Ιστορίες μεθυσιών

+1 Syn tou oti frontizw na min exw adeio stomaxi. Alla exw bei kaboses fores goal giati…to ithela! Stin Skiatho to kalokairi pou teleiwsa to sxoleio kai prwth mera ekei eixa poiei, 2 vodkes, 3 byres kai kabosa sfinakia tequila(ta opoia meta apodeixtikan oti einai karabeobes) kai meta anevaina stis bares, tin epefta asxhma se kati Agglides, egw kai oi 2 filoi mou pirame kai allon enan asxeto Agglo ka itrigyrnousame legontas malakies kai aytos mas kernouse pota. Olh tin wra oxtarakia. Meta apo liges meres pigame se ena rock bar ekei katsame se ena stand kai arxisame… Paw na sikwthw na paw toualeta, pernw svarna to stand, pane ta misa potiria katw(itan kai polla). Paw na katsw afou gyrisa, pali ta idia! E afou eixame piei arketa fwnazoume ton servitoro na plirwsoume. O servitoros na einai liarda, mas leei posa einai? 15? Nai leme emeis. Enw eimastan 3 atoma kai eixame piei toulaxiston ta diplasia. Tou ta dinoume kai feugoume! Strasvourgo 4imerh teleiws liarda na paizoume alitheia h’ tharros…#-o Kai tin epomenh mera pali liarda kai na prospathw na zestano enan gyro me to pistolaki tou ksenodoxeiou me apotelesma kommatakia kreatos na skorpizontai se olo to banio ktl…:dizzy: Patra 3 imerh na exw pioi ta antera mou kai na anevenw stis bares kai na dinw show se olo to sxoleio egw pou oute ston gamo mou den tha xorepsw, eixan na to lene oloi gia kairo… Kai meta piga na parw krepa me aytinh kathigith kai tha me patouse aytokinito an den me kratouse ena filaraki. Bika sto lewforeio otan feygame kai elega anekdota me to mikrofwno sto lewforeio kathws kai to pws kati gay mas kerasan sfinakia…!8O :lol:
Ayta einai ta viwmata pou eixa ektos edras mono, Kozanh exw bolikes istories ekseftelismou!:lol:

[QUOTE=METAL_LAWS;126873na prospathw na zestano enan gyro me to pistolaki tou ksenodoxeiou me apotelesma kommatakia kreatos na skorpizontai se olo to banio ktl…:dizzy: [/QUOTE]

Αυτό δεν το έχω ξαναακούσει! :lol: Καλόοο… έχω ζεστάνει όμως ντολμαδάκια σε καλοριφέρ ξενοδοχείου στην Πράγα! Και δεν είχα πιει! :stuck_out_tongue: #-o

Zestathikan??

Εσύ τι λες; :stuck_out_tongue: Ακόμα τα θυμάμαι αυτά τα ντολμαδάκια… Ήταν απο εκείνα στις κονσέρβες! Χεχε!

ντολμαδάκια rules:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oλα τα λεφτα!!!

φέτος το καλοκαίρι στην Ανδρο. Κλείνουμε το μαγαζί πρωί ξημερώματα και είμαστε 13 άτομα με 2 αυτοκίνητα. Αποφασίζουμε να πάμε να χλαπακιάσουμε καμιά τυρόπιτα. Αλλά εγώ με ένα παιδί παίρνουμε το ένα αυτοκίνητο και φεύγουμε δίχως του άλλους (ήταν τύφλα όλοι και φοβόταν μη του λερώσουν τίποτα… άσε που με τα πόδια ήταν πιο γρήγορα για το φαγάδικο).

Φτάνουμε και μετά από 5 λεπτά έρχεται και το άλλο αυτοκίνητο στο οποίο έχουν στοιβαχθεί 11 άτομα! Μουσική στη διαπασών (6 το πρωί) και να χορεύουν. Έχουν ανέβει σε καπό, οροφές, από ηλιοροφή εξέχουν χέρια, πόδια, καταπληκτική σκηνή!

Ξυπνάνε όμως με όλη αυτή τη μουσική, μία γριά που μένει πάνω από το τυροπιτάδικο (είπαμε… 6 το πρωί). Η γριά τους φωνάζει να σταματήσουν, αλλά οι του αυτοκινήτου είναι πια πάνω στο παρκαρισμένο αυτοκίνητο και χορεύουν με μουσική στη διαπασών, τη γριά δε την ακουν με τίποτα. Η γριά κάνει κίνηση ματ. Παίρνει το λάστιχο και βρέχει.

Αυτό ήταν. Οι μεθυσμένοι πέθαναν από τη χαρά τους! Ήταν πάνω στο αυτοκίνητο και χόρευαν με ακόμα περισσότερο κέφι ενώ τους μπουγέλωνε η γριά!!! Το βίντεο που τραβήχτηκε κάποια μέρα θα γίνει πανελληνίως γνωστό!!!

Theloume ta peistiria!

τώρα είμαστε στα παζάρια για να γίνει youtube video :stuck_out_tongue:

Oι ιστορίες μεθυσιών απλά δεν υπάρχουν. Γιατί όταν υπάρχουν, σημαίνει πως το μεθύσι δεν ήταν αρκετό.

