Ποιο ειναι το πιο σοφτ ακουσμα που γουσταρατε;

Astral Projection και τα συναφή ακούω κάθε μέρα λόγω του αδερφού μου που ασχολείται και με αυτά… :stuck_out_tongue: Ντάξει, ακούγονται. Και οι Thievery ωραίοι είναι… γενικά chill out, lounge κλπ. λένε για βραδάκι. Ακούω καμιά φορά πριν πέσω για ύπνο… :slight_smile:

επεισης :

James, Depeche Mode, Phil Collins, Madonna, Beatles, Two Face, Bob Sinclair

Αν βλεπετε κατι κακο πειτε τη γνωμη σας!!!:slight_smile:

8O [-X

Tη γνωμη σας.

:lol:
Πάντως κακώς θεωρείτε τους Beatles soft. Νομίζω είναι υπεράνω ταμπελών και χαρακτηρισμών. Beatles πρέπει να ακούν όλοι χωρίς να θεωρούν ότι ακούν κάτι για το οποίο θα έπρεπε να ντρέπονται. Εάν δεν υπήρχαν οι Beatles δε θα υπήρχε μουσική. Τελεία.

βασικα δεν υπαρχει τιποτα το οποιο σ’αρεσει να ακους και θα πρεπε να ντρεπεσαι για αυτο

Εχεις υποψη σου μια μπαντα που λεγεται HIM?:stuck_out_tongue:

-> James
->The Fray
->Coldplay

+1:wink:

+10000

[SIZE=“4”][SIZE=“5”][FONT=“Comic Sans MS”]Ο “Nick Cave” και οι “Madrugada”!!! Για κάποιους μπορεί να μην είναι και τόσο soft, αλλά σε σχέση με τους Dark Funeral και τους Dimmu Borgir που ακούω εγώ τα θεωρώ πολύ soft…[/FONT][/SIZE][/SIZE]

Μου αρεσει πολυ η disco 80’s,θεωρω τους abba πολυ μεγαλο συγκροτημα με το τραγουδι summer night city κορυφαιο ολων(το εχουν διασκευασει πολυ ωραια κ οι therion)
Επισης καλλιτεχνες οπως maggie reily ειδικα στις συνεργασιες με τον μεγαλο Mike oldfield(tricks of the light,moonlight shadow family man κ αλλα πολυ ωραια τραγουδια)kai sisters of mercy!!8O
AOR οπου ξεχωριζω τους reo speedwagon
Chriss de burgh που επισης τον θεωρω πολυ καλο και γενικα μπορω να πω εκτιμω πολυ καποια πιο soft ακουσματα,τα οποια ομως δινουν κατι ξεχωριστο στο αυτι μου!!!

Ντρέπεται κανεις να ακουει beatles? :?

Ενταξει…μουσικη θα υπηρχε…αλλα σιγουρα εχουν προσφερει πολλα οι beatles.

το πιο σοφτ πραμα που ακουω ειναι…Βοn Jovi:p

Avril Lavigne:p
Χαριτωμενο pop/rockaki!:wink:

xmm ante kala afou den einai soft oi Dimmu Borgir kai Dark Funeral, tote ti na peis gia Anaal Nathrakh h mhpos kati pio underground san tous Cryfemal kai Kratornas me oso pio skatenio hxo ginete ?

episis, de theoro tous Astral Projection kai genika thn trance kai ilektronikh mousikh soft.

on topic, Active Member pou akouo poly teleytaia. eidika ta albums Mythoi tou Valtou kai Fiera einai gamata!!!

re ti lete re akouei kaneis sas backstreet boys???
palia pou tous eliwne to mtv den ipirxe anthrwpos pou na min akouei!![-X :lol:
opoios pei oxi leei psemata!!k twra ama mou baleis kana tragoudaki mporei na goustarw!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Εμενα στο γυμνασιο με αρεζε ο Εμινεμ.
Βασικα ορισμενα τραγουδακια,οπως Σταν,Λουζ Γιορσελφ κ Σινγκ Φορ δε Μομεντ(αυτο με το ρεφραιν του Dream On) ακομα κ σημερα δεν με πολυχαλανε.
Νταξει ειναι βλαχοραπερ.Και? :roll:

Moυ αρεσουν μερικα κομματια των Μπλε…δε μου ρχεται κατι αλλο τωρα…

Eγω γουσταρω EIFEL 65:D :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: