Πανελληνιες

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4589997

ΧΩΡΙΣ ΠΟΣΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ
μέλη πολύτεκνων και πολυμελών οικογενειών, παιδιά θυμάτων της τρομοκρατίας, ορφανοί από έναν ή δύο γονείς, διακριθέντες στον τομέα του αθλητισμού, πάσχοντες από σοβαρές ασθένειες

ΜΕ ΠΟΣΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ[Οι μετεγγραφές αυτές δεν επιτρέπεται να υπερβαίνουν συνολικά σε ποσοστό το 14% του αριθμού των εισακτέων στο Τμήμα υποδοχής.]
τέκνα των γονέων των οποίων ο μέσος όρος του συνολικού οικογενειακού εισοδήματος των τριών τελευταίων οικονομικών ετών δεν υπερβαίνει το ποσό των σαράντα πέντε χιλιάδων ευρώ

για “οικονομικους λογους” απο οτι καταλαβα ειναι φετινο μετρο και δεν το χα παρει χαμπαρι…οποτε ακυρα αυτα που λεγα…:stuck_out_tongue:

ε δεν είναι άκυρα. δεν εμπίπτουν οικονομικά κριτήρια στους πολύτεκνους.

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών στη Πάτρα. Άντε να δούμε.

Παμε να γραφτουμε μαζι ρε!! :smiley:

Αυτό έπαθα κι έχασα πάτρα :stuck_out_tongue:

Γενικά πάντως αναφέρεσαι στα μελανά σημεία του εκπαιδευτικού συστήματος χωρίς μελανά σημεία. συμφωνώ δηλαδή :b
Απλά δεν υπάρχει κάποια ουσιαστική αντιπρόταση, ή τουλάχιστον δεν έχω ακούσει εγώ κάποια

Δεν θα πας να του καψεις το αμαξι;
Σοβαρα τωρα…
Τουλαχιστον να πας να τον σκυλοβρισεις τον μπασταρδο, δεν δικαιολογειται να μην το κανεις

Γυναίκα είναι και θα το κάνω μόλις αρχίσει να πηγαίνει σχολείο :stuck_out_tongue:

Μηχανολογων Μηχανικων Πατρα.

και οι 2 Πατρα??? ειμαι κι εγω εδω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!
επιτελους βρηκα ατομα που περασαν Πατρα!!
απο ολους τους γνωστους μου (καμια 50αρια) μονο εγω και μια φιλη μου περασε… :wink:

επισης καποιος να δειξει τα κατατοπια κι εδω!

λολ, οι δικοί μου θα φτιάξουν γκέτο πάτρα. Πάνω από 10 άτομα που μιλάω τακτικά μπήκαν εκεί :stuck_out_tongue:

Επειδη βλεπω πολυ Πατρα, οποιος ψηνεται να παιξει εφηβικο μπασκετ, μου λεει ε. :smiley:

ντοϊνγκ.#-o:lol:

αφου βλεπουμε κοσμο Πατρα, τοτε φιλοι μου ποιος ειναι για ενα mini-cover band να περναμε τον χρονο μας με εποικοδομητικο τροπο? 8)

Ηρακλειο τι παιζει θα πρεπει να κατεβαινω Ρεθυμνο για να δουν τιποτα τα ματια μ?:stuck_out_tongue:

Τι γελατε ρε;;; Εχουμε αναγκη απο 92ρηδες. :stuck_out_tongue:

Blaine, αμα ξεκινησω ντραμς, μεσα και για mini-cover band. :smiley:

ρε εκείνο το καρτελάκι με στοιχεία και αριθμό θα χρειαστεί στην εγγραφή της σχολής ή κάπου αλλού;

οχι…
μετα τις πανελληνιες [που το θελαν για τα στοιχεια] μονο για να θυμασαι τον αριθμο σου ηταν

ουφ. ήθελα να τ’ ακούσω. καλά, τον αριθμό δεν τον ξεχνάω, ο κόζμος να χαλάσει. θενξ :smiley:

ρε, είδατε τις βάσεις με το 10%?
φυσικό Ιωαννίνων με 3000 μόρια λέει.
15000 πτώση. γιατί σκατά δε δήλωσα να φύγω απ’τη γαμωσχολή μου?

Αν δεν κάνω λάθος το 10% δεν υφίσταται πλέον:( κάποιος πιο γνωστικός στο θέμα?

μια χαρά ισχύει, για να υπάρχουν και βάσεις.

απλά νομίζω ότι το περιθώριο είναι 2 χρόνια πλέον.