Ενδιαφέροντα

[quote="Angel_In_BlackΑκυρο αλλα γιατι μπαινεις σαν “κρυφος” user , κρυβεσαι απο κατι ??? η θες να κρυψεις κατι ???[/quote]

Προσπαθω να κρυφτω απο σενα…αλλα που τετοια τυχη;;;

[size=1]Απλα ξεχαστηκα [/size] :roll: :roll: :roll:

Δεν χρειαζεται να κρυβεσαι πολυ απλα δεν ξανααπευθυνομαι σε σενα , οποτε και δεν εχεις κανενα λογο να κρυβεσαι και ειμαστε ολοι καλα και φανεροι … :roll: :wink:

Θες να είμαστε αδερφάκια ή ανιψούδι και θεία;;

[quote="Angel_In_Black
Δεν χρειαζεται να κρυβεσαι πολυ απλα δεν ξανααπευθυνομαι σε σενα , οποτε και δεν εχεις κανενα λογο να κρυβεσαι και ειμαστε ολοι καλα και φανεροι … :roll: :wink:[/quote]

Ε αν ειναι ετσι να φανερωθω τοτε παλι…

Kανε και κανα quote της προκοπης κιολας … :roll: , αλλοιως μην κανεις καθολου …

Sorry κι ολας…δεν θα ξαναχρειαστει

Ενδιαφεροντα … χμ …???

Λοιπον μουσικη , μουσικη και πανω απο ολα μουσικη … συχαινομαι να βγαινω εξω για καφε … προτιμω να καθομαι σπιτι μου να τον πινω με την ησυχια μου … να σπαω τα νευρα στους αλλους …, το λιωσιμο …, ο υπνος και η χαλαροτητα …, το σεξ και οταν γινεται στα πιο απιθανα σημεια με τα πιο απιθανα πραγματα …, να καιω κατσαριδες , να κοροιδευω αυτους που χτυπιουνται κανοντας headbagging στα διαφορα Rock Clubs , χμ… δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα …

Ωραίο τόπικ. Ας το συνεχίσουμε στο ύφος του…

So. Ακούω και εγώ πολλή μουσική. Επίσης γράφω και την γνώμη μου. Όχι μόνο στο forum αλλά και στο site. Έτσι έχω φτιάξει μια τρελή παρέα με κάτι πειραγμένους τύπους, που απαρτίζουν την “συντακτική ομάδα του rocking.gr” !

Μου αρέσει πολύ ο καφές και το ούζο. ΠΟΛΥ ΟΜΩς. Κάποια μέρα το συκώτι μου θα καταστραφεί από αυτά πράγματα. Μέχρι τότε θα πιώ ότι προλάβω.

Γουστάρω τις βόλτες με φίλους. τον καφέ, πάρα πολύ το σινεμά και απίστευτα πολύ τις ατέρμονες συζητήσεις. Επίσης μου αρέσει να βασανίζω τους kourou και cozy : μπορεί να φαίνονται τρομακτικοί, αλλά κατά βάθος μπορείς να τους κόψεις με την καρδιά ενός μαρουλιού, τόσο τρυφεροί είναι. Επίσης μου αρέσουν οι κουφές παρομοιώσεις : τις σκέφτομαι όλη την μέρα και όποτε μου προκύπτει μια ωραία την σημειώνω.

Επίσης μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες. Θεωρώ ότι είναι ξεχωριστά πλάσματα και ένα click παραπάνω από τους άνδρες στην αλυσίδα της εξέλιξης. Επίσης είμαι moderator και αν αρχίσετε να λέτε μ*λακίες για την παραπάνω φράση, θα την κάνω edit και θα σας σβήσω και όλα τα ποστ !! Άντε μπράβο !! :Ρ

Επίσης μου αρέσει η λογοτεχνία και η συγγραφή. Έχω αρχίσει να γράφω ένα θεατρικό και ελπίζω να το τελειώσω κάποτε.

Επίσης μου αρέσει πολύ ο woody allen και οι marx brothers. Και τα σωστά ελληνικά.

Δεν μου αρέσει ότι πρέπει να κάνω το τσοπανόσκυλο στο forum, αλλά τι να γίνει, κάποιος πρέπει να κάνει και αυτήν την βρώμικη δουλειά.

