Μεγαλύτερη πατάτα όλων των εποχών

eisai xazh eisai blammenh eisai ilithia ki alloparmenh.aytos einai enas apo tous megaleiwdeis stixous pou exei empneystei to palikari.a kai to “allh mia omorfh mera o hlios kaiei san pousths”!

Ανωριμους εχει ακουσει κανεις???Αυτα ειναι…

  • Για να πω την αλήθεια, το Jugulator μ’αρέσει περισσότερο από το τελευταίο άλμπουμ των Priest. Πολύ διαφορετικό απ’αυτά που μας είχαν συνηθίσει και γι’αυτό το γούσταρα. Όλα τα συγκροτήματα πρέπει να εξελλίσουν τον ήχο τους αλλιώς γίνονται βαρετά.
  • Ναι, το τελευταίο άλμπουμ των Iced Earth ήταν απλά ένα καλούτσικο άλμπουμ και τίποτα παραπάνω…
  • Εκπλάγηκα όμως που σε απογοήτευσε το Astronomica αφού είναι κατά γενική ομολογία ΔΙΣΚΑΡΑ!
  • Των Warlord δεν το έχω ακούσει οπότε δεν έχω άποψη…
  • Τέλος Μ-Ε-Γ-Α-Λ-Η ΠΑΤΑΤΑ ήταν το Forbidden των Black Sabbath. Ακόμη και ο ίδιος ο Iommi το παραδέχτηκε.

To St. Anger.

εισαι σιγουρος ? γιατι θα πεσουν 3,4 σαν τα κορακια πανω σου να σου βγαλουν τα ματια …χαχ α χ αχ αχ

Μεταξυ μας μην μασας … δαγκα τους και εσυ !!!

εισαι σιγουρος ? γιατι θα πεσουν 3,4 σαν τα κορακια πανω σου να σου βγαλουν τα ματια …χαχ α χ αχ αχ

Μεταξυ μας μην μασας … δαγκα τους και εσυ !!![/quote]

Χα, εγώ είμαι το πρώτο κοράκι. Περίμενε σε λίγο θα έρθουν ενισχύσεις…
Τα βάλατε με το ισχυρότερο λόμπυ φαν σε αυτό το φόρουμ… :twisted:

εισαι σιγουρος ? γιατι θα πεσουν 3,4 σαν τα κορακια πανω σου να σου βγαλουν τα ματια …χαχ α χ αχ αχ

Μεταξυ μας μην μασας … δαγκα τους και εσυ !!![/quote]

το κορακια ειναι κλεμμενο… :lol: :lol: :lol:

δαγκα εσυ clansman και βλεπουμε…

ααα και δεν ειμαστε 3-4 ειμαστε 1014 :lol: :lol:

Το να φοράμε παρωπίδες δεν είναι καλό. αν νομίζετε οτι το αγαπημένο σας συγκρότημα μπορεί να βγάζει μόνο αριστουργήματα, τότε τι να πω. Μεγιά τα μυαλά…

we want more…we want more…οσο για τα μυαλα thanks…κανω και εγκαινια.θες να ερθεις?ανοιξαμε και σας περιμενουμε!!!

εισαι σιγουρος ? γιατι θα πεσουν 3,4 σαν τα κορακια πανω σου να σου βγαλουν τα ματια …χαχ α χ αχ αχ
Μεταξυ μας μην μασας … δαγκα τους και εσυ !!![/quote]

το κορακια ειναι κλεμμενο… :lol: :lol: :lol:

δαγκα εσυ clansman και βλεπουμε…

ααα και δεν ειμαστε 3-4 ειμαστε 1014 :lol: :lol:[/quote]

1015 εκατομύρια! (count me in!!!)
Ας βγάλουν καλύτερα τις παρωπίδες όλοι αυτοί οι αντί-Metallica 8)

Ρε παιδια ηρεμηστε λιγο…Και εμενα μου αρεσουν πολυ οι metallica αλλα το st.anger ειναι πατατα…!Και το οτι εχουν πεσει γενικα οι metallica φαινεται κ απο το some kind of monster… :cry: Παντως τωρα ακουω το fade to black και ευχομαι να γυρισουν στα παλια…Και η μεγλυτερη πατατα ολων των εποχων ειναι φυσικα το how to dismantle an atomic bomb των U2… :twisted:

Γιατί??

Κλασικός δίσκος των U2, επομένως δεν θα σου αρέσουν γενικώς οι U2…
Επίσης περιλαμβάνει μια από τις καλύτερες μπαλάντες που έγραψαν, το Sometimes you can’t make it on your own. :roll:

Kai εσυ βγαλε το σαμαρι :stuck_out_tongue:

den akoysa na lete tipota gia to hear in the now frontier…

Γιατί??

Κλασικός δίσκος των U2, επομένως δεν θα σου αρέσουν γενικώς οι U2…
Επίσης περιλαμβάνει μια από τις καλύτερες μπαλάντες που έγραψαν, το Sometimes you can’t make it on your own. :roll:[/quote]

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει πολυ U2 και δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα ομωσ αυτο το cd το πηρα γιατι ειχα ακουσει πολυ καλες κριτικες αλλα δεν αντεξα να το ακουσω πανω απο 3 φορες…Δε μου αρεσε ουτε ενα τραγουδι απο το δισκο…Παντως γουστα ειναι αυτα…!!!

i patata twn linkin park me ton jay-z

Η πατάτα που θα φάει ο Newsted στον κώλο αν δεν σταματήσει να ξεθάβει όλα τα τόπικς των Δημοψηφισμάτων.

γιατί ρε συ? Μια χαρά κάνει! Βέβαια έχω διαβάσει και εγώ κάτι τρελά του στυλ ότι ο ulrich είναι από τους αγαπημένους του drummer αλλά είναι προσωπική του άποψη οπότε μαγκιά του!

Jason Newest πόσο χρονών είσαι? Keep going πάντως :lol:

Aλλα και να μην κανει μια χαρα δεν ειναι αναγκη να μιλαμε ασχημα ακομα και στο αστειο οταν καποιος ειναι καινουργιος…Οχι οτι παρεξηγουμαστε απλα εχω βρεθει στη θεση του να ειμαι καινουργια σε καποιο forum(οχι σε αυτο), να ενθουσιαστω με το περιεχομενο του και να παρω φορα και να αρχισω να μιλαω για διαφορα…δεν ηξερα πως λειτουργει και ετσι με αρχισαν στις παρατηρησεις…Ενιωσα πολυ ασχημα και δεν ξαναμπηκα… 8O .Ειμαι off topic αλλα σκεφτηκα οτι ο φιλος newsted μπορει να ενιωσε παρομοια και οτι μια μικρη παρεμβαση θα ηταν καλη…Παντως μπορει και να μην τον ενιαξε καθολου αλλα τελος παντων με επιασε ακαταπαυστη φλυαρια οποτε σταματαω… :wink:

8O :?