Μου τη σπάει

Γι’αυτό είπα ότι δεν τσιμπάω, κι εγώ όπως κι εσύ το γράφω, οι οδηγίες είναι ξεκάθαρες 8)

manos, στο “τον” μπορεί να αλλάξει το νόημα της πρότασης, πχ το επικό που βρήκα τώρα με ένα σερτς, “τον μεγάλο κόλπο” μπορεί να μπερδέψει αν γίνει “το μεγάλο κόλπο”.

(αντί για edit πάτησα quote :-s )

^Ω οκ, my bad, το πήρα αλλιώς. ;p

Μάνε ντου νοτ νοου, ακόμα κι εκεί έχουν υπεισέλθει!

…μου την σπάει που βαριέμαι και δεν έχω τίποτα να κάνω…και στο ανάλογο thread αν τό’γραφα θά’κανα double post:p :slight_smile: :!:

Κουραγιο stef!!!

…άργησες…τώρα δεν βαριέμαι:p :):!:

Όταν διαφημίζουν ταινία στην τηλεόραση και δείχνουν σκηνές από το γαμημένο τέλος, πχ Ides of March και American History στο σταρ. Έχω δει και τις 2 και πάλι μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι, συνέχεια από την ελληνική μετάφραση του “best offer”. Όποιος τα σκέφτεται αυτά, να του καούν όλοι οι σκληροί δίσκοι και να μην έχει κρατήσει backup από ό,τι κατέβασε τα τελευταία 5 χρόνια.

…που το όμορφο σκ, έφυγε…πάει:):!:

1…ότι λέει ο στεφ^, αλλά πάντα ελπίζουμε στο επόμενο…:wink:

2…που κατα πασα πιθανότητα θα χασω τους jag panzer μετά απο ένα χρόνο προσμονής…

…άστα να πάνε, κιεγώ μάλλον:(

:):!:

ενα θα πω και τπτ αλλο.

παπαρια μαντολες.:frowning:

…πάει το 4ήμερο του Πάσχα…Μ. Παρασκευή και Δευτέρα του Πάσχα, μετακόμιση στο γραφείο και τα αρχίδια μου κουνιούνται:blink: :blow:

:):!:

Εγω δουλευω και σκ αν σε παρηγορει

που η κοπελα που ερωτευτηκα για 4 καταραμενους μηνες ενω τα 'χε με αλλον με ερωτευτηκε κι αυτη και παρολαυτα δε γινοταν κατι γιατι αυτο που 'χαν ηταν ισχυρο λεει.
για γαμο με κοβω να πηγαινω. μουνοθυελλες, ερχομαι να ταραξω τα νερα σας(οπως το παρει κανεις) <3

Τουλάχιστον αστεία δικαιολογία. Αν αυτό που είχε με τον άλλον ήταν ισχυρό δεν θα σε ερωτευόταν. Μάλλον η κοπελιά δεν ξέρει τι θέλει και θα σε συμβούλευα να μείνεις μακριά

ειναι λιγο περιπλοκο. κανουμε συνεχεια παρεα και μου ριξε αρχικα χ. συνεχισαμε να κανουμε παρεα ενω την εβλεπα σαν φιλη οσο μπορουσα και κολλησε αυτη μαζι μου. δεν επρεπε να κανουμε κατι λεει γιατι εκεινος ειναι ο αντρας που θα 'θελε να παντρευτει και τα συναφη. την κυνηγαγε 2 χρονια αυτος και καταλαβε τι ειναι γι’αυτην και του κατσε κλπες πιπες.

ισχυει πως δεν ξερει τι θελει, αλλα με καταστρεφει κι αυτη με τις επιλογες της. οποτε μακρια και καινουρια αναζητηση

:lol3: :lol3: :lol3: Αλέξη σύνελθε…

αυτα ειναι δικα της λογια ωρε!
κωλαρα παντως. :stuck_out_tongue:

εχω μπλεξει ασχημα και ειναι στην παρεα της σχολης, οποτε δεν θα φυγει το κολλημα ευκολα.

Μωρέ, ό,τι και να να λέει, ό,τι δικαιολογία και να βρίσκει για να τα έχει καλά με τον εαυτό της, δύο είναι οι πιθανότητες. Είτε δεν είναι ερωτευμένη με σένα, είτε αυτό που νιώθει για τον άλλον δεν είναι ισχυρό. Αποκλείεται να συμβαίνουν και τα δύο. Όταν νιώθεις κάτι ισχυρό για κάποιον, όχι μόνο δεν ερωτεύεσαι άλλον, ούτε που γυρίζεις να κοιτάξεις κάποιον άλλο. Το πιο πιθανό είναι να έχει συνηθίσει και να φοβάται να αλλάξει τη ρουτίνα της.

εδιτ:

Δεν κρύβεται ο άτιμος ο έρωτας

Το κατάλαβα βρε σερσέμη. Το σύνελθε πάει σε ‘σένα που έχεις φάει κόλλημα. Κατά τ’ άλλα ό,τι είπε ο dmembra.