Ταξίδι στον συναυλιακό χρόνο

Μιας κ η μάχη είναι ανάμεσα σε 70s k 80s,τότε με διάφορα ψηφίζω 70s…Δν θα ξερα που να πρωτοπάω…Και φυσικά συμφωνώ με Led_Zeppelin για την φάση “τέλη 60s”,αυτό θα ταν εμπειρία…!

Τα τέλη των 60ς, απο το 67 ας πούμε, όντως θα ήταν απόλυτη εμπειρία… Ίσως θα είχε ακόμα περισσότερο σασπενς το poll αν έβαζα να διαλέξουμε ανάμεσα σε περιόδους 67-72, 73-82, 83-90 και έτσι… Αλλά ίσως γινόταν λίγο μπέρδεμα τότε :stuck_out_tongue:

Ετσι δεν θα ψηφιζε κανεις ομως. Τι να διαλεξεις εκει…

60 για να ειμαι στo WOODSTOCK να εχω παρει κυκλοφορει κ να κανω χιππικο ερωτα βλεποντας Live joplin hendrix who ten years after k a alla!:hippy: :hippy:

ΑΥΤΗ την απάντηση τη γούσταρα, χεχεχεεεε!!! Είσαι ωραίος φίλε! :lol:

εκει θα θελα να μουν!!!:band: :yahoo: :drunk: :vibrate:

80’s Γιατί αρκετά απο τα group απο 70’s έπεζαν ακόμα + τα group απο τα 80’s

ανάμεσα σε 70’s και 80’s…δεν ξέρω…

80’s ρε παιδια… :smiley:

70s αλλά θα ήθελα να κλέψω και 2-3 τελευταίες ώρες από την δεκαετία του 60 για να ακούσω ολόκληρο το σετ της πρωτοχρονιάς του 70 από τον Hendrix. Την συναυλία όπου ηχογραφήθηκε το Band of Gypsies

Επαναφέρω το πρώτο μου thread! Τι λέτε λοιπόν όσοι δεν ψηφίσατε, σε ποιά δεκαετία θα ταξιδεύατε ΜΟΝΟ για συναυλίες? Όσες συναυλίες θέλετε! 60ς, 70ς, 80ς, ή στον παρόντα χρόνο, σε όλο τον κόσμο? :roll:

Πάντως εγώ υπήρξα απο τους λίγους που ψήφισαν 60ς… Γιατί ήταν κάτι παραπάνω απο απλά συναυλίες τότε…

Ηταν και χίππικος ερωτας…:lol: :hippy:

αχαχαχαα, εμ τι, πήγαινες σε μια συναυλία και ήξερες οτι δεν πήγαινες μόνο για να δεις ένα συγκρότημα! :lol:

άσε που έπεζε να είσουν τόσο χομα που να μην το εβλεπες καν :lol: :lol: :lol: :lol:

Για ολα τα παραπανω 70s:afro: :smiley:

εδωα θα θελα να ημουν!

FLOWER POWER !

http://www.youtube.com/watch?v=6xhYk9PEmXA :hippy: :hippy:

60’s και 70’s ! αλλα κυρίως 70’s !

Αυτά είναι! :hippy: Και εκεί να ήμουν δε θα με χάλαγε καθόλου πάντως! :smiley:

Φυσικα να μην ξεχναμε τους θεους AC DC σε εποχες Bon Scott…
Εγω θα διαλεγα 70’s-80’s μαζι…8) 8)