Με τον karvou πάμε για μπαλίτσα 5Χ5 και μαγεύουμε. Αλλά δεν παίρνουμε μαζί τον cozy γιατί είναι εντελώς άμπαλος…

Molis katevasa to Windows Live Messanger kai einai TELEIO!!!
Krima pou olew oi epafes mou einai offline…

Molis katevasa to Windows Live Messanger kai einai TELEIO!!!
Krima pou olew oi epafes mou einai offline…

Eimai online!! Kane me add pali…

μου αρεσει να παιζω μουσικη να μελεταω κιθαρα με τις ωρες κ να καιγομαι…
μετα να καθομαι στο PC k να κανω backing tracks κ να παιζω με τις ωρες…
επισης τρελενομαι να βλεπω συναυλιες(video γιατι τπτ της προκοπης δεν ερχετε…)
κ μετα παλι να λιωνω παιζοντας κιθαρα…
μου αρεσει να κανω βολτες κ να περπατω με τις ωρες κ οταν γυρναω σπιτι να παιζω κιθαρα… ταινιες βλεπω μονο αν ποναει το χερι απο την πολυ μελετη κ δεν μπορω να παιξω κιθαρα για να ξεχνιεμε…
επισης μου αρεσει να μιλαω κ να γραφω στο Forum για μουσικη.

ενδιαφέροντα? λοιπόν έμενα μου αρέσουν τα ταξίδια (ευτυχώς πλέον κάνω συχνά) η μουσική, οι μουσικοί, να σαπίζω στο pc, να μιλ.αω στο τηλ. να κάνω κοινονικά σχόλια και να ενημερώνομαι για το κοινωνικό γίγνεσθαι… οι βόλτες με το αμάξι…τα βιβλία και οι ταινίες… :smiley:

to ouzo ine arostia!
tin kiriaki sto antiratsistiko xtipisa 3 karafakia. To kalitero ine na to pineis sketo apo to mpoukali… ola ta lefta.
e, ke otan to sikotaki mas arxisei na prasinizei [ektos tou o,ti 8a teriazei me ta malia mou] 8a paro tin witch gia prosopiki nosokoma!

Επίσης μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες. Θεωρώ ότι είναι ξεχωριστά πλάσματα

etsi… etsi…
ektos apo tin kargia pou mou gratzounise tin mouri ke to autokinito.
Ala 3exoristo plasma itan ke ekini i Irlandi pou gnorisa tin Kiriaki… [mou ipie ta ala 2 karafakia]… ax… ti mou 8imises pali…:wink:

Επίσης μου αρέσει η λογοτεχνία και η συγγραφή. Έχω αρχίσει να γράφω ένα θεατρικό και ελπίζω να το τελειώσω κάποτε.

sto euxome… prosopika exo arxisei 5 ta opia den teliosan pote… an pote anevaso to eliniko word tou mac, isos ta 3anapiaso… :roll:

Βρε Ράνια μου δεν έχεις τον Θεό σου! Δεν σού’πα βρε να κόψεις τις κραιπάλες γιατί το συκωτάκι σου όχι πράσινο θα γίνει, αλλά θα σηκωθεί να φύγει τρέχοντας?

Κι’αυτό το ούζο βρε γαμώτο, δεν μ’αρέσει καθόλου! Απεχθάνομαι τον γλυκάνισο.

Εγώ βέβαια χτύπησα το προγούμενο ΣΚ στην Ίο από δυο καραφάκια ρακί κάθε βράδυ, αλλά ξυπνούσα πολύ χαλαρή το πρωί και πολύ μου άρεσε! Είδες το ποτό άμα είναι αγνό? Κάνει την διαφορά!

Όσο για τις γυναίκες… ωραίο άθλημα οι άντρες! :lol: :lol: :lol:

gia auto nio8o ena keno teleutea? :roll:

Εγώ αυτό το κενό το νιώθω, όταν περνάω από μια creperie στη γειτονιά μου… :stuck_out_tongue: Εξ ου και είμαι επιρρεπής στις κρεπά-λες … :lol: :lol: :lol:

gia auto nio8o ena keno teleutea? :roll:[/quote]
κανόνισε να με βλέπεις πάλι στον ύπνο σου εσύ… :lol:

gia auto nio8o ena keno teleutea? :roll:[/quote]
κανόνισε να με βλέπεις πάλι στον ύπνο σου εσύ… :lol:[/quote]

Εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες … !!!

Akomi xirotero, Andrea mou.

Imouna leei sto krevati tou ponou gia metamosxeusi ipatos ke erxete i nosokoma-witch pano apo to kefali mou ke mou leei me ena xerekako xamogelo: ‘sta lega ego’… ts ts ts ti kakia, 8ee mou.