Γλυκα

Mπαρμπας σου το εχει το μαγαζι? :stuck_out_tongue:

Γιατι ρε, θες γλυκα τσαμπα???:stuck_out_tongue:

Μεσα στο μυαλο μου εισαι! :stuck_out_tongue: :lol:

Crunch λευκή!!
Τα σπάει!

ωρε τι μου θυμισες…Στο μυαλο μου εισαιιιιι,ολα τα χρονια που θα ερθουνε για σενα να ειναι ομορφα να ειναι ευτυχισμενα να εχεις αγαπη στη ζωη και να θυμασαι οσο μπορεις να μ’αγαπας δικια μου θα’σαι - Χρηστος Κυριαζης :smiley:

Στη Μυτιλήνη, στο Μόλυβο, υπάρχει ένα ζαχαροπλαστείο με γλυκά του ταψιού που είναι ΕΠΟΣ!!! Λέγεται Αλεπού και θα ήθελα να συγγενέψω με τον ιδιοκτήτη για να τρώω τζάμπα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σωστοοοος :wink:

Έχω φάει (αρκετές φορές) από εκεί! :smiley:

Πραγματικά, έχει κορυφαία γλυκά!!! :vibrate: =D> :bow:

:bow2:
Όλο λέω να πάρω μία γιατί έχω καιρό να φάω και όλο το ξεχνάω!

To χειμώνα είναι απαραίτητες, έχω πάντα στο ντουλάπι καβάντζα!

Τώρα το καλοκαίρι, παίζω κυρίως με χύμα παγωτό φυστίκι! Αν πετύχεις καλό βέβαια. Πχ στο παγωτομανία είναι θεϊκό, έχει και πραγματικά φυστίκια μέσα.:dizzy:

Όντως, το καλοκαίρι δεν τρώγονται πολύ οι σοκολάτες.
Καλά, ανοίγει παγωτομανία κοντά στο σπίτι μου!!! :vibrate: Έκανα πάρτυ όταν το είδα! Είναι έτοιμο το μαγαζί, αλλά δεν ανοίγει ρε γμτ! :frowning:
Βασικά δεν έχω ξαναφάει παγωτομανια, αλλα όταν μου λένε ότι έχει γεύσεις nutella, lila pause, etc… =P~ :bounce:

Σε ζηλεύω, γιατί την πρώτη φορά που αντίκρυσα από κοντά, τις γεύσεις στο παγωτομανία… :yahoo: :yahoo: :yahoo: εντάξει τι να πω! Πήγα να βάλω τα κλάμματα από την συγκίνηση! Θα πάρεις οπωσδήποτε φυστίκι όμως.
:slight_smile:

Κι εγώ θα συγκινηθώ και σίγουρα δε θα ξέρω τι να διαλέξω! :-s Ελπίζω να αργήσει να ανοίξει γιατί τώρα το καλοκαίρι δε λέει να πάρω κιλά :lol:

ΤΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ,ΚΟΡΜΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ!!!:stuck_out_tongue: :bleh: :bleh:

εχω χωραφια σπιτια πολλα κ λεφτα…:stuck_out_tongue: :lol:

Ο καπιταλισμος διαφθειρει και τους χιππιδες!!!:lol: :stuck_out_tongue:

πως λεμε αριστερος με δεξιες τσεπες…:wink: :stuck_out_tongue:

Καλα εφαγα πριν λιγο κατι τριγωνακια σαλονικιωτικα και =P~
Χαλαρα μεσα στο top ten μου!

ζαχαροπλαστείου
cheese cake
τάρτα φράουλα
κρέπα σοκολάτα-μπισκότο
τσουρέκι Θεσσαλονίκης(ένα βήμα ανώτερα από τα τρίγωνα)
μιλφέι

περιπτέρου-σουπερμάρκετ
σοφτ κινγκς
παγωτο στάτους πάσσιον

σπιτιού
μιλόπιτα

:thumbup:

Τα soft kings είναι θεϊκά!