Ή κάποιος ξενέρωτος δεν είχε πιει καθόλου … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μεταμορφωση Χαλκιδικης.Περιμεναμε σουρωμενοι μια ωρα και κατι να ανοιξει ο φουρνος να τσακισουμε καμια μπουγατσα.Οση ωρα περιμεναμε ειχαμε ενα παληκαρι να τραγουδαει Καζαντζιδη και εναν αλλο να προσπαθει να χορεψει,ε και εμεις χτυπαγαμε παλαμακια.Δυστυχως δεν υπηρχαν καμερες στα κινητα τοτε και ευτυχως δεν ξυπνησε κανεις να μας παρει και να μας σηκωσει.Οι 2 μπουγατσες και το Μιλκο μετα ηταν το καλυτερο
πρωινο εβερ

εγω εχω καταληξει οτι το μεθυσι ειναι και θεμα προδιαθεσης τι εννοω εγω εχω μεθυσει 2 -3 φορες σε κατι παρτυ εκανα μαλακιουλες και τετοια αλλα οχι κατι τραγικο,…αυτο το καλοκαιρι πηγα διακοπες με τους φιλους μου στην κερκυρα οπου πιναμε τα εντερα μας απο τις 1 μεχρι τις 6 πιναμε (πριν ειχαμε φαει αρκετα) και κανεις μας δεν μεθυσει,ηπια τοσο πολυ και παρολα αυτα δεν μεθυσα ενω σε κατι παρτυ εχω μεθυσει και με λιγοτερο ποτο αρα…

επινες μπομπες! :wink:

εγω εχω πιει λιγο παραπανω αρκετες φορες…μια φορα ομως εγινα φεσι.
ειχα παει πατρα και ηπια μονος μου τρια καραφακια ουζο…μετα γυρναγα στο κεντρο της πατρας τραγουδωντας ειμαι η εφη σαρρη,σταυρωστεμε!!!

Διαβαζεται παρα πολυ ομορφα ολο το θρεντ :Ρ
Οφ τοπικ: πρωτη φορα που ηπια ηταν οταν κοψει το μπιμπερο(!)με το γαλα.Εχουν μαζευτει οι φιλοι των γονιων μου για κρεπαλες και απο το πολυ ποτο εχουν βαλει σε κουπες μπυρες και ουισκια. Ελα ομως που το γαλα μου ηταν διπλα στην μπυρα. Αντι να παρω την κουπα με το γαλα, πηρα με την μπυρα και δεν καταλαβα Χριστο :lol:
Ον τοπικ: Πρωτη φορα που μεθυσα ηταν 8 ετων οταν ηπια μισο ποτηρι μπυρα. Κοιμομουν σε κουκετα και δεν μπορουσα ν’ ανεβω. Κι εχει ερθει η μανα μου και με βοηθαει ν’ ανεβω… Σκαλοπατι και τραγουδι.λολ. Ξεραθηκα με την μια. Προπερσυ σ’ ενα παρτυ ειχα πιει 15 ποτηρια ουισκυ γεματα σε μιση ωρα. Δεν ξερασα αλλα ξεραθηκα. Πιο πριν βεβαια ειχα ανεβει σε σκαμπο και ο,τι και να παιζε το χορευα τσιφτετελι. Μετα ειχα παρει κατι λουλουδια μου παν κι εκανα την Αστερω μαζι με μια αλλη φιλη μου. Και μιλαμε για 10-11 το βραδυ… Γενικα δε μεθαω παντως γιατι δεν πινω και τρελα(αυτο μου λειπε). Χθες βεβαια που ειχα παει για μπυρες χορευα στο δρομο και μιλαγα κατι το οποιο το θεωρουσα ισπανικα στους περαστικους (δεν μ’ αρεσει το 2ο γιατι δε φταιει ο ασχετος κοσμος σε τιποτα να του κανουν βλακειες).

μη γράφουμε μούφες όμως ε,κάνουν μπάμ:roll:

To αλκοολ δεν ειναι λυση…

Έλα μιας και το βρήκαμε, πρέπει να αναφέρω επιστροφή στο σπίτι μου με τα πόδια, από Εξάρχεια προς Ζωγράφου ΜΕΣΩ ΛΥΚΑΒΗΤΟΥ (!!!), κουβαλώντας έναν πράσινο κάδο ΔΕΛΤΑ απ’ αυτούς που χουν τα ψιλικατζίδικα, ένα δέντρο (δέντρο, κανονικό, 2μιση μέτρα κ έτσι) φορώντας γυαλιά ηλίου και ένα καουμπόικο καπέλο. Θα με μάζευαν κατευθείαν αν είχα και ντουντούκα μαζί μου.

Έντιτ: Το σάουντρακ στο δρόμο ήταν Tom Waits - God’s away on Business, και οι μπάτσοι με κοιτούσαν σκεφτικοί. Το αστείο είναι πως μέσα στη θολούρα μου τους ανταπέδιδα τα βλέμματα, σε φάση “τι με κοιτάς ρε μάγκα, βλέπεις κάτι παράξενο;”

Ώπα κάτσε, που ήταν κρυμμένη αυτή η υπερδήλωση ρε. Κλαίω.