Περί σειρών γενικά

Οσο εχω δει ειναι σουπερ. Εχει τιμησει πληρως το φραντσαιζ

3 επεισόδια που είδα ειναι σουπερ

ντιμπέιταμπλ Το FALLOUT του Amazon είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κωλοδάχτυλο στους φανς του New Vegas - Ragequit.gr

Υπερβολές…

5 Likes

Υπερβολές, αλλά έτσι είναι όμως. :stuck_out_tongue:
Αν κάποιος δεν έχει ιδέα για τα παιχνίδια, η σειρά θα είναι μια χαρά δεν αντιλέγω.
Να επιχειρεί να κάνει ρετκον στα φωλάουτ παιχνίδια που δεν έχει βάλει το χεράκι του, σε μια σειρά που ο ίδιος ο χάουαρντ έχει δηλώσει ότι είναι κάνον, είναι αστείο το λιγότερο.

Η αληθεια ειναι οτι εχω να αγγιξω το new vegas πανω απο δεκα χρονια, αλλα νομιζω εισαι πολυ πιουριστας. Δεν ξερω σε τι αναφερεσαι, αλλα οσο εχω δει πιανει πολυ καλα την ατμοσφαιρα, τα iconics και το μαυρο χιουμορ των παιχνιδιων

Προσωπικά δεν είμαι καθόλου πιουρίστας, ίσα ίσα, δεν έχω και καμία ιδιαίτερη σχέση με το φραντσάιζ, απλά διαφωνώ με τη δήλωση ότι η σειρά “έχει τιμήσει πλήρως το φραντσάιζ”

Δεν έχω ιδέα από τα παιχνίδια,η σειρά ήταν φοβερή

Ποσό εξαιρετικό είναι το Ripley ??
Έχω πάθει τη πλακα μου.

6 Likes

Ξεκίνησα Σογκούν.
Καλησπέρα Μαρίκο.
R! CHOICE

6 Likes

:fork_and_knife: :slightly_smiling_face: :fork_and_knife:

11 Likes

Εχω δει τα 2 πρώτα.Τρελο ενδιαφερον.

1 Like

Και γω χθες είδα επιτέλους τα 2 πρώτα. Φαίνεται πως έχουμε καινούργιο τηλεοπτικό έπος και πως δικαιολογεί το hype 100%, εντυπωσιακό σε κάθε τομέα, απόλυτη προσήλωση στην οθόνη.

Ωραίο και το Fallout, είχα καλό προαίσθημα από το τρειλερ και τελικά ως λάτρης των πρώτων 2 παιχνιδιών και του New Vegas είμαι ικανοποιημένος και πέρασα πολύ καλά, άνετα bingeαρα 2o κύκλο άμεσα

1 Like
2 Likes

Χμμμ ο τυπος εκανε οτι μπορουσε για να προστατεψει την ανωνυμια της εντωμεταξυ, και μαλιστα ζητησε επανειλημμενα απο τους θεατες της σειρας να ΜΗΝ ψαξουν να βρουν ποια ειναι η τυπισσα στην σειρα, και τωρα βγαινει η stalker και λεει οτι αυτος ειναι ο stalker και οχι αυτη… σορρυ αλλα δεν την πιστευω. Ποσο μαλλον που δεν χρειαζοταν να βγει στην τηλεοραση να πει τιποτα. Θα κατσω να την δω αυτην την συνεντευξη καποια στιγμη.

Λοιπόν, το είδα κι εγώ μονοκοπανιά το ταρανδάκι, μετά από παρότρυνση του Big Brother και ομολογώ ότι είναι πάρα πολύ δυνατό. Η πρωταγωνίστρια “κεντάει”, πραγματικά.

Έχω αφήσει για μέσα στην ημέρα τη συνέντευξη της πραγματικής Martha στον Morgan, ωστόσο, από τα λίγα αποσπάσματα που παρακολούθησα, αδυνατώ να πιστέψω έστω και μία λέξη απ’ ό,τι λέει.

1 Like

Καμία.
Ο Μόργκαν κάνει υπερπροσπάθεια να μην την εκθέσει ανεπανόρθωτα.

1 Like

2 επεισόδια Shogun εμειναν.Πολυ πολυ δυνατό

4 Likes

Τερμα χαιπντ αλλα κωλοτρειλερ που δειχνει πολλα, δλδ ελεος.

1 Like