Καλύτερες κυκλοφορίες του 2007!

μα cool σου λέω ότι είναι για πέταμα.Δεν νευρίασα κάπου.Όυτε θα σου επιβάλλω την αποψή μου.Το κοινώς ομολογουμένως πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι πολλές φορές φαντάζει σαν κακόγουστο αστείο.

Ούτε στο παρελθόν μου άρεσαν.

Νομίζω ότι είναι μια απολύτως ταιριαστή λέξη όταν αναφερόμαι εγώ προσωπικά στις κυκλοφορίες που πόσταρα πιο πάνω.
Τώρα αν εσύ το βλέπεις προκλητικό δεν μπορώ να κάνω κάτι.

οπότε γιατί ασχολείσαι μαζί τους; αυτά που λες μπορεί να τα δει κάποιος και να μην ασχοληθεί ενώ αν ασχολούνταν ίσως τους έβρισκε του γούστου του. κάνεις αυτό που κατηγορείς με λίγα λόγια.

Μπορείς να πατήσεις backspace να πας πιο πίσω και να δεις ποιος ξεκίνησε να λέει σε μένα ότι δεν μπορείς να λες αυτά τα πράγματα.

Πόσταρα την άποψή μου απλά η οποία δεν γίνεται δεκτή από κάποιους δνε μπορώ να κάνω κάτι λυπάμαι.

Τον αράπη κ αν τον πλένεις…

Δισκάρες 2007:
Witchcraft - The Alchemist
Primordial - To the nameless dead
Lake of Tears - Moons & Mushrooms
Electric Wizard - Witchcult Today
Rotting Christ - Theogonia
Alabama Thunderpussy - Open Fire
Om - Pilgrimage
Trouble - Simple Mind Condition
Reverend Bizarre - III So long Suckers

πριν τα “πετάξετε”, ρίξτε άλλη μια ακρόαση…

ρε άνθρωπε διάβαζε κάνα ποστ. κατάλαβα πολύ καλά τι είπες. όταν αναφέρθηκες στον δίσκο των crescent shield που τον έβγαλε κάποιος μέτριο, μίλησες σαν να έκανε κάτι κακό, ενώ απλά εξέφρασε την άποψή του. εσύ κάνεις το ίδιο, με ελαφρώς πιο προκλητικό τρόπο και είναι όλα οκ;

Σαφώς και δεν έκανε κάτι κακό αλλά ούτε εγώ κάνω κάτι κακό με το να λέω κάτι σαβούρα.

οκ, καθείς στη σαβούρα του τότε =)

Ρε συ εχεις Μ.Ο ποστς 16/ημερα σταματα να σπαμαρεις :smiley:

κοιταξε, με το να λες κατι σαβουρα το οποιο οπως ειπες δεν σ’αρεσε ποτε, φανερωνει οτι τα κριτηρια σου ειναι λαθος οσο αφορα το συγκεκριμενο θρεντ.

Τελικά στην προκειμένη φάση τι ακριβώς σε/σας πειράζει?Το γεγονός ότι έχω λάθος κριτήριο όπως λες για το συγκεκριμένο thread ή μήπως το ότι δεν περίμενες κάποιος να έχει τη συγκεκριμένη άποψη που έχω για κάποια group που μπορεί εσενα να σου αρέσουν αλλά εμένα μου είναι παντελώς αδιάφορο από την άλλη αν σου αρέσουν ή όχι?

Ξεκαθαρισέ το πρώτα μέσα σου γιατί μάλλον σε πειράζει το δεύτερο.Δικαιωμά σου βέβαια.

Σεβαστο:Δε μου αρεσει ο νεος Primordial γιατι δε κανει κουκου στα δικα μου αυτια
Μη σεβαστο:Σαβουρα ο νεος Primordial

Aπό την άλλη αν κάποιος άλλος έλεγε το Prιmordial σαβούρα εγώ θα το θεωρούσα σεβαστό.
Φιλαράκο μην παίζεις με τις λέξεις και τις προτάσεις βραδυάτικα.Και προπαντώς μην πας να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.Ότι ακούτε εσείς είναι σωστό και το αντίθετο πέφτουμε να το καλύψουμε και να το φάμε.Κάνε μας τη χάρη.Μπορεί να ισχύουν και τα 2 για κάποιον.Το αποκλείεις?

