Τακτοποιηση δωματιου

Παντως, οποτε καποιος εξωγενης παραγοντας τακτοποιησει το δωματιο μου, παντα κατι χανω…

Μονο οταν ερχεται γκομενα το καθαριζω (δυστυχως αναγκαζομαι συχνα:p ) κατα τ αλλα καλτσες μποξερακια ρουχα απο δω κ απο κει…και ολα τα βιβλια πανω στο γραφειο μου

Εχει συναντισει κανεις σας καμια κατσαριδα or something? :-k

Προχτες μια στην κουζινα αλλα πατησε γκαζιδια και μου ξεφυγε.

Δεν πειραζει, θα την βρεις στην κατσαρολα αυριο μεθαυριο.:stuck_out_tongue:

Μμμμμ γιεα.

Εμ, τι περίμενες; Κριοί είμαστε κι οι δυο!:stuck_out_tongue:
Και πριν λίγο θυμήθηκα ότι ο bro δανείστηκε το σελοτέιπ πριν κανα δυο βδομάδες και δεν το έφερε ακόμα πίσω! Θα φάει πολύ ξύλο! :evil: όταν κάνει κάτι τέτοια, αγοράζω καμιά δεκαριά και του τα κάνω δώρο! Αρκεί να μην τα στερούν από μένα και τρέχω πίσω απ΄τους ξεχασιάρηδες να μου τα φέρνουν! :lol: :-s

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

Aσχολιαστα και τα 2:p

Aloe αμα παρεις αμαξι να μου το πεις για να στο δανειστω…

:lol3: :lol3: :lol3: #-o

Κι ενα κοτερο και κανα αεροπλανο…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μιλάω για αντικείμενα όπως σελοτέιπ, χαρτιά, νυχοκόπτες, λίμες… :lol: :lol:
Αμάξι δε θα δανείζω ρε! Και μιας και λέμε για αμάξια, νομίζω ερωτεύτηκα το Suzuki Swift :stuck_out_tongue:

Α ok… :roll:
Το Laνcia ypsilon(δε ξερω και πως γραφετ)το εχεις δει.Εκει να δεις ερωτας! :smiley:

Κατι Γαλλιδουλες να εβλεπες σημερα στο μετρο…

Εκει να δεις ερωτας…:smiley: 8)

Έτσι, επανέφερε την τάξη!! Ήμουν και απ’ τα μέρη σου το βραδάκι σήμερα, άπειρα σορτσάκια λέμε

Τις Γαλλιδες τις ξεχωριζεται απο το πισω μερος του σορτσακιου? :-k

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπα, από το περιεχόμενό του :naughty:

Κοιτα κατι τυπους ρε! Σας βγαζω το καπελο…

Τοπικ που εχει τιτλο “Τακτοποιηση δωματιου” καταληγει να αναφερεται στις γαλλιδες, στα σορτσακια τους και στο περιεχομενο αυτων…

:respect:

:stuck_out_tongue:

Νυσάφι πια με τα spam σου ChrisP#-o

No comments…

Παω να τακτοποιησω το δωματιο μου…

Διοτι οι Γαλλιδες, τα σορτσακια τους και το περιεχομενο τους κολλανε ΠΑΝΤΟΥ!!!:smiley: :smiley: :smiley: 8)