Μου τη σπάει

…άσε, ζούμε μες την τρέλα…και που να δεις τι θα γίνει το Καλοκαίρι με τους ταξιδιώτες#-o

:):!:

Μεταξύ μας, είναι και οι δρόμοι του Πειραιά ένα μπουρδέλο. Ειδικά εκεί προς το πανεπιστήμιο θυμάμαι όταν είχα πάει να βρεθώ μ’ ένα φιλαράκι για καφέ, παραλίγο να πεθάνω 4-5 φορές και κατέληξα να κάνω ακροβατικά σαν τον Ράμπο για να περάσω απέναντι επειδή ΔΕΝ ΕΒΑΛΑΝ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΕΖΟΦΑΝΑΡΟ…και ήταν και ώρα αιχμής οπότε γινόταν της πουτανάρας από τα αυτοκίνητα

Ασε δεν εχεις δει τιποτα. Που να οδηγας στον Πειραια, και να ψαχνεις να βρεις να παρκαρεις καπου χωρις να πληρωσεις…καταληγεις Καστελλα, η κι εγω δεν ξερω που αλλου…

Ακόμα δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχω αυτοκίνητο (περιμένω να μου πασάρει ο παππούς το δικό του αν δεν του ανανεώσουν την άδεια γιατί δεν παίζει μαρούλι) αλλά και να είχα δεν υπάρχει περίπτωση να κατέβω με δαύτο εκεί πέρα.

… έπαιξα online pro evolution στο ps3 . το περσινό γιατί το φετινό είναι μια μπούρδα, και όλοι το έχουν γυρίσει στην περσινή έκδοση.

τυχαίνω με το νούμερο ένα της παγκόσμιας κατάταξης. το παλικαρι ειχε την μπαλα δεμενη με σπάγκο. δεν την εχανε για κανένα λόγο. 6 φορές πέρασα την σέντρα… αλλά έβαλα 6 γκολ!!! 4-6 στο 86 με 6 σουτ!!!
και το [B]ΑΡΧΙΔΙ[/B] , κάνει παύση, βλέπει στο πισι του την γραμμή του σερβερ, και πάει και του πετάει πακέτα δεδομένων να μπουκώσει για να βγει άκυρος ο αγώνας! και τα κατάφερε!!!

για αυτό(μια που είναι σίγουρα κινεζακι)…

[SIZE=5][B]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΙΝΑ ΣΑΣ ΓΑΜΩ. ΝΑ ΚΟΝΤΥΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΤΕ ΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!! [/B][/SIZE]

*όταν έβαλα γκολ στο 86, πήρα αγκαλιά την οθόνη και πανηγυρίζαμε μαζί

:lol: :lol: :lol: ρε μαλάκα οι αντιδράσεις σου είναι όλες μία και μία…

Μήπως όμως να τα κόψεις τα βιντεοπαιχνίδια αφού το βλέπεις, δε σε θέλουνε, μία τα 2K series, μία το pro…θα πάθεις τίποτα καμιά μέρα…:stuck_out_tongue:

στο προ γαμαω οτι κινείται ρε. απλά έπεσα στον μαλακα. τζάμπα η χαρά

Αν μείνω ακίνητος, έχω πιθανότητες να γλιτώσω;

μην κάνεις βήμα λέμε!

*μέσα στην οικογένεια, κάνω τα στραβά μάτια.

Mπράβο το αγόρι μου…πάνω από όλα η οικογένεια…

Στραβομάτη μου εσύ, άγιο έχουμε…

Μετά από 17008 ποστς και σχεδόν 8 χρόνια ύπαρξης, για πρώτη φορά σήμερα συνειδητοποίησα ότι ο τίτλος του θρεντ ήταν λάθος. Και τον διόρθωσα, γιατί once you see it you can’t unsee it, πσυχαναγκασμοί και τα τοιαύτα.

Που ολη μερα ετρεχα σαν μαλακας σημερα

αν λέμε για το “τη” σωστό ήταν =Ρ

Δάσκαλε, εδώ το την είναι αντωνυμία, όχι άρθρο, άρα δεν ισχύει ο κανόνας του τελικού ν. Κάμω λάθος;

Γιαπ.

To τελικό “ν” μένει μόνο στην αντωνυμία “τον”, όχι στο θηλυκό, μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια, έχει ξανασυμβεί =Ρ

^ Όχι, έτσι είναι. Παρόλα αυτά το να μένει το νι γενικά μου φαίνεται πάντα πιο ωραίο. Δυστυχώς βέβαια, δεν θεωρείται σωστό.

:’)

Δεν τσιμπάω εδώ :stuck_out_tongue:

Χαχα! Δεν είναι σύμφωνο με τον κανόνα, το ξέρω, αλλά νομίζω είναι πολύ σωστότερο. Άμα του βγάλεις το νι, συγχέεται με το αντιθετικό/μεταβατικό/ουσιαστικοποιημένο “δε” (μεν, δε).

Ναι κι εγώ στο δεν το κρατάω πάντα. Εντούτοις, τι είναι αυτά τα σεξιστικά με άλλους κανόνες στο θηλυκό και άλλους στο 'ρσενικό;