ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 ΛΟΝΔΙΝΟ

Aγαπημένη σκηνή 2004.Κλάμα.

“Κορίίίίίίτσιιιιιιιιαααααα! Η φλόγα!” #-o#-o#-o#-o

Hopeto Λονδίνο είσαι αυτές τις μέρες;

Ναι…Και δύο στάσεις μετρό από τις Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις,φαντάζεσαι την χαρά μου.

Xαχα.
Τουλάχιστον μπορείς να… γνωρίσεις πολύ κόσμο! :roll::smiley:

Τα φουγάρα όμως βγήκαν! :wink:

Η προβολή της βιομηχανικής επανάστασης και εμένα μου άρεσε!

Πρέπει σε δυο βδομάδες να παραδώσω την πτυχιακή μου…Το πολύ πολύ να γνωρίσω καμιά καινούρια μπάντα, κλεισμένος στο δωμάτιό μου όπως είμαι, να σας ζαλίζω.:stuck_out_tongue:

αναπαράσταση βιομηχανικής επανάστασης και μετά… κάτι αγγλοι που παρτάραν.ουοαυ!

κατά τα αλλά εως τώρα εχουν γίνει λάθη παραλήψεις και απρόοπτα απο τους διοργανωτές που αν ειχαν γινει στην ελληνική ολυμπιάδα θα μας έπρηζαν για 400 χρόνια

[B][I]Παράγκα και στους Ολυμπιακούς! Γιατί δεν ήταν σημαιοφόρος της Σ.Αραβίας ο Τσάκας;[/I][/B]

Ωραίες μάχες σήμερα στην πισίνα αλλά απογοήτευση το απόγευμα με την πτώση Μάρα :frowning:
Πολύ δύσκολο πρόγραμμα αλλά γαμώ την ατυχία ρε…και έκανε και [B]άψογη[/B] έξοδο
1 μετάλλιο μείον από τα λίγα που μπορούσαμε να κυνηγήσουμε φέτος

Kριμα μεγαλο για τον Μαρα… και ειμουν και μεσα στο σταδιο.
Εκανε ενα πολυπλοκο προγραμμα που δε χρειαζοταν!

To ξαναείδα τώρα στη ΝΕΤ… :frowning:
Καλή επιτυχία στον Τσολακίδη τώρα στο δίζυγο

Ήττα και στο bitch volley…σε πολύ κακή μέρα το δίδυμο [-X

Α…και φοβερός αγώνας για το χάλκινο στην ξιφασκία με ξίφος ασκήσεως γυναικών :!:

υπαρχει καπου αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα της κρατικής τηλεόρασης και οχι σε μορφή “ωρες 11-01 ολυμπιακοί αγώνες”?? :?

sport24 εχει τηλεπτικο προγραμμα…

ευχαριστώ πολυ.!!

κλαίω με είδηση οτι η γυναικά με τα κόκκινα παρελασε μαζί με τους ινδους, αλλά δεν μέχρι τώρα κανείς δεν ξέρει ποια ήταν και πως βρέθηκε εκεί!!

Μπράβο στο διπλο των γυναικών που πέρασε στα ημιτελικά! Ας τα πάμε καλα στην κωπηλασια ρεεεεε! Απο τα λιγα αθληματα που διεκδικουμε μετάλια!

[B]Στους ημιτελικούς από το παράθυρο ο Γρηγοριάδης![/B]

οσο αφορα το tribute στο εθνικο συστημα υγειας
υπηρχες λογος
αφενος μεν γιατι ειναι κατι για το οποιο νιωθουν περηφανοι (μην ξεχναμε και την florence nightingale) και αφετερου δε γιατι το πολεμαει τωρα η κυβερνηση προσπαθωντας να μειωσει προσωπικο, δαπανες κλπ κλπ
επιπλεον οι νοσοκομες ηταν οντως εθελοντριες και ηταν στο σχεδιο να μειωσει οσο μπορουσε τα εξοδα της τελετης ο boyle καθως απο τι διαβασα τους στοιχισε παρα πολλα λιγοτερα απο τις 2 τελευταιες ολυμπιαδες.

και τα λαθη τους μη φοβασαι
παντα τα δειχνουν απλα δεν τα μεγαλοποιουν οπως κανουμε στην ελλαδα
αληθεια στην ελλαδα εδειξαν καθολου το παρακατω περιστατικο?

Δε περασε τελικα η Μιλλουση στη δοκο , αλλα ελπιδες τωρα για τον τελικο του συνθετου ατομικου!

Νίκη-πρόκριση για τον Κρεάνγκα

οτιναναι και τα πηγε καλα αποτι ειδα η Μιλλουση:-s

δεν αντιλέγω, απλά σε μερικά σημεία είδαμε ανθρώπους να παρταρουν. αυτό ειναι εικόνα τελετής λήξης.

επίσης το κακό δεν είναι οτι δεν δείχνουν τα δικα του λάθη. αλλά οτι μεγαλοποιούν των άλλων

εχει μπασκετ Αργεντινη - Λιθουανια σημερα ε…