Περί σειρών γενικά

rip

Χαχα κ μενα δεν μ αρεσει, αλλα κατσε να δουμε την τελικη μορφη

1 Like

Χαχαχα

Καλά ρε μαλάκες τον ηθοποιό του Σούπερμαν με το πηγούνι κώλο βρήκανε για το Witcher? Θου Σατανά τι μαλακιάρα είναι αυτή;

3 Likes

κι ε΄γω τέτοιοι πηγούνι έχω. Με ισοπέδωσες :sob:

2 Likes

Look at the bright side, μπορεις να παιξεις τον Witcher στο μελλον

3 Likes

Δε λιτλ θινγκς, αλλα ο τροπος που καταπιε την πρεζα του ηταν οντως ο Geralt. Μεχρι να αρχισει η σειρα θα αφησει και κανα μουσι 2-3 ημερων και καμια χαρακια στα μουτρα, ολα καλα θα ειναι.

1 Like

Σιγα ρε μαλακες μια χαρα φαινεται. Το πως θα παιζει ειναι το θεμα, χαλαρωστε να δουμε.

1 Like

Έχει και άλλο.

Αυτη πιο ταιριαστη μου φαινεται απο την Yennifer.

1 Like

Eλπιζω να βγαλει μουσια μεχρι τη πρεμιερα ο Καβιλ.

Να πω κ εγω για καζα ντε παπελ που ειδα πριν 2 βδομαδες.
Απ οπου και να την πιασεις ειναι μια πολυ καλη σειρα. Η ιστορια σε τραβαει, οπτικα ειναι πολυ προσεγμενη, εχει ωραιους χαρακτηρες και ωραιες φατσες αλλα μεχρι εκει. [spoiler]
Οτι θα ειχε μπολικο αμορε ηταν σιγουρο, ισπανικη παραγωγη βλεπεις και ο ερωτας πουλαει οπως και σε ολες τις μεσογειακες, λατινοαμερικανικες παραγωγες. Δεχτειτε το. Καπου επιασε (δενβερ-μονικαγαθτανπιδε), καπου κουρασε (λα ιθπεκτορα-ελ προφεθορ) και καπου ηταν ανυποφορο απτην αρχη μεχρι το τελος (τοκυο-ριο).
Μπερλιν,ναιρομπι αγαπημενοι μου χαρακτηρες απτην πρωτη στιγμη ενω γουσταρα και το γελιο του ντενβερ.
Επισης μονο αγαπη για αρτουριτο
Δεν βλεπω πως μπορει να τραβηξει η τριτη σεζον, μπηκε το νετφλιξ κ μυρισανε κονομα. Δεν περιμενω αναλογη συνεχεια.

Ειδα οτι ανεβηκαν κ πιο πανω τα ειδικα στοιχηματα που εβγαλε ο στοιχημαν για τη σειρα. Εχω παιξει ηδη ενα 30αρι οτι ο μπερλιν και ο προφερορ δεν ειναι αδερφια οσο ειχε ακομα 7 αποδοση, πλεον εχει 4. Τελευταιο αναλογο στοιχημα μου ηταν οταν επαιξα πλανηταρχη τον τραμπ, μακαρι να εχω την ιδια τυχη [/spoiler]

1 Like

Το τελείωσα. Ωραίο και γρήγορο!

Κι εμένα μου άρεσε και το τελείωσα με τη μία, σε ένα σαββατοκύριακο. Καλογυρισμένη σειρά, ωραία πλοκή.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει από πού (στο νησί) είναι αυτή η βαριά προφορά που έχει ο τύπος (ο Bodyguard).

Ο ηθοποιός είναι Σκωτσέζος, νομίζω από εκεί είναι :stuck_out_tongue:!

1 Like

Α ναι ρε. Κι εγώ σκέφτηκα Σκωτία, αλλά δεν είμαι ειδικός στις βρετανικές προφορές. Στο Game of Thrones μιλάει “κανονικά” ως Robb Stark, οπότε φαντάστηκα ότι και στο Bodyguard απλώς μιμείται κάποια προφορά.

Πολυ φασαρια για το Bodyguard, αλλα απο τα τραιλερ μου φανηκε πολυ βαρετο… Αξιζει οντως ?

Σεξ, ίντριγκες, δολοφονίες…πολύ πιασαρικο

1 Like

μη λες αυτή τη λέξη :wink:

2 Likes

Πολύ ωραίο то Haunting at the Hill House. Με χάλασε λίγο το τέλος, αλλά πιο πολύ με χάλασαν οι 2 χαρακτήρες που ήταν οι σύζυγοι των παιδιών. Ειδικά ο άντρας-γραφείο κηδειών, είναι ό,τι χειρότερο έχω δει σε σειρά εδώ και πολύ καιρό. Πολύ ενοχλητικός υποκριτικά και δεν προσέφερε και τίποτα στην ιστορία.