι!!!Της πρωτες 2 εβδομαδες ειχα τοσα νευρα που δεν μου μιλαγε ανθρωπος αλλα μετα σιγα σιγα ηρεμησα και ολα μια χαρα.Το κακο της υποθεσης ειναι οτι πηρα αρκετα κιλα που μου εχουνε μεινει απο τοτε:D

Κιεγώ 20 χρόνια Πρινς, και τό’καψα μαχαίρι από 01\01\2009:):!:

Mαγκες κ εγω εχω προσπαθησει να το κοψω με αρκετους τροπους και δε μ εβγαλε πουθενα…:stuck_out_tongue:

ΤελικΑ “μαχαιρι” ειανι ο μοναδικος τροπος απο οτι καταλαβαινω κ οχι σταδιακα οπως εχω επανειλημμενως δοκιμασει…
Eσυ ρε ΣΤΕΦ μπραβο παντως…Πρωτοχρονιατικα πως τα καταφερες ρε???:p:p:p

Μαχαιρι το εκοψε και ο πατηρ 1/1/2010! Βεβαια τον ειχαν ταρακουνησει κατι εξετασεις που ειχε κανει(ηταν[και ειναι]ηδη παχυσαρκος και ο συνδυασμος με το τσιγαρο τον κατεστρεφε γρηγοροτερα) και αποφασισε πρωτοχρονια να μην το ξαναβαλει στο στομα του. Σε εμας βεβαια δεν το ανακοινωσε ποτε επισημα, απλα μια μερα εστειλε τη μανα μου να παει να του παρει ΠΟΛΛΕΣ καραμελες πορτοκαλι/λεμονι. Του τις φερνει η μανα μου, του λεει πως σου ρθαν οι καραμελες τωρα και λεει “α, κοβω το τσιγαρο”. 33 χρονια καπνιστης, πλεον 1,5 χρονο χωρις ουτε ενα τσιγαρο, πραουντ! Βεβαια πηρε καμια δεκαρια κιλα ακομα, αλλα βελτιωνεται καπως η κατασταση του. :slight_smile:

Mολις εστριφθη το τελευταιο της ημερας…8)8)

Καραμελες ε?? Δε το χω δοκιμασει…Το μονο που εχω διαπιστωσει πως βοηθα τωρα που μπηκε κ καλοκαιρακι ειναι τα κερασια(μπολικα μπολικα:p) και το παγωτο!!

Το έχω περιορίσει μάγκες κάνω 2 τσιγάρα την ημέρα ενα μετά το φαγήτο το μεσημέρι
και ένα το βράδυ…

Εργοστασιακά κάνω Silk Cut

παντως εμενα ενας κολλητος μου τα καταφερε και το εκοψε με τσιχλες νικοτινης… ηταν λιγο γελοιο να τον βλεπουμε να χαπακωνεται οταν το ειχε αναγκη αλλα χαλαλι αφου τα καταφερε, σημασια εχει το αποτελεσμα σε τετοιες περιπτωσεις… ακομα κανει κανα πουρακι που και που για τον χαβαλε αλλα μιλαμε για μια φορα το μηνα κ ετσι… (ποτε τσιγαρο)

ρε καπνίζετε όσο θέλετε, το 2012 καταστρέφεται ο κόσμος, μην είστε κορόιδα!

Αν δεν βγούν να το πουν οι MANOWAR εγώ δεν το πιστεύω!!!

ρε συ, αλληλένδετα είναι αυτά!
into glory ride 2012 περιοδεία=καταστροφή κόσμου :wink:
ποιος να αντέξει μετά απο αυτό???

ωχ! Ναι ρε σωστά! δεν πήγε εκεί το μυαλό μου! και αν επιζήσουμε και τότε, το 2014 δεν την γλιτώνουμε με τίποτα!!!