Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Δεν χρειάζομαι κούρδισμα εγώ, έχω μπαταρία.
Το γράμμα Φ την φορτίζει.

1 Like

Φ όπως φάκα, φυσαλίδα;

1 Like

Ποιο Ν και ποιο Φ

Α ρε γαβ γαβ

Ή φακές.

@pantelis79 Νομίζω ότι ο φίλος μας δεν τό 'πιασε!

Οι «τιτάνες» του ποδοσφαίρου έχουν επιστρέψει δυνατά.

Ωστόσο, προσφάτως ενημερωθήκαμε ότι ένας αξιοσέβαστος αριθμός των συμμετεχόντων του forum έχει ύψος που φέρνει περισσότερο σε Βορειοευρωπαίους, παρά σε Έλληνες (δυστυχώς, δεν συγκαταλέγομαι σε αυτούς). Επίσης, καθότι, τόσο τα θέματα του ΝΒΑ, όσο και της Euroleague, συγκεντρώνουν πολλούς ενδιαφερόμενους, θα ήθελα να βολιδοσκοπήσω ενδιαφέρον, προθέσεις, προτάσεις κ.λπ., αναφορικά με την επέκταση των τιτανομαχιών εντός των basketball courts .

Ενημερώνω -πριν ψηφίσετε παρακάτω- ότι αναφέρομαι σε «κλείσιμο» κλειστών γηπέδων (μισών ή ολόκληρων), για μονό ή διπλό, αναλόγως του αριθμού των συμμετοχών (4-8 μονό, 10+ διπλό / ακόμα και με 2 βγαίνει προπονησούλα ή πέτσες τύπου «βραζιλιάνικο», «ρολόι» κ.λπ.). Επίσης, να σας αναφέρω ότι έχω υπάρξει project leader στις ανάλογες αθλοπαιδίες με τους συναδέλφους, επομένως, υπάρχουν πολλές επιλογές που βολεύουν λίγο-πολύ όλα τα προάστια της Αττικής (Forty Love, All Stars Arena, Eurohoops Dome, Baskettime, Λεόντειος στα Πατήσια κ.ά.). Όσοι το σκέφτεστε, κρατείστε κι ένα κόστος γύρω στα 70 € (μισό γήπεδο) και 100 € (ολόκληρο γήπεδο), για 1,5 με 2 ώρες (κατά προσέγγιση όλα αυτά / αναλόγως και του γηπέδου).

Αν υπάρξει ενδιαφέρον και μαζευτούμε, προφανώς θα δημιουργηθεί ανεξάρτητο topic.

Ας δούμε τι θα βγάλει η κάλπη. Ας την αφήσουμε να «τρέξει» για όλη την εβδομάδα.

    1. Γαμώ τις ιδέες The_Black_League! Ήρθε η ώρα να ροκάρουμε, με την «σπυριάρα» ανά χείρας.
    1. Μάταιη προσπάθεια! Ήταν, είναι και θα παραμείνει το ποδοσφαιράκι του forum το (μοναδικό) μεράκι.

0 voters

5 Likes

Αν κανονίσετε τίποτα το καλοκαίρι που θα μπορώ να κατέβω Αθήνα χαρά μου να σας γνωρίσω το φονικό μου τρίποντο :stuck_out_tongue:

5 Likes

Ψήφισα κι ας μη με αφορά!

7 Likes

Γαμώ τις ιδέες, εξάλλου υπάρχει και το σχετικό τόπικ:

4 Likes

Ωραίος. Το αγνοούσα το topic.

Σαν να φαίνεται ότι κάτι κινείται, επομένως, το μεταφέρουμε εκεί αν είναι, μόλις μαζευτεί/ψηφίσει ικανός αριθμός, και προχωράμε.

1 Like

Συζητήθηκε και λιγάκι στην τελευταία τιτανομαχία, εγώ προσωπικά είμαι 100% μέσα και για μπασκετάκι.

3 Likes

εμφατικό ναι all the way!!

2 Likes

Μπορω να κουβαλαω πετσετες και νερα για να ξεδιψατε. Δεν ειμαι σε θεση να βαλω στο καλαθι των αχρηστων ουτε βρεγμενη χαρτοπετσετα σε αποσταση μεγαλυτερη του 1,5 μετρου. Οταν κατα τυχη αυτο συμβαινει, ολο το γραφειο πανηγυριζει μαζι μου.

Σας παρακολουθω με ενδιαφερον, συνεχιστε παρακαλω.

7 Likes

Θελω να διαβασω για τον α παγκοσμιο. Εχει κανεις καμια προταση για βιβλιο;

Andre Antunes απλα θεος για μια ακομα φορα.

2 Likes

καθολου αυτο που ζητας, αλλα τουτο δω το καναλι ειχε εξαιρετικα βιντεο που ανελυε τον πρωτο παγκοσμιο ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

https://www.youtube.com/c/TheGreatWarSeries/videos

το εβαζα πριν παω για υπνο πριν χρονια, δε νομιζω οτι περασα το πρωτο 6μηνο του πολεμου


Σε αλλα νεα - μου κλεψανε το ολοκαινουργιο ποδηλατο (ουτε 2 βδομαδες δεν τοχα) την Πεμπτη.

Εκτοτε το παρακολουθω με το GPS του και ενημερωνω τους μπατσους. Τριτη βραδυ εδωσε τελευταιο σημα σε ενα σουπερμαρκετ της Γλασκωβης. Σημερα πρωι ειναι Ρουμανια. Εντυπωσιακο

8 Likes

8709599-bb5ec133dcee35211175e04bc7b9482340ab292b50503e4309272dd7e65f0c10

4 Likes

Έχω πάρα πολλά μεμες έυκαιρα, αλλά θα κρατηθώ

δωσε πονο, δε με νοιαζει πλεον - ειχα φουλ ασφαλιση γιατι τα παλικαρια δω στη Γλασκωβη δεν αστειευονται και ημουν σιγουρος οτι θα μου το κλεβανε, απλα περιμενα ναχω 2-3 μηνακια με το μωρο.

ΟΚ τώρα συνδέθηκα, γιατί η αλήθεια είναι ότι η μετακίνηση του ποδηλάτου στο τρίγωνο Ελλάδα -Γλασκώβη-Ρουμανία δεν μου έβγαζε και πολύ νόημα λολ

4 Likes