Ιστορίες μεθυσιών

εσυ θα μας πεις που την βρηκες!

ρε γαμωτο ειναι μια φίλη μου που αμα κάνει τσιγαρο λέει ζαλιζεται και κάνει μαλακιες και της δινουμε 2 σφηνακια(β-52 η ολα τα ασπρα)και μεθαει?η ετσι λέει τουλαχιστον?

Τι Β-52 ρε φλώροι.

ε πας με εσυ ντε…

που είσαι ακόμα και διαδυκτιακα σε κατασταση ημι-μεθης.
(πιο ωραιο ποτό μπαι δε γέη ειναι ρουμι με λιγο λαιμ και αμα δεν το θες βαρυ με λιγη coka cola)

πάντως αυτο που έχω ακούσει και ισχύει ,ειναι οτι αμα θυμασαι τι εγινε απλα δεν ήπιες.

Μιας και το βρήκα, για τα 15 γεμάτα ουίσκια.

Ντύλαν Τόμας, λίγο πριν πεθάνει από τα ξύδια:

Thomas, Dylan (1914-1953) “I have just had eighteen whiskeys in a row. I do believe that is a record.”

Ναι.

Την πιο γελια κατασταση σε με8υσι την εχω ζησει σε ενα παρτυ στο παπει πριν 2 χρονια οπου μας την επεσαν 2 γκομενες εμενα και ενως φιλου μου και εγω ουτε που εμα8α ποτε τι εκανα με την κοπελα γιατι μετα την αποφευγα συνεχεια οποτε την εβλεπα τυχαια η οποτε με εψαχνε “ημουν σε τρελα χαλια μιλαγα στον τοιχο τα 3ημερωματα” αλλα τεσπα ειναι τεραστεια ιστορια εγιναν τρελα σκηνικα μεχρι στον δρομο κατουραγα στον γυρισμο για το σπιτι…αλλη φορα ολη η ιστορια…
Το τελευταιο με8υσι ηταν στο στεκι της ελενας λεωφορο αλε3ανδρας μερια πριν 2 μηνες οπου ψαρεψαμε 2 γκομενες και αφου ματαια γυρισα ολα τα μαγαζια στο ψυρη μηπως βρουμε να κατσουμε που8ενα τις πηγαμε στο σπιτι ενως φιλου μου και τελικα μολις 3ενερωσαμε το πρωι και καταλαβαμε τι πατσαβουρες ειναι τις διω3αμε απο το σπιτι :lol: :lol: δεν προλαβαν να χαρουν τα κοριτσια κα8ολου :lol: :lol:
Ειναι καμποσα τα με8υσια που εχω ζησει… Τελος 8υμαμαι να ειμαι λιωμα στο ναυπλιο μετα απο club 7 το πρωι και να τρωω ενα club sandwitch και πισω μας να κα8ονται μια παρεα με μουν***ς και μου λεει ενας φιλος μου γυρνα πισω να δεις και γυρναω με το στομα γεματο πατατες να τις δω και τις κοιταω με κοιτανε και αρχιζουν να πεφτουν οι πατατες απο το στομα μου #-o :lol:

Ρε γαμώτο, πάλι θα γίνω σπασαρχίδης, αλλά πρώτα η ντουντούκα και τώρα το κατούρημα στο δρόμο, με κάνουν να αρχίσω να ανησυχώ για το ότι θεωρώ λάθος πράγματα μη τραγικά-κατακριτέα. Σας παρακαλώ, στηρίξτε, δηλαδή, θα τρελαθώ.

Είμαστε μαζί σου…

Περσι στη 3μερη στη Συρο(2α Λυκειου) γιορταζαμε 3 παιδια μαζι(Γιωργηδες) και καναμε ενα εχμ…παρτακι στο δωματιο μας,μαζεφτηκαν 10-12 παιδια…Ειχαμε παρει πολυ χυμα κρασι,κατι βοντκες κτλπ…Ε μη τα πολυλογω τα πινα ολα μαζι,μου δωσαν και κατι πουρακια μετα και εγινα…γαμησε τα…:lol: :lol: 1ον τους κατουρησα ολους ενω κοιμομασταν 3-4 ατομα στο ιδιο κρεβατι(δε κανω πλακα) και 2ον σε μια φαση μου παν τα παιδια οτι ξυπνησα εριξα μια χλεπα στον εμετο που ειχα κανει ο ιδιος και ξαναπεσα ανασκελα:lol3: :lol3: :lol3:

Το αστειο ειναι οτι οταν ξυπνησαμε και συνειδητοποιησαμε οτι ειχαμε γινει μουσκεμα δεν ξεραμε τι ειχε παιχτει γιατι ως γνωστον το αλκοολ τα αλλοιωνει τα ουρα(ουτε καν μυριζε ξερω γω) και ψαχναμε να βρουμε τι ειχε γινει…επικες στιγμες Λυκειου:lol:

είχα μεθύσει και δεν μπορούσα να μιλήσω καθαρά:lol:

m2:wink:

Πριν κάνα χρόνο, κι ενώ είχαμε πιει κάτι ρακόμελα και κρασόμελα, πάμε σε ένα ροκ μπαρ στην Αθήνα.

