Πανελληνιες

Αυτές οι σχολές δεν είναι ποτέ εύκολες, αφού μας αρέσουν όμως δεν πιστεύω πως έχει σημασία… Κ οι αντικειμενικά εύκολες επίσης μπορεί να σε παιδέψουν πολύ να τις βγάλεις άμα δεν σου αρέσουν…
Συγχαρητήρια σε όλους btw ^^

εμενα στο σχολειο μου δεν τις εχουν φερει τις βαθμολογιες και πρεπει να παω ξανα βολτα απο το σχολειο γαμω

Λολ!! Ο άλλος χαίρεται που περνάει ηλεκτρολόγος…:stuck_out_tongue:

16500 και σκεφτομαι για Εργοθεραπεια.Εχει να πει κανεις κατι για την συγκεκριμενη σχολη (πληροφοριες-εντυπωσεις-γενικα)?

Bασικα αυτο.

Απο τη μια θα γινεις μετριος αν δε σ’ αρεσει αυτο που διαλεγεις.

Απο την αλλη, με τη φοιτηση σε μια σχολη να ειναι 5-7 χρονια συν μεταπτυχιακα, στρατους (για μας) κλπ, δεν μπορει να σου πεις καποιος “δε θα 'χεις αποκατασταση”.

Ειναι σχεδον 10 χρονια …τι κρισεις και μαλακιες.

Το λεω γιατι σε οποιον ελεγα οτι θελω πολιτικους μηχανικους (οχι οτι εχω αποφασισει κιολας) μου λεγε “α …ου …δεν εχει δουλεια”.

Κλαϊν μαϊν ον δε λαϊν λεω εγω.

Δηλαδη ρε συ ΚρισΠ καποιος που δεν εχει παει καλα, γιατι να μπει στο ροκινγκ.τζιαρ στο τοπικ “Πανελληνιες”;;;

Δεν ξερει οτι θα λεει ο ενας “εβγαλα τοσο”, ο αλλος “εγω παρατοσο”.

Και λογικο ειναι … στο σχολειο που θα παει ή στο φροντιστηριο τι θα λενε;;; Για το Μουντιαλ;;;

Παροτι, λοιπον, εγω εκανα ενα αστειακι μονο και μονο με αφορμη ενα τοπικ που εφτιαξε ο awake για σενα και το φρηντομ, χωρις να εχω στο νου μου αυτο που ειπες, αφου παει εκει η κουβεντα, δεν μπορω να πιστεψω οτι καποιος θα αγχωθει παραπανω αμα δει καποιον να λεει στο φορουμ ο,τι να ‘ναι (που στην τελικη μπορει να λεει και μπαρουφες για να αυτοϊκανοποιηθει) οταν ολοι του οι γνωστοι ειτε δινουν πανελληνιες ειτε ασχολουνται μ’ αυτες.

μορια 19999 περασα στη NASA
αστροναυτης. 8)

Ένα τεράστιο :respect: στον επιστήμονα από επάνω.

:respect: και απο μενα!:lol::lol::lol::lol::lol: αυτο το ενα μοριο απο που το εχασες? εκθεση? :p:p:p

στο πρωτο ταξιδι που θα κανω
σε αλλον πλανητη
θα σου φερω μια πετρα
απλα πες μου
τι χρωμα τι θες?

Mαύρη φυσικά :metal:

α καλα εσυ εισαι για δεσιμο!!:metal::metal:

Πάντως 32 χρονών και να δίνεις πανελλήνιες είναι λίγο περίεργο, δεν νομίζεις ; :-k :wink:

Στη ΝΑΣΑ κανείς δεν πέρασε με την πρώτη :wink:

αντε παλι τα ιδια
χαβαλε κανω ρε
ξυπνα!!

Το ξέρω. :lol:

αληθεια τωρα 19999 ηταν
τα μορια με πειρε η τρεμη
τηλ απο το mega
να βγω στο γυαλι
αλλα της ειπα δεν βγαινω
γιατι ειμαι και πολυ
underground :lol:

Δεν περνάω στη σχολή που θέλω…

Ρε μαλακες 12,8 εκθεση και οι 2 βαθμολογητες. Με πηδηξανε. :stuck_out_tongue:
18900 2o+4o, 19001 5o. :slight_smile:

19776 πιστευω πιανω τη θεολογια που ειναι πρωτη μου επιλογη

με τα χιλια την πιανεις!!! εισαι ηδη εκει…