Ενδιαφέροντα

τι σας αρέσει από τα starbucks δεν μπορώ να καταλάβω…αυτά που δίνουν εκεί μόνο καφές δεν είναι…άμα θέλω καφέ δεν θα πάω εκεί…εάν θέλω αυτό το είδος milk shake που είναι και πανάκριβο,ok…αλλά όχι και καφές αυτό το πράγμα[/list]

Rudolf εγω μια φορα εχω πιει στα Starbuck’s καφε(εκεινον που μοιαζει με φραπε,δεν θυμαμαι ονομα) και απ’οτι θυμαμαι μου ειχε αρεσει παρα πολυ…Αλλα ηταν πριν 3-4 χρονια,μπορει να αλλαξε κατι απο τοτε.Τεσπα,εδω στη Θεσσαλονικη δεν εχουμε πολυ εμπειρια απο Starbuck’s,νομιζω εχει 1 μονο κ ουτε ξερω που ειναι :slight_smile:

Tι να τον κάνει το Starbuck’s η Θεσσαλονίκη…Αφού έχει ενα καφέ σε κάθε γωνία.

Tι να το κάνει το Starbuck’s η Θεσσαλονίκη…Αφού έχει ενα καφέ σε κάθε γωνία.

Starbucks coffee forever!!! :smiley:
Λατρευω τους ‘‘καφεδες’’ του που πραγματι μοιαζουν περισσοτερο με milkshake!

μα δεν είναι καφές !!!
δύσκολα βρίσκεις όμως καλό καφέ…προτιμώ ένα καφεδάκι στα everest πχ…

Tι να το κάνει το Starbuck’s η Θεσσαλονίκη…Αφού έχει ενα καφέ σε κάθε γωνία.[/quote]

Εδω πηγαν και ανοιξαν Applebee’s στην παραλια ρε…Το Starbuck’s θα τους χαλασει?Αμα ανοιξουν ενα μες στο κεντρο θα δουλεψειι σιγουρα,και το Applebee’s αν και πανακριβο δουλευει καλα

same here!! αλλά τώρα τελευταία έχω νευριάσει πολύ πολύ με τα σταρμπακς… οι λόγοι απλοί: 1banana creem
2banana mocha
3banana maffin
4στα τραπέζια, στουσ τύχους παντού μπανάνες… :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ειμαι αλλεργική στις μπανάνες κάτι το οποιο μου βγήκε πριν 5 χρόνια περίπου αφού έτρωγα κανονικά μέχρι τότε… άσχημα κι όλας… σπηριά, δεν αναπνέω κορτιζώνη(το ξέρω οτι δεν θα γράφεται έτσι χόμερ)… κι έτσι κάθε επίσκεψη στα στάρμπακς είναι ένα μάρτυριο

[size=7]ΘΑ ΠΑΩ ΓΚΑΝΣ[/size]

Καπως ετσι αντεδρασα κι εγω μολις πηρα το εισιτηριο στα χερια μου… :smiley:

Λαίκη απαιτηση: Μετονομαστε το τοπικ σε “Οι φιλοι μου,Τα Σταρμπακς:Ενας κοσμος απο μπανανα” να ειστε και ον τοπικ…

Χα!
Αν θέλω σε πιστεύω !!!

Εγώ έχω όλη την ζωή μπροστά μου. Παππού!!! :lol: :lol: :lol:

Χα!
Αν θέλω σε πιστεύω !!!

Εγώ έχω όλη την ζωή μπροστά μου. Παππού!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Πίστευε ότι θες… αλλά οχι και Παππούς! :twisted: :twisted: :twisted:

Λοιπόν…

Σε αυτό το φορουμ έχω μαμα… Θέλω παππού!

Nihilist. Can I call you grandfa?

Hell no!

Μπορείς να με λες μεγάλο αδερφό αν θες όμως… :smiley:

α, καλά, οκ.

Θα φτιάξω οικογενιακό δέντρο εδώ.

So… Brother, huh?

Έχω μια μικρή αδερφή μέχρι στιγμής… (στον real world) και έναν αδερφό εδώ. Αρκετάαααααααα μεγαλύτερο… :roll:

Πότε πληρώνεσαι αδερφέ; (β. ΕΦΑΠΑΞ)
Να στάξεις κανα ψιλό… :twisted:

Ελα στον Παππου,σ’αυτον που τα εχει ολα και μη κοιτας αλλου!
lolen :smiley:

Nightmare, αν είμαι εγώ η μαμά σου (γουστάρω), τότε ο nihilist ,ως αδερφός σου, είναι γιος μου;;;; Oh my Goodness!! :lol: :lol: :lol:

Ποιος στην χαρη σου βρε με τετοια παιδια, θα καλοπερασεις…Αστερια και τα δυο :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγω τί θα ειμαι?? :stuck_out_tongue: :smiley:

Ακυρο αλλα γιατι μπαινεις σαν “κρυφος” user , κρυβεσαι απο κατι ??? η θες να κρυψεις κατι ???