Ταριφοστορυ

Ελα ρε, μην μου πεις πως δεν εχεις ξαναδει το συγκεκριμενο αυτοκινητο πουθενα γιατι θα με απογοητευσεις και μενα:( :

Αδερφακι, ο Κ.Ι.Τ.Τ. με 2 “Τ” παρακαλω πολυ εεεε:
Knight Industries Two Thousands!!!:stuck_out_tongue:

Λυπάμαι:? :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue:
(μέσα σε μία ημέρα έχω απογοητεύσει ένα όλοκληρο σόι:p )

Αυτο ξαναπεστο…Ακους εκει να υπαρχει ατομο που να μην ξερει τον Κ Ι Τ!!! [-X [-X [-X

Θα πρεπε να ντεπεσαι…Φτου σου!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατι ολοι οι ταριφες ακουνε Derti 98,6; Τι φταιω αξημερωτα να ακουω “Τιμη μου που ασχοληθηκες μαζι μου, τιμη μου που κοιμηθηκες μαζι μου, τιμη μου”;

Stin Kozani yparxei ena taksi pou to kseroun oi pantes sxedon. Gia poion logo?? Pataei kati ypnares sto timoni kai ta vlepeis ola! Horror ride!

Πήγαινα στο Μικρολίμανο και ακόμη δεν είχα μάθει το δρόμο από πάνω που σε βγάζει λίγο πριν το Καραϊσκάκη από την παραλιακή στη μικρή παραλιακή, την παλιά, και παντα έτρωγα ολη την κίνηση εκει…
μεχρι που ένα βραδυ, ενα παλληκαρι ταξιτζής μου εμαθε τον καινουριο δρόμο…και ψιλοσώθηκα!:slight_smile:

Το παλληκάρι που λέτε… ήταν και ψηλό (είχε κάνει τόσο πολύ πίσω το κάθισμα του που δε χώραγε κανείς να κάτσει από πίσω του) και ωραίο! (με γούστα sofi-k, για να μην πεταχτεί και πει καμιά βλακεία για το γούστο μου).

Και η κουβέντα άρχισε κάπως έτσι…
-γιατί πάμε από εδω?
-κοίτα τι γράφει η ταμπέλα… (λίγο αυστηρά)
έγραφε Μικρολίμανο…
-εεε…εσείς ξέρετε καλύτερα… η δουλειά σας είναι άλλωστε…:oops:
Να μη τα πολυλογώ τελικά το παλληκάρι είχε παίξει και αυτό μπάσκετ… είχε πάθει ένα ατύχημα κάποια στιγμή και είχε μείνει στο κρεβάτι αρκετό καιρό (πολύ στεναχωρέθηκα,κρίμα το παλληκάρι σαν τα κρύα τα νερά!),
με είπε και μπουμπούκι…:oops::oops:
αααχ…

Δεν έχω άλλο ταριφοστόρυ άξιο λόγου…
Τα ξεχνάω κάτι περίεργα…#-o
Θυμάμαι μόνο τα ωραία:)
Κανείς πάντως δε μου μίλησε άσχημα ποτέ.

Θα γινω ταριφας μονο και μονο για να ειμαι ο πρωτος σου

που θα σου μιλησω ασχημα

Ασε και κανεναν ρεεεε…και στους ταξιτζηδες την πεφτεις…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να δω Λα προκα και ΟχιΟλγα να τσακωνονται σε λασπες με μαγιο και τπτ αλλο

Mα δεν του την έπεσα…μιλάμε για ένα σκηνικό που διαδραματίστηκε στις 19 Οκτωβρίου (κάτι γενέθλια γι’αυτό το θυμάμαι) 2006! Τότε ήμουν ακόμη μικρό και άμαθο…:oops::oops::oops::oops::stuck_out_tongue:

Kαλά το κομμάτι με τις λάσπες δε θα το σχολιάσω…
Αλλά η Όλγα και εγώ δεν παίζει να τσακωθούμε…

Εδώ δε με έδειρε όταν τις έσπασα τα νεύρα φωνάζοντας “Θανασααακηηηη” για ώρες…
κάτι χειρότερο δε μπορώ να κάνω…:stuck_out_tongue:

Σχολιασε τοτε το κομματι με τα μαγιω…

Αυτη την αντρικη φαντασιωση δεν θα την καταλαβω ποτε μα την παναγιτσα της γουαδελουπης.

Εχει παναγία η Γουαδελούπη?:-k

Ας υπαρχει και κατι που δεν καταλαβαινουν οι γυναικες για μας. Γιατι το αναποδο συμβαινει κατα κορον…

ναι,αυτό

Μαγιο θα βάλουμε άμα πάμε μαζί στη θάλασσα το καλοκαίρι και έτσι ναι θα δει ο τόλκις όχιολγα και λα πρόκα με μαγιό… αν θα είναι στην ίδια παραλία με εμας :stuck_out_tongue: .

κρατηθηκα με νυχια και με δοντια…γκρρρρρ…:evil: :x

λιγουρι μου εσυ…:stuck_out_tongue:

Πεστα Σοφακι μου!!!

Η περιεργια σκοτωσε την γατα…

Δε μου λες εσυ??? τι πεταγεσαι σαν την πορδη…:stuck_out_tongue:

Φυσικα!!!

Σκέψου 2 άντρες τότε να παλεύουν και ίσως καταλάβεις…

αν όχι,συνχαριτήρια,το γούστο σου τα σπάει:p :lol:

Μπα. Δεν. Παλι οχι.:-s

Looooooooooooooooooooooool!Τι sexy…:lol:

On topic: Xθες μου ετυχε ενα περιστατικο καπως τρομακτικο.Μπαινω λοιπον στο οχημα, ο οδηγος γυρω στα 55 και εκεινη την ωρα ξυπνουσε απο υπνακο.Εκτος οτι δεν ηξερε την περιοχη “Αγ.Δημητριος”, με αγριοκοιταει και με τα πολλα τον καθοδηγησα εγω.Σε μια φαση, κλεινει τις ασφαλειες!!!8O (Απο κουμπακι στο καθισμα του)
Χεστηκα τελειως!Λεω τωρα θα σταματησει σε καμια γωνια… να κλαιω!Ειχε κι αυτη τη φατσα την πολυ αγριεμενη…:-s Με τα πολλα τον σταματησα 4 στενα πιο πανω απο το σπιτι μου, ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ (thanx God!:-s ) και φευγω.