Πρωτον δεν εχω ακουσει ακομα το νεο Primordial για να σου πω αν “μας” αρεσει.Ενα τραγουδι ακουσα και ηταν αρκετα καλο!
Δευτερον δε παιζω με τις λεξεις καθως οταν λες σαβουρα κατι το απαξιωνεις.Οταν λες απλα δε μου αρεσει ε απλα δε σου αρεσει.So fucking what.
Τριτον δεν ειναι βραδυατικα ειναι ξημερωματα εκτος αν βρισκεσαι Αλασκα.Τοτε παω πασο.
Τεταρτον ποια ειναι τα αδικαιολογητα? :-k
Πεμπτον τι χαρη θες να σου κανω?
Εκτο και τελευταιο το λενε ολοι ρε γαμωτο!!!

Ή μπορεί όταν λες κάτι σαβούρα απλά να το πιστεύεις.Μην πας σου είπα πάλι να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα ποστ σου απλά για να την πεις στον άλλο.Και προπαντών κρατα τη γνώμη σου περί “απαξίωσης” για τον εαυτό σου.

Στην Αλάσκα που βρίσκομαι μισούν τους PrimordiaL.Τα έχουν αρπάξει οι Εσκιμώοι από αντίπαλη εταιρεία.

To λένε όλοι εκτός από μένα γαμώτο.

δεν εχεις καταλαβει καλα.
δεν εχει να κανει με το αν μου αρεσει μια μπαντα που εσενα δεν σ’αρεσει.τσεκαρε τα προηγουμενα μου ποστ στο θρεντ αυτο να δεις οτι δεν εχω βαλει το primordial στα καλυτερα μου.

απλα οταν δηλωνεις οτι δεν σ’αρεσει εξολοκληρου μια συγκεκριμενη μπαντα και βαζεις το καινουργιο της αλμπουμ στα χειροτερα της χρονιας ειναι λιγο καπως.πως να το πω.δεν στεκει η γνωμη σου.

ειναι δηλαδη σαν ενας που δεν του αρεσαν ποτε οι manowar, να πει “μαλακια το καινουργιο manowar”.πως θα σου φαινοταν αυτο?
δεν ξερω αν με καταλαβαινεις.

Το να μη σου αρεσουν οι Primordial σαφως και σεβαστο.
Τα αδικαιολογητα ποια ειναι?Ποτε σου την ειπα?

Για να καταλαβεις καποια πραγματα χρειαζεσαι ενα στοιχειωδες IQ φιλε σιγκναλ :wink:

Δηλαδή ρε φίλε για να καταλάβω για να βάλεις κάτι στα χειρότερα της χρονιάς πρέπει να τους ακούς χρόνια και να σου άρεσε κάποιος δίσκος τους στο παρελθόν αλλά όχι τώρα?

Φυσικά αν κάποιος άκουσε το καινούριο Manowar και δεν του είπε τίποτα έιτε τώρα είτε οι τότε δίσκοι τους το 1990 πχ έχει το δικαίωμα να πει την αποψή του δημοκρατία έχουμε ακόμα νομίζω.Αστεία η λογική σου.

Επίσης και άλλα group από τις σαβούρες δεν μου λένε τίποτα ούτε τότε, ούτε τώρα κατάφεραν να μου αλλάξουν την άποψη.

Εσυ τι λες?Να βαλουμε στα χειροτερα της χρονιας τον δισκο των Χιμ απο τη στιγμη που δε τους γουσταρουμε σαν μπαντα?Λογικο δε ειναι να μην μας αρεσει?

Αν αναφέρεσαι σε μένα να ανακαλέσεις αλλιώς να μην μου ξανααπευθύνεις το λόγο.