Οι Φάτσες μας

Speechless. Έπρεπε να το ξεθάψω για να καταδεχτείτε να ανεβάσετε τα μούτρα σας ρε;

3 Likes

Σορι για το άσχετο ο δαίμονας της δουλειάς δεν με αφήνει να μην ρωτήσω εάν οι λιθογραφίες στο τοίχο είναι του Heinrich Zille :grin:

Αν όχι, τι είναι; Πολύ ωραίες!!!

4 Likes

Ωραίοςς
Το δεξιά και το αριστερά ναι, το μεσαίο kittelsen

2 Likes

Έλα, πάρε μία για το project σου.

14 Likes

Ο Παργαλατσος εχει επιμελως ατημελητο αξυριστο λουκ 5-6 ημερων, δεν μετραει για μουσι.
Οπως καθε σωστο μοντελο θα εκανε δηλαδη.

2 Likes

Δεν ποστάρω την φάτσα μου, γιατί ο @pantelis79 με έχει τραυματίσει συναισθηματικά.

Εκείνος μπορεί να μην το θυμάται καν, εγώ ακόμα πονάω!

Όταν είχαμε γνωριστεί από κοντά, λέμε σε κάποια φάση για δουλειές κλπ και μου λέει “Α, δουλεύω εκεί”.

Ωπα λέω, πελάτης της εταιρείας που δούλευα τότε και είχα συνεργαστεί προσωπικά μαζί τους. Τον ρωτάω λοιπόν “Τι έχετε κάνει για το Χ θέμα;”, όπου Χ θέμα το αντικείμενο της δουλειάς μου. Και μου απαντάει:

“Είχε έρθει ένα παιδάκι μια μέρα και μας έκανε ένα σεμινάριο για αυτό, δεν θυμάμαι και πολλά παραπάνω.”

Εγώ ήμουν το παιδάκι.

27 Likes

Μία πρόταση προς εξέταση

2 Likes

Γελαω δυνατα μονος μου.

Δεν ειναι πολυ δυσκολο στην ψηφιακη εποχη. Το Facebook καταρχας απο μονο του εχει ενα σωρο fundraisers που μπορεις απλα να μαζεψεις ενα ποσο και να δωσεις οπου θελεις. Μπορουμε ευκολα να το κανονισουμε.

3 Likes

Ανεβάζω μια περσινή με τον κληρονόμο της δισκοθήκης μου και χτυπάω διπλό ποσό!

38 Likes

παμε να αναστεναξει το πορτοφολι του κουιντομ χριστουγεννιατικα

εγω και ο φαμιλιαρ μου σε φολκλορ καταστασεις

Summary

20 Likes

Καλά ρε ακόμα να μάθεις στο παιδί να κάνει κερατάκια???
Αυτό με τη δισκοθήκη με βασανίζει πολύ. Θα εκτιμήσει ποτέ αυτά που έχει από τη μαμά και το μπαμπά ή θα τα σκοτώσει? Από την άλλη βέβαια αν τα σκοτώσει θα βγάλει ένα εφάπαξ.

3 Likes

Υδροχόος παιδί μου, επαναστάτης, πρέπει να τα κάνει όλα με τον τρόπο του.

Πρόσφατη κουβέντα περί δισκοθηκης:

“Γιε μου, η δισκοθήκη μου θα γίνει δικιά σου.”

“Έχεις πολλά soundtrack σε βινύλιο;”

"Όχι πολλά. "

"Τότε δεν την θέλω. "

Μικρός είναι, ίσως αναθεωρήσει στο μέλλον.

7 Likes

Sup

32 Likes

Θα γίνουν εντατικά ιδιαίτερα, πολύ τον άφησα να χαλαρώνει τον μικρό, ξέρεις τι εννοώ :stuck_out_tongue:
Από την άλλη βέβαια, ίσως είναι και καλό να μην θέλει και όλη τη δισκοθήκη σου :stuck_out_tongue:

4 Likes

O @Aldebaran έχει ανακαλύψει το μυστικό της αιώνιας νεότητας αλλά δε μας το λέει να ξέρετε.

3 Likes

Άφησες κι εσύ χαίτη καμάριμ;
:love_you_gesture: :brown_heart:

3 Likes

Λόγω support για θεμα υγείας έγινε το κουρεμα, αλλά ειναι με προοπτική για το μέλλον :rofl:

6 Likes

Πωπωωωωώωωωωωωω :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

4 Likes

Badass από τις πρώτες μέρες ο μικρούλης :smiling_face_with_three_hearts:

6 Likes

Ευκολο. 20 στριφτά και 5 καφεδες την ημερα και πολύ prog με σαξόφωνα.

7 Likes