Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Μεγαλες διαδρομες με στροφες σε βουνα. Αν δεν εχεις συνηθισει θα σε ενοχλησει.

2 Likes

Ικαρία είχε πέσει στο τραπέζι, αλλά δεν υπάρχει οργανωμένο κάμπινγκ και από πέρσι κυνηγάνε το ελεύθερο

Δε με αφήνει το κράτος να ταξιδέψω τότε αν και θα είμαι εμβολιασμενος :confused:

Έκλεισε 8 μερουλες Αμοργό :tada: :tada: :tada:

2 Likes

Μου το πέταξε προτεινόμενο το youtube. Δύσκολα τα πράγματα…

1 Like

Πετάγομαι κι εγώ στο άσχετο, να πω ότι το εν λόγω νησί το έχω πάρα πολύ ψηλά (δεύτερο στην καρδιά μου, απ’ όσα έχω επισκεφτεί). Τεράστια και άγρια ομορφιά.

Ένα πρωτόγονο (ήτοι γυμνό) μπάνιο στη Νικουριά, το τοπίο και τα νερά της Αγίας Άννας (όχι το “Απέραντο Γαλάζιο” δεν μεταφέρει ούτε τη μισή αίσθηση), οι “αμπελοφιλοσοφικές” (ή και όχι), ράθυμες συζητήσεις στο camping της Αιγιάλης ή στο γνωστό, κλασσικό μαγαζί της ίδιας παραλίας, με άφθονο αλκοόλ (τότε, όχι πια)…

Ρε μεγάλε, ζηλεύω πολύ, αλλά καλά να περάσεις! Πιες και μία στην υγειά μας που έχουμε να πατήσουμε στο νησί σχεδόν 20 χρόνια.

4 Likes

… Και είσαι μέσα!

Summary

Επιτρέψτε μου να γίνομαι μίζερη που & που.

1 Like

5 Likes

Δεύτερη δόση Astra Zeneca χθες, καμία παρενέργεια προς το παρόν, εκτός από πόνο στο χέρι. Αντρικιο χεβυ μεταλ εμβόλιο!

9 Likes

μακαρι ολα τα μακαρι

1 Like

Από σήμερα πέρασα κι επίσημα στη μεταμοντέρνα εποχή :cold_face:

2 Likes

Τι σημαίνει αυτό? Έβαλες ISDN 50αρα ιντερνετ?

1 Like

Κακώς μπήκες στη μεταμοντέρνα εποχή. Δεν ακούς εδώ τη Βίκη Χατζηβασιλείου :stuck_out_tongue: (με λίγο βλάχικη προφορά το λ όπως την έλεγε πριν κάτι χρόνια ο Σεφερλής- κυρία Χατζηβασιλείου)

1 Like

Πλέον πιάνω 10G.
Για να δούμε.

2 Likes

Αφήνω κι εγώ αυτό εδώ.
Αύριο και μεθαύριο με πάρα πολλές συμμετοχές!
Ανανεώνουμε γκαρνταρόμπα και δισκοθήκη.
Για πάμε λίγο σαπόρτ στις μπάντες τώρα που το έχουν ανάγκη περισσότερο από ποτέ!


2 Likes

Πόσους μαλάκες μπορεί να χωρέσει μια χώρα;

1 Like

Με «Χρόνια πολλά λάβ :heart:» δεν γάμησε ποτέ κανείς. Εκτός αν είναι διάδοχος.

2 Likes

Για πείτε ρε παιδιά εσείς που ξέρετε μερικά τραγούδια της φάσης Dead Skin Mask, Davidian, Dead Embryonic Cells, δηλαδή γρήγορα τραγούδια με groove. Δε με νοιάζει η φωνή, απλά θέλω να φτιάξω μια playlist με 20-30 τέτοια τραγούδια να ακούω μια στο τόσο

1 Like

Δυο που μου ήρθαν στο μυαλό…

2 Likes

Μερικές ιδέες που μου ήρθαν στο μυαλό

(Δεν είμαι σίγουρος ακριβώς τι εννοείς οπότε σου έβαλα διαφορά στυλ με κοινό γνώρισμα το groove και από πολύ γνωστές μπαντες, θα χαρώ να σε τραβήξει κάτι από αυτά)

2 Likes