Τι ακούτε από σκυλάδικα? (Αφήστε τις ντροπές...)

καλα,οποιος δεν ακουει κ κανα σκυλαδικο που κ που ειναι τελειωμενος,καμενος παντελως,παναθλιος,ανεραστος,ξυνιορος,ψευτοκουλτουριαρης…μπλιαχ!..
Εγω ειμαι ενας απο αυτους…δεν μπορω νακυσω σκυλαδικα…μια ειναι η λυση οταν τυχει και μπει κανενα απο αυτα…οτοασπιδες!!! :wink:

Μμμμ…Σιγά τα αυγά…

ΠΑΙΔΕΣ… ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ … ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΟΡΕΥΩ…

Ama eisai gynaika, poly kala kaneis, dhmosio dwrean psyxagwgiko theama. An eisai antras,eeeee…

ΓΥΝΑΙΚΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ…

Ζεϊμπέκικο forever όπως λένε στο χωριό μου ρε!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

100% αντρικός χορός που βγαίνει από μέσα σου!!! (Δε μου αρέσει καθόλου να τον χορεύουν γυναίκες…)

ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΕΛΙΟΙ ΚΑΤΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ Κ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ ΧΟΡΟΥ Κ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ??? Η ΖΕΜΠΕΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΡΑ ΜΕ…ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΜΠΕΚΙΑ.-

Tetoiou eidous xoroi safws kai den mathenontai. Den eiani 1-2-3 ktl, einai oli h mavrila kai to vary kai asikwto pou vgainei apo mesa pros ta eksw mesw tis zebekias.

Και εγώ έτσι έλεγα, ώσπου είδα έναν άμπαλο να χορεύει ενώ είχε κάνει μαθήματα και έμεινα άφωνος…

Βέβαια, εμένα που είμαι φυσικό ταλέντο δε με φτάνει!!! 8) 8) 8) 8)

Όντως το ζεμπέκικο δε λέει με γυναίκες…
Γενικώς άμα δεν τον εκφράζει τον άλλο…

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑΝΕ ΤΡΒΟΛΟΓΙΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΑΒ-ΓΑΒ ΕΚΔΙΛΩΣΗ, ΑΝ Κ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΟΥΜΠΕΛΟ, ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΑΝ ΤΩΡΑ… ΕΝΑ ΑΝΤΡΟΓΥΝΟ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ… ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ!!! 8O
Ο ΤΥΠΟΣ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΣΑ ΓΚΟΜΕΝΑ…

Αν ήξερες όμως πως προήλθε το τσιφτετέλι θα απορούσες ακόμα περισσότερο. :wink:

AN ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ, ΠΕΣ ΜΟΥ… ΑΝ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ Μ’ΕΣΚΙΑΞΕΣ… :?:

Eγώ πρόσφατα πήγα σε ένα ρεμπετάδικο (με σύρανε μάλλον)και ήταν μια γυναίκα γύρω στα 40 που χόρεψε ζεμπέκικο…ήταν θεά όμως!Καλύτερη και από άντρα!

ΤΟ ΖΕ’Ι’ΜΠΕΚΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ… ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ.-

“Με συρανε” ο ενας, “με συρανε” ο αλλος…τραβατε με κι ας κλαιω…
Αφηστε τις ντροπες λεει ο τιτλος ρε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν έχεις κι άδικο…Πάντως,εμένα όντως με σύρανε!
Και δεν πέρασα και καλά ρε γαμώτο!Ξενέρωσα!

Λοιπόν… το τσιφτετέλι ήταν αντρικός χορός. Η χορογραφία του αναπαριστούσε τις κινήσεις που έκανε ο άντρας (η λεκάνη του συγκεκριμένα) κατά τη διάρκεια της ερωτικής πράξης. Τώρα πως στο πέρας του χρόνου άλλαξε και έγινε γυναικείος χορός δεν το γνωρίζω. Αυτά.

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
FUCK.
ΤΕΣΠΑ… ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ…

Ένα πράγμα έχω να πω εγώ: Βας Βας Βας, ο Παρασκευάς Βας Βας!:smiley: :smiley:

Άσε που σε αυτήν την τραγουδάρα, φαίνονται ξεκάθαρα και οι επιρροές του δημιουργού από Clapton!!! :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol: