Περί σειρών γενικά

Δευτερη σεζον Fleabag πολυ καλη.

1 Like

τελευταία σεζόν

3 Likes

5 επεισοδια μεσα, το The Boys παει γαμιωντας

3 Likes

Creators: Eric Kripke Evan Goldberg Seth Rogen

Περίμενες κάτι διαφορετικό;

Εγώ επιτέλους αποφάσισα να δω το The Leftovers, τελειώνοντας 2η σεζόν δηλώνω ενθουσιασμένος

1 Like

ότι καλύτερο είδα μέχρι τώρα το καλοκαίρι
.-

2 Likes

Πολυ καλο το The Boys οντως, το τελειωσα στα παμ .

Απίστευτο διαμάντι το The Boys, το ξεκινάτε ΑΣΑΠ. Γάμησε.

Πρώτο επεισοδιο The Boys, σκάλωσα

τα λεει το τσουτσεκι

2 Likes

Βλέπω swamp thing 2ο επ δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα…και επίσης όρβιλ season 2 που μέχρι στιγμής καλά πάει…

Δείτε το.

1 Like

Σε μια μερα ολο το Boys, αναπαντεχα καλο και fun, ιδανικο για οποιον εχει βαρεθει τις superhero movies κ σειρες… βλεπετΑι πολυ ευχαριστα παρολο το gore, τα μπινελικια κ την μη πολιτικη ορθοτητα… ειχε τα - του αλλα overall απο τα πιο διασκεδαστικα πραγματα που εχω δει τελευταια, watchmen (σε ενα πολυ επιφανειακο κ pop level) meets deadpool

4 Likes

Better Call Saul
Peaky Blinders
Project Blue Book
Cobra Kai
Walking dead


Wayne, a 16 year-old Dirty Harry with a heart of gold, sets out on a small two stroke road bike from Boston to Florida with his new friend Del to get back the shit-hot 79’ Trans-Am that was stolen from his father before he died.
From the writers of Deadpool λέει και έχει πάρει γενικά πολύ καλές κριτικές. Είδα το πρώτο επεισόδιο στο youtube και το αμέσως επόμενο που έκανα ήταν να βρω όλη τη σειρά. Γρήγορη πλοκή, ωραίοι χαρακτήρες και μουσικάρες. Στο σημείο που μπαίνει η ριφάρα από High on Fire όλα τα λεφτά.

1 Like

BH90210

Πολυ ευχαριστη εκπληξη. Δεν περιμενα να δω αυτο που ειδα στο πρωτο επεισοδιο. Με ξενισε στην αρχη. Με κερδισε μεχρι το τελος. Α ναι. Τωρα θα κατεβασω 10 σεζον να ξαναδω τα παλια μετα απο 19 χρονια μαλλον.

1 Like

Θα μπεις σε τέτοιο κόπο καλέ, άσε που νομίζω θα απογοητευτείς… Άλλο να τα βλέπεις πιτσιρικάς αυτά και άλλο όταν είσαι πιο ώριμος…

Καλα οτι θα μου φανουν εντελως διαφορετικα, εννοειται… μιλαμε και για σειρα 30 χρονων σχεδον πλεον… αλλα ετσι για το nostalgia factor γιατι οχι…

1 Like

Τελειωσα πρωτη σεζον Happy! στο Νετφλι σε μια μερα - σα Roger Rabbit οn meth :smiley:

1 Like