Περί σειρών γενικά

Εγκρίνω, o Cavil έχει potential, μη τον κρίνετε από τους γνωστούς μαλακισμένους ρόλους. Ελπίζω να μην αφήσουν εκτός το τρελό μάτι του Geralt. Επίσης “Cavill himself is a huge fan of the series”, είναι πολύ βασικό να έχεις νιώσει τι σημαίνει Geralt Of Rivia :wink:

1 Like

Παίδες έχετε δεί τον Cavil να παίζει; Σε οποιαδήποτε ταινία; Ναι καλό το make up και οι περούκες κτλ αλλά ξαναρωτάω, τον έχετε δεί να παίζει; :stuck_out_tongue:

Ωραίος θα δείχνει σίγουρα όπως και προχτές στο ΜΙ6, αλλά ο τύπος είναι αγγούρι… και άμα έχει παίξει κανείς witcher ή διαβάσει έστω τα βιβλία, ε, δεν ειναί δύσκολο να καταλάβει οτι ο ρόλος χρειάζεται κανονικό ηθοποιό :stuck_out_tongue:

Still του δίνω ένα μικρο believe γιατί γενικά μονο σε μαλακίες παίζει + στο ΜΙ6 αν και ξυλάγγουρο βοηθήθηκε πολύ απο το physique του που ίσως αποδείχθει και το ατου του γενικότερα

Αλλά ναι ποιος Cavil, έλεος

Kαι ο Geralt ειναι λιγο αγγουρι :stuck_out_tongue: Αυτο ειναι το καλο του. Στωικος, ανεκφραστος και αυτοσαρκαστικος :stuck_out_tongue: Περα απο πλακες δεν μ αρεσει πολυ σαν επιλογη λογω εμφανισης. Ο Γκεραλτ εχει χαρακτηριστικα που προεξεχουν. Αετισια και βλοσυρα. Θα προτιμουσα τον Mads Mikelsen η πχ εναν που δα να αναφερουν και θα ταιριαζε εμφανισιακα, τον Vane απο το Black Sails. Απο την αλλη η επιλογη του Cavil νομιζω δειχνει οτι θα γινει σοβαρη δουλεια με φιλοδοξιες. Δεν θα ναι αρπα κολα. Αν ειναι και οπαδος της σειρας τοτε λογικα θα βγει μια χαρα. Η εμφανιση κτλ με μεηκ απ κτλ φτιαχνεται

1 Like

βασικά και εγώ τον Μίκκελσεν -όπως οι πάντες δηλαδή :stuck_out_tongue: - είχα κατά νου οπότε από Μίκκελσεν να πέσεις σε Cavil ήταν βαρύ το πλήγμα :stuck_out_tongue:
είδωμεν όμως

1 Like

300.000 σειρες πια,δε ξερω τι να πρωτοδω

2 Likes

K 3 εκατομμυρια να ταν,τον αγαπημενο μας Witcher θα τον βλεπαμε :stuck_out_tongue:

4 Likes

Μια χαρα ειναι ο Cavil. Ειναι της μοδας να πεφτει κραξιμο στις ταινιες της DC Comics, και ειναι συνηθες φαινομενο να κραζουμε το οτιδηποτε εχει να κανει με τις ταινιες αυτες, μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα, παντα ετσι ηταν και θα ειναι.

Απλα για καποιους απο μας ο κυριος Γκεραλτ ειναι πιο σημαντικος απο τα σουπερ χηροους γιουνιβερς κ θα θελαμε κατι πιο ταιριαστο για τον τυπο που χουμε διαβασει 7 βιβλια κ χουμε λιωσει 100αδες ωρες στο γκεημινγκ :stuck_out_tongue: Κατα τα αλλα μακαρι να ναι μια χαρα. Δεν θα με χαλασει καθολου. Δεν ειναι δηλαδη οτι ειμαι εντελως αρνητικος. Απλα ειχα αλλη εικονα

2 Likes

7 Οκτωβρίου η νέα σεζόν Doctor Who

2 Likes

Αν εξαιρέσουμε το ύψος των υπολοίπων, το πακέτο το έχει αποδεδειγμένα:

pilgrim

1 Like

Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει το κράξιμο στις ταινίες της DC Comics με το ότι δεν θα θέλαμε κάποιοι τον Κάβιλ για Γκέραλτ.

Ουτε εγω!

Χαχα!
@potofgold οντως εμφανισιακα αυτος ταιριαζει πιο πολυ. Γενικα ο Γκεραλτ δεν ειναι κανας γοης. Εχει και χαρακτηριστικα που προεξεχουν. Ειναι μεσηλικας σιτεμενος :stuck_out_tongue:
Εμενα παντως ο Βεην θα μ αρεσε με το καταλληλο μεηκ απ και το γκριζοασπρο μαλλι

1 Like

Oύτε εγώ καταλαβαίνω τί έχει να κάνει η DC εδώ πέρα, ο τύπος είναι αγγούρι από όπου και αν τον πιάσεις, ίσα ίσα που στα DC που δεν χρειάζεται και υποκριτικές ικανότητες παρά μόνο σαγόνι και μπράτσα και ένα minimum effort ηθοποιίας, είναι για εμένα αρκετά ικανοποιητικός σαν Superman

Σε ότι άλλο τον έχω δεί είναι κάτω ή οριακά του μετρίου…ο Βέην επίσης \μ/

αλλά Μίκελσεν, τπτ άλλο :stuck_out_tongue:

το καλό είναι επίσης ότι, υποθέτω, αφού μπορούν να προσλάβουν τον Cavil, λογικά θα πέσουν λεφτά στην παραγωγή

2 Likes

Δεν εχω εικονα απτο παιχνιδι αλλα οντως ο καβιλ ειναι αγγουρι. Ολοι οσοι αναφερθηκαν παραπανω ειναι καλυτεροι ηθοποιοι με μεγαλη διαφορα

Είναι λίγο χοντρομύτης ο Βέιν. :stuck_out_tongue:
Όταν έβλεπα την 3η σεζόν του Musketeers και είδα τον βασικό κακό, μου φάνηκε ότι ταίριαζε πολύ εμφανισιακά και στον ρόλο έβγαζε αυτό το ανέκφραστο-ψυχρό που έχει ο Γκέραλτ.

Ναι θα κολλαγε. Ο Βεην εχει κ την φωνη νομιζω

Και την φωνή έχει και το…

Jessica_Parker_Kennedy01

Έναν ρόλο και στον κορίτσαρο παρακαλώ.

1 Like

Πωωω την ειδα στο flash προχτες κ σκαλωσα που την εχω ξαναδει. Ωραιος

Έλα ρε Dennis!
Επιτέλους it’s always sunny μετά από 2 χρόνια

2 Likes