Πανελληνιες

Να σαι καλά φίλε και έψαχνα κάτι τέτοιο:)

δευτερα μετα τις 13.00 θα μπορουμε λεει να δουμε τα αποτελεσματα μας σε σχολεια και ιντερνετια

Πωω,η χειρότερη διαδικασία έβερ

“Τι εκανε ο x,y,z,;;;”

Καλη επιτυχία

καλη επιτυχια σε ολους μας παιδες:D

1 ωρα θα αναρτηθουν σε ολα τα λυκεια η παιζει και πιο νωρις ξερω γω?

δεν ξερω για λυκεια καθολου.Λογικα παντως παραλληλα με το νετ δεν θα παει;

Νομίζω βγαίνουν και αρκετά πιο νωρίς κάποια, αλλά ώσπου να μαζευτούν όλα, καλύτερα να πας αργά με την ησυχία σου.

βασικα καλυτερα μονος σου στο ιντερνετ ρε.Αυτο το πραγμα που ειναι ολοι μαζι,ρωτανε,κλαινε ή γελανε μου τη δινει πολυ.

Το συναίσθημα είναι πολύ διαφορετικό ρε. Η φάση μέσα στον κόσμο να ψάχνεις το κάθε χαρτί, να βλέπεις τι έκανες εσύ, οι κολλητοί σου κι έτσι. Το ίντερνετ πώς να το κάνουμε, είναι λίγο ξενέρωτο.

πιστευω πως ευκολα μπορει να μπερδευτω με τους βαθμους στα χαρτια των σχολειων επισης :lol:

12.130 και άντε γεια! Όλο και σε κάποια σχολη θα βολευτουμε για να βγουμε πτυχιουχοι άνεργοι! Αλλα περιμένετε να δειτε τι θα γινει με τις βάσεις! Προβλέπω ελευθερη πτώση στις σχολές θετικων επιστημών!

για γέλια

[SIZE=“3”][B]18800 ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΑΜΩ ΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑΘΕΕ ΜΟΥΣΥΔΓΣΑΓΔΑΣΥΔΟΙςΕΘ;;Β932902[/B][/SIZE] :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::vibrate::vibrate:

Παίδες, με τον γενικο βαθμό πρόσβασης μπάινουμε;

Έλα ρε, τί κατεύθυνση; Συγχαρητήρια και εις ανώτερα!!! Καλή επιτυχία από δω και εμπρός, καλή σταδιοδρομία και όμορφη ζωή να έχεις!!! :):smiley:

Επίσης, συγχαρητήρια σε ΟΛΑ τα παιδιά και σε αυτά που πέτυχαν υψηλή βαθμολογία, αλλά και σε όσα παιδιά δεν τα πήγαν και τόσο καλά!!! Συγχαρητήρια και μπράβο, πάνω απ’ όλα, για την προσπάθειά σας όλη την χρονιά!!! Μία επιτυχία ή μία αποτυχία -αντίστοιχα- δε θα φέρει ούτε την ευτυχία ούτε το τέλος του κόσμου!!! Και στην τελική, δεν λέει και πάρα πολλά!!! Σημασία έχει τί θα κάνετε από εδώ και στο εξής και πώς θα “διαχειριστείτε” τη ζωή σας με όσα μέσα και δυνατότητες σας δίνονται για το καλύτερο δυνατό!!! Να περνάτε ωραία!!! Σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα!!!

16.867 5o πεδίο! Φάκ Γέα!!

Συγχαρητήρια παιδιά. Ετοιμαστείτε για την καλύτερη χρονιά της ζωής σας :stuck_out_tongue:

Tι εννοείς? Τα μόρια για τα πεδία που έχεις επιλέξει δεν είναι ο βαθμός πρόσβασης γιατί έχει να κάνει με συντελεστές κλπ

Καταραμένη ιστορία!! Μας έκαψες πάλι!!:twisted::lol:

http://gr.news.yahoo.com/αυτοκτόνησε-18χρονη-μαθήτρια-125119680.html?fb_action_ids=4242588425893%2C4207285785501%2C4133876035271%2C10150928289108043%2C4134280125373&fb_action_types=news.reads&fb_ref=type%3Aread%2Cuser%3A1U9vOiDicOWvgo4td28F48VJu9w%2Ctype%3Aread%2Cuser%3AAcmH2gMIrG5GinVjzqt54qCufl4%2Ctype%3Aread%2Cuser%3Aw4hswkcY-kky7BoIZpxkqLOZtQ4%2Ctype%3Aread%2Cuser%3AP2USF9xPHcLZpOH8RqMMy7jiGzY&fb_source=other_multiline&code=AQB9xCUqiYOphAgSLWVal2SZcNBWrriEdgAwHhIyzrO6XUhH-ufo-vVFeO4wuWa4rwK4bHN35ruR8O8LQWrp-h7QgCxpieqXTKgndowQRVNov_R1EsnqX4HY4bNoeESNTGVe0KxNnvJMAWso-rl04j6WKHdw5lOkgmgdgJ7KQZkX9fYS8TK0uKRbn2hTJhiPF3E#=

16,503! Κοινωνιολογια μπαινω με κοκκινο χαλι και παιζει εντονα και αγγλικη!
Σε οποιαδηποτε περιπτωση ειμαι μια ευτυχισμενη αθηναια φοιτητρια! :smiley: