Καλυτερη ερμηνεια

Λίγο πριν πεθάνει, αγνώριστος εμφανισιακά, και όμως…τότε έδωσε την καλύτερη ερμηνεία του.
Προσκυνήστε (κυρίως προς το τέλος του κομματιού…) :

βασικα δεν επρεπε οντως να βαλεις poll! γιατι εγω ας πουμε πιστευω οτι το stairway to heaven η το dyer maker ειναι καλυτερες ερμηνεις απο Plant, και το show must go on απο Mercury, και θα βαζα και αλλες…

+1

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Η τριχα καγκελο και το δακρυ ποταμι…

Εγω ειμαι αναμεσα σε Gillan και Dio… Ψηφισα Gillan γιατι στο Child in time οι κραυγες απλα τα σπάνε και είναι μακραν η καλυτερη ερμηνεια του η οποια τον τοποθετισε στις πρωτες φωνες της ροκ… O Dio κραταει το ιδιο μοναδικο του στυλ με καταπληκτικες ερμηνειες των περισσοτερων κομματιων…

Ο Τate έπρεπε να είναι ανάμεσα στις επιλογές σε αυτό το poll

Ξαναδες τις.

Δεν πάω καλά… :?

Καλυτερη ερμηνεια:
IAN GILLAN - CHILD IN TIME
Σολο φωνη η κομματαρα!!!

και γω αυτο ψηφισα, απλα… [SIZE=“6”]ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ! ! ![/SIZE]

Πραγματι…Αυτο το κομματι δημιουργηθηκε για να αναδειξει τη φωνη περα απο καθε οργανο…απλα ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ οπως ειπες…!!

dio - stargazer σε αυτο το κομματι διχνει ο RJ γτ ειναι η καλυτερη φωνη που υπαρχει .

Warrel Dane - The Heart Collector
Aldrahn - Shiva Interfere

Ronnie James Dio Η Φωναρα!

μια απο τις αγαπημενες μου ερμηνειες…david coverdale…mistreated…:slight_smile:

από cal jam ε…:wink:

Ρε πουστη μου, ολες οι ερμηνειες γαματες που εχετε αναφερει, δε λεω. Αλλα σε καθε τετοιο τοπικ τα ιδια και τα ιδια: Dio, Dickinson, Plant, Coverdale, Mercury, Tate, Halford, Gillan. Αντε και κανας να πεταξει Jon Oliva ξερωγω. Μεγαλες φωνες, αλλα να αναφεραμε και κατι λιγο διαφορετικο δεν θα εβλαπτε, ετσι?

Φίλε μου αν ψάχνεις για διαφορετικά είσαι σε λάθος φόρουμ. Απόδειξη και όλα τα μπανάλ/τετριμμένα vs. Τα έχω πει και εγώ παλιότερα αλλά ποιος ακούει…

Νταξει ρε παιδι μου, δεν περιμενω να ανοιξει τοπικ “Aldrahn vs. Attila” και να χει και ανταποκριση αλλα εστω ενας ας πουμε να πεταχτει να πει κατι για Warrel Dane, για death/black ερμηνειες ξερωγω, για τον Fish των Marillion που ηταν τεραστια επιρροη του Tate, για Messiah Marcolin, κατι διαφορετικο τελος παντων…

Anyway, οποιος θελει κοιταει και κατι περα απο τα συνηθισμενα, δεν υποχρεωνουμε κανεναν! 8)

καλα τι ειπες τωρα Marillion γενικα αλλη κλαση

αλλα περα απο αυτο τι αλλο να πεις για rock(/blues) ερμηνειες?

Ιan Anderson - Aqualung
Alice Cooper - Steven