Καράφλα - Τριχόπτωση - Άσπρες τρίχες

Αυτό ακριβώς…:frowning: Το μόνο θετικό με εμένα είναι ότι έχω πολύ κοντά μαλλιά και δεν φαίνονται πάρα πολύ! :stuck_out_tongue:

Ρε φρίδομ μην τρελαίνεσαι! Δύο-τρεις έχεις στα 23, όχι 10 και βάλε ξέρω γώ, αρκετοί έχουν σε αυτήν την ηλικία μια δυο άσπρες τρίχες, αυτό δε σημαίνει ότι θα ασπρίσεις από τα 30 σου! Έχεις κληρονομικότητα ή απλώς έτυχε; Γιατί παίζει ρόλο, ή μπορεί να 'ναι και άγχος και να μην το καταλαβαίνεις…

εγω βγαζω κοκκινες στο μουσι

Και γω είμαι μελαχρινή και έχω κάτι ξανθές τρίχες(πολύ ανοιχτές εννοώ)… Όταν τις είδα πρώτη φορά τα έχασα, τις έκοψα και τις σύγκρινα με τις άσπρες των γονιών μου, ευτυχώς δεν ήταν… :stuck_out_tongue:

Τσου, κάθε άλλο! Η κωλοσχολή με έφαγε!

Χαχ, κλάσικ! Τεράστια γοητεία! Και όλοι να ρωτάνε “το βάφεις;”#-o

Φρίδομ, το ότι αγχώθηκες και έβγαλες άσπρες τρίχες δε σημαίνει ότι θα ασπρίσεις! Εμένα ο μπαμπάς μου άσπρισε από τα 30 του -26 κ’ έπειτα … στην ηλικία μου είχε άσπρες τρίχες- και συν τοις άλλοις, αγχώνομαι κιόλας! Δεν έχω παρατηρήσει κάτι όμως, αυτό θα ήταν ανυπόφορο στην ηλικία μου… Η μαμά μου, ευτυχώς, έχει ελάχιστες άσπρες τρίχες…

Ρε μόνο καράφλα με άσπρες τρίχες και κοιλιά για να λέμε μετά “Πςςςςς κοίτα πως ήμουνα νέος” με καμάρι:p

και να γινω σα τον μπαρμπα γκιλμορ?

τσουκ.

Εγώ είμαι 24 κ ακόμη δεν το λες ότι έχω βγάλει γένια. Λίγη τεστοστερόνη κ για μένα ρε :evil::x (Μαλλί με το κιλό τουλάχιστον)

Εγώ θα πρότεινα ξυρίστε τα να τελειώνετε. Εμένα δε μου πέφτουν ακόμα, παρόλο που είμαι πάνω από 25, αλλά τα έχω βαρεθεί και τα ξυριζώ όσο γίνεται με τη μηχανή. Όταν δε μπορείς να τα αφήσεις πάλι μακριά είτε επειδή στα χάλασε ο στρατός, είτε επειδή πρέπει να γίνεις άνθρωπος και να βρείς δουλειά, είναι προτιμότερο να μην έχεις καθόλου μαλλιά, παρά να έχεις λίγα και μαζί κι ένα φλωροχτέσινμα άκυρο.

δηλαδη οσοι εχουνε μαλλια δεν ειανια νθρωποι και δεν βρισκουνε δουλεια?? :-k

πεστα ρε σαμι, ΙΝΔΑΛΜΑ!

σε λιγο θα μας πει να ξυριστουμε και να μην εχουμε τατουαζ :lol:

what the fuck am i reading?

Τα μαλλιά δεν είναι ανασταλτικός παράγοντας για να βρεις δουλειά εδώ και πολλά χρόνια. Έχω δουλέψει σε ΚΑΠΗ ως νοσηλευτής στα 21 μου για ένα χρόνο με μαλλί κάτω από τους ώμους και μούσια αλλά Ντιβατς. Οι παππούδες όχι απλά δεν είχαν πρόβλημα αλλά μέχρι και πλάκα μου έκαναν τότε. Ο υπεύθυνος μου είχε πει ίσως καλύτερα να τα κόψω αλλά είδα τα παππούδια που δεν είχαν πρόβλημα και δεν ξαναείπε τίποτα. :lol:

έχεις κάνει συνέντευξη σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας?

όταν είσαι σαν τον λέτσο με μακρύ μαλλί ή αφάνα ή ότι άλλο χειρότερο, είναι δυνατόν να σε πάρουν σε σοβαρή δουλειά ?

κατσε ρε συ, δεν ειπες κατι τετοιο. ειπες να κουρευτουμε να γινουμε ανθρωποι για να βρουμε δουλεια.
και ναι το μαλλι μου ηταν αφανα οταν πηγα στη συνεντευξη, αλλο που του αβλα ζελε να κατσει και ειχα ξυριστει. τωρα ειμαι με τη κοτσιδα και τα μουσια και κανεις δεν μου λεει κατι. φυσικα ειναι υπερ μου οτι η δουλεια μου δεν εχει Interface με πελατες face-to-face.

samis, ινδαλμα ξαναλεω
:’)

χαχαχαχαχαχαχαχαχ :smiley: