Πανελληνιες

Ότι θες από Ρέθυμνο με ρωτάς, το 1/4 της ζωή μου εκεί το έχω ζήσει.:smiley:

θα γαμησεις for sure…κατα τ’αλλα για κατι πιο συγκεκριμενο ask freely, at your service οπωτε θες8)

Eπρεπε να περασει Πατρα να τη δει τη γλυκα!! :frowning:

Καλα για λαηβ μη μιλησω ε …της πουτανας!!! :lol:

Οντως. Τουλαχιστον 1-2 λαιβ καθε μηνα στο Παραρτημα.

Edit: Και οχι μονο στο Παραρτημα. Εστια, πλατεια ολγας κλπ. Diy παντα.

E εντάξει άλλο 6 ώρες με κτελ και άλλο 2μιση. Εγώ πέρσι που μου κατσαν άπειρα λαιβ μια περίοδο ήμουν κάθε βδομάδα Αθήνα. Αυτό εννούσα (κατα τ’ αλλα, ολες οι πολεις πλην Αθηνας/Σαλονικης ειναι γαμησε τα από λαιβ)*

Αλλά βέντερ ντάξει πραγματικά θα περάσεις πάρα μα πάρα πολύ καλά. Σου λέω εχω φίλους πολλούς εκεί, κι έναν κολλητό μου και όλους τους ακούω πολύ πιο ενθουσιασμένους απ’ ότι είμαστε εμείς στην Πάτρα.

*ωστόσο όπως λέει κι ο timeous γίνονται πολύ καλά diy λαιβάκια συχνά με μπάντες από εξωτερικο κι Ελλάδα (στη πάτρα αυτό). Aπό μη diy μηδέν όμως

Δεν εννοουσα αυτο, οπως καταλαβες, κι ουτε ο vedder εννοουσε αυτο.

Ο vedder μιλησε για μπαντες που θα ερθουν Αθηνα/Θεσσαλονικη και εγω σχολιασα το οτι λογω της μηδαμινης στηριξες που υπαρχει κανεις δε ρισκαρει να φερει στην Πατρα μπαντες-ονοματα.

Τα λαηβ του παραρτηματος ειναι ενα αλλο κεφαλαιο, το οποιο ειναι κι αυτο οφφτοπικ μαζι με αυτο το ποστ.

:wink: γι’αυτό ας έχει εξετάσεις κάθε σχολή και να μπαίνει όποιος το αξίζει αν είναι δυνατόν.

Εκεί υπάρχει πρόβλημα με τις κομπίνες

Συγχαρητηρια σε ολους.Και σε αυτους που περασαν,αλλα και σε αυτους που προσπαθησαν!Σε 2 χρονια,ερχεται η σειρα μας…!8O

Επιβεβαιώνω. 8)

Έντιτ.

Μπράβο σας! Μπήκατε ΟΛΟΙ! Να δούμε πως θα βγείτε.

welcome ηρακλειο θα περασεις πολυ καλα στο υποσχομαι

εγω περασα φυσικων πορων και περ/νος στα χανια :(:frowning: με βλεπω να ξαναδινω…θελω σαλονικααααααααααα

μπραβο μπλακ τουλιπ…τουλαχιστον εχεις σωστα κριτηρια επιλογης σχολης

Ναι.

να φανταστώ ότι οι λόγοι για τους οποίους δεν έμπαιναν όλοι μαζί δεν υφίστανται πλέον?

τραγέλαφους προβλέπω.

Πως φαινεται ο φοιτητης φυσικης ομως… :lol:

ειστε ωραιοι και ανετοι οποιος θελει μπαινει
οποιος θελει βγαινει πρεπει να βαλουνε σε καθε πανεπηστημιο
ενα κοκκινο φωτακι απ εξω.
θελει μονο ονομα και επιθετο λεει.
ρε εσεις εισαστε ωραιοι και πολυ8)8)8)8)8)8)8)8)8) χαλαροι

:|:|:|

Μαλάκα αν έδινα φέτος και είχα τους βαθμούς που είχα τότε θα παιρνα τ’ αρχίδια μου ε.

Εσύ όταν μπήκες πόσο είχε ρε τρολλ;

Θα φας καλά.

Εκτός κι αν αρχίσεις να κάθεσαι τα βράδια και να κοιτάς τ’ αστέρια στις ερημιές κι εκεί ε.

:D:D:D

Πρώτον:Η Κρήτη ενδείκνυται για κάτι τέτοιο.Φαντάζομαι δηλαδή

Δεύτερον:Ξέρεις πόσα γκομενάκια “πέφτουν” άμα τους δείξεις κανάν αστερισμό την νύχτα;

Όχι, αλλά αυτό που με ενδιαφέρει να μάθω είναι πόσα γκομενάκια “πέφτουν” όταν βλέπουν έναν ψηλό τύπο να κάνει ουρανογραφία ακούγοντας Helter Skelter.

Φαντάζομαι αντέχεις λίγο ακόμα δούλεμα, ε; :D:D:D

Τώρα εγώ τι φταίω αν μπήκε το Helter Skelter;Στο shuffle το είχα ο κακομοίρης…
Εμείς οι εραστές της αστρονομίας ξέρουμε τι τραβάμε…

Δούλεψε όσο θες.Δεν παρεξηγούμαι εγώ.