Μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών

  1. Ασχολείστε με τον jim_lick; Είναι μεγάλος καλλιτέχνης και τρομερός ζωγράφος…
    Αφού πάει Αγγλία για να δει μπάντες όπως Europe & Thunder, μπορείτε να βγάλετε τα
    δικά σας συμπεράσματα…

dikaiwma toy… :wink:

Σου έχω πει πόσο σ’ αγαπάω (εντελώς γλοιώδης);
Ζήτω οι Nightwish, οι οποίοι κατά βάθος είναι Σουηδοί!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Κούκλα μου ο συγκεκριμένος (filandos) δεν χώραγε στο τρίκλινο, γι’ αυτό δεν έρχεται μαζί μας… Παρακάλαγε δυό μήνες!!!

next time finlandaki!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(εντελώς γλοιώδης);
[/quote]

Απαντησες μονο σου , δεν εχω να συμπληρωσω τιποτα αλλο . Ευχαριστω !!! :lol:

(εντελώς γλοιώδης);
[/quote]

Απαντησες μονο σου , δεν εχω να συμπληρωσω τιποτα αλλο . Ευχαριστω !!! :lol:[/quote]

Αυτή είναι η διαφορά μας… Εγώ αυτοσαρκάζομαι… Εσύ νομίζεις ότι είσαι σοβαρός!!!

skaste twra k oi dyo <mesthn eygeneia eimai…> tha xoun dikio meta an poun oti vghkame off topic… :wink:

Σοβαρος ειμαι , σοβαροφανης δεν ειμαι …μαθε να ξεχωριζεις αυτα τα δυο …

Σοβαρος ειμαι , σοβαροφανης δεν ειμαι …μαθε να ξεχωριζεις αυτα τα δυο …[/quote]

Ι love you babe … επιτελους ακους κατι που το αντεχω και με αρεσει :D[/quote]

wwwwwooooooooowwwwwww μονος σου το καταφερες να το κανεις ολο αυτο ? Μωρε μπραβο … εισαι master …

Είμαι master στο χτίσιμο… (μπετατζής κ.α.) Σαν το Filando

Του Τσακιρη … :roll:

To Glorius Burden!

Μα φυσικα δεν χωραει αμφιβολια οτι η μεγαλυτερη πατατα ολων των εποχων ειναι το TRAIN OF THOUGHT.Μιλαμε για μεγαλη μαλακια.Μεγαλυτερη και απο το ST.ANGER.

__Γιατί;

Άποψη σου βέβαια, αλλά για μένα εκτός τόπου κα χρόνου. Το TRAIN OF THOUGHT γαμάει και άνετα είναι ένα από τα 3 καλύτερα CD των THEATER ever!!!
To St Anger είναι λίγο μαλακία, (δεν έχει solo και τα ντραμς είναι τενεκέδες), αλλά έχει και πολύ καλά τραγούδια…

Άποψη σου βέβαια, αλλά για μένα εκτός τόπου κα χρόνου. Το TRAIN OF THOUGHT γαμάει και άνετα είναι ένα από τα 3 καλύτερα CD των THEATER ever!!!
To St Anger είναι λίγο μαλακία, (δεν έχει solo και τα ντραμς είναι τενεκέδες), αλλά έχει και πολύ καλά τραγούδια…[/quote]
Καλά, τα έχεις παίξει τελείως. Που τα άκουσες τα πολύ καλά τραγούδια στο St. Anger?
Πάλι μπέρδεψες τις βιταμίνες με τα χάπια για το ζάχαρο του παπού σου?

TELISVAS χαιρομαι που συμφωνουμε οσον αφορα τους THEATER.Πραγματι το TRAIN OF THOUGHTS ειναι ενα απο τα καλυτερα αλμπουμς αυτου του γελοιου συγκροτηματος.Βεβαια ολα τα αλμπουμς των THEATER ειναι οτι χειροτερο εχει κυκλοφορησει στη μουσικη βιομηχανια.Οσο για το ST.ANGER ειναι απαραδεκτο για ενα τοσο σπουδαιο συγκροτημα οπως οι METALLICA.

agios onoufrios…dagkwto…

Bon Jovi - It’s my life…aparadekto