Μου τη σπάει

Δες τα γυαλια του. Με νευριαζουν! Και ειμαι φιλη οχι φιλος!

Που δεν κάνει κρύο.Θέλω πουλόβερ,παπλώματα,κασκόλ,σκουφάκια και τζάκι αναμένο godammit!

Μου την σπάει που δεν υπάρχουν ακόμα μπάντες σαν τους Pantera και τους Pearl Jam στην σημερινή εποχή…
Δεν υπάρχει απλά σκληρό ροκ [SIZE=“5”]ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ
[/SIZE]

το πήραμε

Ο Harry Potter παππούς!!!

o romantic που όλοι αγαπήσαμε.

Μου την σπαει που αλλος ενας φιλος πηρε τον δρομο για εκει πανω… ενας ενας φευγουν…

όχι ρε πούστη μου… :frowning: :frowning: :frowning:

Μεγάλη μαλακία…

my condolences (γιατί απλά ποτέ δε θυμάμαι πως γράφεται στα ελληνικά) -.-

ευχαριστω βρε… να’σαι καλα…

κατι μερες σαν τη σημερινη που δεν εχω τι να κανω…

όταν μου βγαίνει η ειδοποίηση “This forum requires that you wait 10 seconds between searches. Please try again in 10 seconds” ή όταν ο server είναι busy…

Δεν είναι καλός όρος το [I]μου τη σπάει[/I], αλλά τελος πάντων.

Κάποιος έριξε φόλα στη γειτονιά και “καθάρισε” 7 σκύλους. Οι δύο ήταν και “δικοί” μας.
Να το βρει από κάπου.

να ψοφησει ο μαλακας! α στα διαλα με τις φολες! και στα Γιαννενα στο πανεπιστημιο το ειχαν “καθαρισει” περισυ!

όταν είχα μετακομίσει πριν από καμιά δεκαετία εδώ που μένω τώρα, στη γειτονιά υπήρχαν πολλοί σκύλοι και γάτες.τώρα έχει μείνει μόνο ο δικός μας σκύλος, και δυο τρείς στα γύρω σπίτια.γάτες σπάνια θα δω, πλην πάλι της δικιάς μας.εδώ υπάρχουν στη γειτονιά μου τόσο στριμμένοι ηλικιωμένοι μικροαστοί, που όταν γίνεται κανένα πάρτυ σε κάποιο από τα λίγα σπίτια που μένουν νεα άτομα στη γειτονιά μου, καλούν την αστυνομία.
αυτό που επιθυμούν είναι μια ζωή με την ηρεμία και τη ρουτίνα ενός τάφου.γιατί δεν πάνε μια ώρα αρχύτερα εκεί λοιπόν?μόνο ψόφος σε αυτούς τους υπανθρώπους.

στην γειτονιά μου είμαι η μόνη γάτα που ζει

Που αργοπορώ πάντα… :-s

Μου την σπάνε αυτοί (οι κολλημένοι όσο δεν πάει) που νομίζουν πως η Μουσική σταμάτησε στα 70’s. Και γενικότερα η κλασσική ατάκα: “Δεν θα βγει ποτέ καλύτερο συγκρότημα από τους <βάλε όνομα συγκροτήματος εδώ>”.

Όσων αφορά την φόλα, κρίμα που υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Και ένα σχετικό τραγούδι: [U]Λένα Πλάτωνος - O Μάρκος[/U].

και εγω απο αυτους ειμαι! ακουω νεα συγκροτηματα αλλα πιστευω οτι η μουσικη τοτε ηταν πολυ πιο αυθεντικη!

που θα ανοιξουν οι πορτες στις 21:00!

δεν σε επιασα… :?