Σκηνικό Νο. 1: η κοπέλα περνάει κι αφήνει τα ποτά που είχαν πάρει οι υπόλοιποι, και είχε στο δίσκο μια μπύρα που την πήγαινε σε άλλο τραπέζι. Εγώ νομίζοντας ότι η μπύρα αυτή ήταν για μένα την παίρνω. Η κοπέλα την ξαναπαίρνει. Την ξαναπαίρνω. Αυτό έγινε 4 5 φορές μέχρι να καταλάβω ότι η μπύρα δεν είναι για μένα.

Νο. 2: Την ώρα που φεύγαμε κι ενώ όλοι πήγαν από την έξοδο, εγώ ανέβηκα τα σκαλιά για τον πάνω όροφο. Κοιτάω κάτω, βλέπω τους υπόλοιπους να είναι κάτω και τους φωνάζω “ελάτε πάνω να φύγουμε”. Μετά κατάλαβα ότι εγώ έπρεπε να κατέβω κάτω και όχι αυτοί πάνω.

Kαι πιο παλιά, στο Λύκειο, μετά από κρασοκατάνυξη, περπατάγαμε στο δρόμο, βλέπω μια γνωστή, που με χαιρετάει και με ρωτάει τί κάνω. Η απάντηση: “μμμμμμμμμμμμμμμμμμ” (με μοσχαρίσιο ύφος). :stuck_out_tongue:

ιστορίες μετά από καφέ

αυριο λογικα θα με βρειτε σε κάποιο παγκακι ετοιμαζομαστε για μεγάλη κατανάλωση:!:

Α ρε τον δατς ΓουαηΣ. Ακομη στο παγκακι ειναι. Τι υπερκαταναλωση ηταν αυτη ωρε!

μια μερα εγινα λιωμα απο κρασι στα γενεθλια του κολλητου μου και καθως ειχε βγει ολο το παρεακι παμε να φαμε γτ δεν ενοιωθα καλα…βριζω τον χοντρο στα γκαζμπα στους αμπελοκηπους γτ ειπε μια μαλκια και φευγουμε για να μην πιαστουμε.
καθως φευγω με εναν απο τους κολλητους μου (για να με γυρισει) αυτος κρατουσε στο χερι σαντουιτς και ενω το τρωει του ριχνω εναν εμετο διπλα ακριβως…χαχα!και του λεω συγγνωμη ρε φιλε μην αιδιασεις…και πριν τελειωσω την φραση ριχνω και δευτερον!!ε το πεταξε.

Αληθεια? 8O8O

ποιο απολα??οτι πεταξε το σαντουιτς?ναι…μλκια του.εγω το ετρωγα ανετα

εγώ μια φορά π είχα μεθύσει είχα πάει στη τουαλέτα της ταβέρνας και την έκανα μνι από τις ρουκέτες . οπότε μετά πήγα στον σερβιτόρο κ του έλεγα " έκανα μλκ φιλαράκι, δώσε μ την σφουγγαρίστρα να καθαρίσω’ αφού είχε καταλάβει πως ήμουν γκολ μ λέει ,’ έλα ρε φιλαράκι δν έγινε τπτ, θα καθαρίσω εγώ.’ κ του έλεγα ’ σαγαπάω ρεεεεεεεε !’ φώναζα μέσα σε όλο το μαγαζί πόσο τον αγαπούσα:D:lol:. φίφη ακόμη σε αγαπάω ρε!
τεσπα όταν έφευγα από την ταβέρνα , κάπου πήρε το μάτι μ την σφουγγαρίστρα , οπότε όρμησα , την έπιασα παραμάσχαλα και κατευθυνόμουν προς τουαλέτα μεριά για να πάω να καθαρίσω κ δν έλεγα να φύγω με τπτ αν δν με άφηναν να καθαρίσω . χαχαχαχαχ:lol:
μετά καθώς γυρνούσαμε σπίτι έλεγα σε έναν φίλο μ πως αν ήμουν γυναίκα θα τον παντρευόμουν . #-o καλά κρασιά :!:

Αντρικο ονομα φιφης.

κανονικά τον λένε μοχάμεντ ή κτ τέτοιο επειδή είναι πομάκος . αλλά το παιδί είναι απλά :respect::!: