Νέες κυκλοφορίες 2015

Χώσου χωρίς φόβο.

Προσοχη Πουστοπαιδα.

31 μαρτιου νεο αλμπουμ godspeed you! black emperor.

Tα 'παμε.

:vibrate::vibrate:

ειμαι δουλεια ακομα και δεν μπορω να το ακουσω.πειτε πειτε.

Καλό.

[B]A Forest Of Stars - Virtus Sola Invicta[/B]

ειναι στους ρωσους8)

therapy? - still hurts

Γάμησε λίγο το αποπάνω. Αναμένω τα καλύτερα.

Mέσα στον Απρίλιο περιμένουμε καινούριο Gallows, του οποίου τα πρώτα δείγματα είναι από αρκετά ως πάρα πολύ ενθαρρυντικά. Επίσης κάποια στιγμή στο '15 θα κυκλοφορήσει ο δεύτερος δίσκος των Poem, από τον οποίο ακούμε κι αγαπάμε εδώ το Passive Observer.

μετά απο Manson, napalm death, rishloo, και wilson, στον κύκλο “ακουω-μονο-αυτα-μεχρι-να-σιχαθω-τον-εαυτο-μου” , μπαίνει και το νεο europe. give it a try κοσμε. κάτι λέει

*στον κύκλο προσπαθούν να μπουν και οι arcane , αλλά το μέγεθος της κυκλοφορίας το κάνει δύσκολο για τώρα.

πολύ καλό

Τι κομματάρα αυτό το Hierarchies?

Marriages - Salome

[B][I]Skin[/I][/B]

[B][I]Salome[/I][/B]

[B][I]Less Than[/I][/B]

Μερικές ενδιαφέρουσες κυκλοφορίες…

[B][I][U]CRUCES - CRUCES[/U][/I][/B]

[B][I][U]kingnomad - The green meadow[/U][/I][/B]
https://kingnomad.bandcamp.com/album/the-green-meadow

[B][I][U]ATLAS - ATLAS[/U][/I][/B]

[B][I][U]Fuzzadelic - The Black Wizards[/U][/I][/B]

[B][I][U]Electric Parlor - Electric Parlor [/U][/I][/B]

Τσεκάρετε και το νέο [B][I]Leather Nun america[/I][/B]

!
Βγαλαν δισκο οι Leather Nun? Χαμπαρι δεν πηρα,ορμαω.

Αργεί ακόμα, αλλά:

Season of Mist are proud to announce the signing of Black Cobra. The American sludge metal band will enter studio in the near future to record their Season of Mist debut album for a late 2015 release.

Torche γαμεί και ευνουχίζει, μαζί με τον κρετίνο τον Manson ότι καλύτερο έχω ακούσει έως τώρα. DHG έχω κατεβάσει αλλά δεν έχω ακούσει ακόμα.

εδιτ… Δυο-τρεις ακροάσεις μετά προσθέτω και το DHG, άρτι αφιχθείς στα ακουστικά μου τύμπανα το νέο Pyramids, νεότερα οσονούπο.

Πρώτο κομμάτι από τον επερχόμενο, νέο δίσκο του Prurient.

Χύσιμο στη μάπα.
Νομιστεράκη, θα έχεις την αιώνια ευγνωμοσύνη μου, που μου τον έμαθες τον θεούλη.

οκ. άργησα 20 μέρες να απαντήσω. :stuck_out_tongue:

Ναι. το κομμάτι ειναι μαμηστερο. βέβαια είναι διαφορετικό από τα υπόλοιπα του δίσκου. είναι το ανθεμ εκεί κοντά στο τέλος.
πάντως όπως έλεγα και προχθές στο τηλέφωνο σε μια κουβέντα που είχα, οι nd είναι ο ορισμός της τίμιας μπάντας. και όταν λέω τίμια μπάντα δεν εννοώ φιλικό χτύπημα στην πλάτη και τίμια=μέτρια, αλλά αυτό μπορούν, αυτό κάνουν. με την σωστή έννοια του όρου. δεν είμαι του ήχου βέβαια, αλλά πάντα μου το έβγαζαν αυτό.

Ambient λούπες, industrial κοπάνημα και power electronics meets black metal φωνητικά; Την είδε ο Βίκερνες του pe ο κωλοπαιδαράς. Και τα κατάφερε κιόλας. ΜΑΪΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΓΟΥΣΤΑ.

Tangled Thoughts of Leaving - Yield to Despair

post-rock/jazz

Εαν τυχόν δεν τους γνωρίζετε απλά ακούστε το Landmarks από το τρομερό Deaden the Fields


Terrible Feelings! :slight_smile: