Περί σειρών γενικά

στην πρωτη την αντιμετωπιση του τι εγινε απο τους χαρακτηρες, σε δευτερη και τριτη το πως εγινε/τι αλλο μπορει να γινει

Ok! Χίλια thanks! Είδα πάντως ότι λέγονται πολύ καλά πράγματα και μου έκανε εντύπωση που τέλειωσε και δεν έγινε αναφορά στο thread.

σε καθε επεισοδιο μεχρι τωρα απο το The Handmaid’s Tale υπηρχε τουλαχιστον μια μεγάλη σκηνή που σε χτυπουσε στην καρδια αλλα αυτο στο τελευταιο με επιασε τελειως απροετοιμαστο. Δωστε ολα τα βραβεια στη Moss.

What is wrong with you?
(BREATHING HEAVILY)
How can you do this?
You’re deranged.
You’re… You’re… You’re fucking evil.
You know that?
You are a goddamn motherfucking monster!
Fucking heartless,
sadistic, motherfucking evil cunt!
Fuck you, Serena!
You are gonna burn in
goddamn motherfucking hell,
you crazy, evil bitch!

3 Likes

Φοβερη σειρα

Εξι επισοδεια μεσα στο Glow και περναω τελεια.

Τέλειωσα εγώ χθες την 3η σεζόν. Μέτρια σεζόν, έδειξε πολύ λίγα σε σχέση με το story που υπήρχε τριγύρω. Πιο πολύ έπαιξαν με μερικά κόλπα στη σκηνοθεσία και στους χαρακτήρες παρά με το σενάριο.

ωραια αρχισε το preacher

Το oitnb τον είδα όλο τον νέο κύκλο στις 10 του μηνός όταν βγήκε. Για εμάς.
Και μπλακλιστ φανατικά Αλλά τελείωσε κι αυτό

Πέρασε η μισή και βάλε σεζόν να μας δείχνουν τον καθυστερημένο αδερφό, μετά κάπου χάθηκαν και μετά τελείωσε η σειρά. Έψαχνα μπας και έχουμε να περιμένουμε κάνα δεύτερο μισό της σεζόν. Τα τελευταία επεισόδια ήταν τραγικά. Κρίμα γιατί στη 2η σεζόν έδειξαν ότι μπορούν να προσφέρουν κάτι καλό και χωρίς πολύ Μέντελσον. Στην 3η είναι σαν να μην ήξεραν τι ήθελαν να κάνουν.

Η Meg απούσα σχεδόν στη μισή σεζόν. Θα μπορούσαν να χτίσουν πάνω στις σκέψεις και την κατάληξη του John και της Sally αλλά αναλώθηκαν να μας δείχνουν τον Kevin. Επίσης κάτι πήγαν να αναπτύξουν σχετικά με την κόρη του John αλλά το άφησαν στη μέση.

1 Like

για το Bloodline

Καλα ρε παιδιά τι συζητάτε τώρα… Μιλαμε για σεζον-ΑΣΤΕΙΟ. Ανύπαρκτο σενάριο, οι χαρακτήρες έχασαν την δυναμική τους, η ίδια η σειρά συνέχισε να χάνει σε προσωπικότητα όπως και στην δεύτερη σεζόν, αλλά εδω μιλάμε έφτασα να έχω μέχρι και νεύρα. Το προτελευταίο επεισόδιο ήταν οτι χειρότερο εχω δεί ποτέ, το τέλος αστείο, τα μυστικά που ακόμη έβγαιναν δεν σε τραβούσαν καθόλου, είδαμε και χαρακτήρα να έχει μέχρι και μεταφυσικές εμπειρίες, να πεθαίνει, και να μην υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΝΟΗΜΑ γιατι υπήρχε καν, και γενικά, ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!

1 Like

Εχουμε release date!!!

1 Like

Συμφωνώ για Bloodline. Γενικά κατέστρεψαν ότι καλό δημιούργησαν στη 1η σεζόν.

Season 3 trailer

1 Like

LET GET SCHWIFTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Praise the lord, επιτέλους!!!

φαίνεται απαίσιο :stuck_out_tongue:
μλκία γτ περίμενα λίγο στα κρυφά inhumans καθώς το διάβαζα στις ‘‘καλές μου εποχές’’ 15 χρόνια πριν…

Αυτό ήθελε όντως ταινία μάλλον. Κάτσε να δούμε. Ας είναι σε επίπεδα shieldκι όλα καλά.

Φοβερή σεζόν και η 3η του iZombie. Ίσως η καλύτερη, αν και παίζει το “ρομερικό” φινάλε της 2ης σεζόν να είναι το αγαπημένο μου.

Πάμε γερά για 4η, αμείωτο το ενδιαφέρον, Ρομπ Τόμας <3

Από τους τύπους που έβγαλαν το 7 Days in Hell πριν δυο χρόνια, βγήκε σήμερα το Tour de Pharmacy στο ίδιο στυλ και είναι εξίσου αστείο.