Όνειρα

xaxaxaxxax λες???:lol::lol:

αχαχαχ!!!:lol:μα εκεινη την ωρα τρομαξα γιατι νομιζα οτι θα ηθελαν να με “εξαφανισουν” με καθε τροπο:!:

Εσυ γενικα ολο τη γλυτωνεις. Τη μια δε σε τρωνε οι σφαιρες, την αλλη δε σε πιανουν οι εμποροι… Μια χαρα την εχεις στα ονειρα σου.

Τουλαχιστο εσενα τα ονειρα σου βγαζουν ενα νοημα και εχουν μια λογικη ροη. Εμενα ειναι οτι να’ναι. Πετυχα εχτες ενα παλιο videoclip του Beck που ειχα να δω πολυ καιρο και στον υπνο μου ειδα οτι σε καποια φαση επαιζα Dota με εναν παλιο καθηγητη μου και τον Γκαντι (:!::!::!:slight_smile: και λεει ο Γκαντι διαλεξε για ηρωα τον Beck που ειχε γινει χαρακτηρας στο παιχνιδι :eek:. Μιλαμε τρελη ακυριλα. Αν τα ονειρα σημαινουν κατι ,εγω πρεπει να ειμαι πολυ διαταραγμενο ατομο για να βλεπω τετοιες μαλακιες :?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol::lol::lol:ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ!!!ελιωσα…ισως…εγω συνεχιζω με το υποσεινυδητο…ασχολεισαι πολυ με ολα αυτα που ειπες οποτε για αυτο εχεις επηρεαστει και τα βλεπεις και στα ονειρα!παντως αν με ρωτας προτιμω τα δικα σου που χουν και λιγη φαντασια καθως κανεις και μεγαλες συναντησεισ…ενω εγω…:?

Ναι. Παντα ηταν ονειρο ζωης να παιξω Dota με τον Γκαντι :roll:. Η μαλακια ειναι οτι δε θυμαμαι αν τον νικησα. :-s

μμμμ… να πεσεις παλι για υπνο μπας και συνεχιστει το ματσ δεν παιζει?:lol::lol:

Ειμαι στη δουλεια. Αλλα δεν εχει κοσμο οποτε μπορεις να πεις οτι κοιμαμαι :stuck_out_tongue: Ετσι κι αλλιως σε ιντερνετ καφε δουλευω. Βλεπω τοσο Dota εδω που αμα αρχισω να το βλεπω και στον υπνο μου θα φρικαρω ρε

ααχαχα καλα λες!!ασε ας ελπιζουμε για κατι καλυτερο η τουλαχιστον εξισου καλο με το σημερινο και για σημερα το βραδυ!!!:pχαχαχαχ

Και γω τετοιες μαλακιες βλεπω.Να φανταστεις ενα που θυμαμαι,φτιαχναμε ενα πυρυλο εγω και κατι αλλα παιδια.στο παρκινγκ της πολης μου,και πηγα να παρω τσιχλες απο το κοντινο περιπτερο με ενα ποδηλατο.Εντωμεταξυ με θυμαμαι να φοραω μαγειρικη ποδια:?Και καθως γυρναω βλεπω τον πυραυλο να απογειωνεται “τους μαλακες” λεω φυγανε χωρις εμενα.και ενω ο πυραυλος μολις απογειωνοταν σβηνει η μηχανη και πεφτουν κατω.Παω να δω τι εγινε και τους βλεπω να βγαινουν απο το πυραυλο.Μετα ολα ηταν μια χαρα και εγω ημουνα σε ενα πρασινο δωματιο στο παρκινγκ να ανταλλαζω καρτες Yu-gi oh.

Που θα μου πεις εμενα για μαλακιες ονειρα.

Τι λες ρε αμπαλε. Εδω σου λεω οτι επαιζα Dota με τον Γκαντι κι εσυ μου λες για Γιουγκιο. Φαε τη σκονη μου 8)

Εμενα ομως ηταν υπερπαραγωγη γιατι ειχε ΚΑΙ πυραυλο με φουτουριστικο design!

Φαντασμαγορικη παραγωγη και μαλακιες. Εμενα ητανε καλτ. Σημερα θα δω χειροτερο ρε! Ελα να κοψουμε το σπαμ τωρα γιατι θα μας δειρουνε :stuck_out_tongue:

Χθες βράδυ…είδα ότι ξαφνικά εκεί που περνούσα από το δρόμο…ήρθε ένας άγνωστος…και άρχισε να με χτυπάει στο κεφάλι με έναν ψόφιο μαύρο κόκκορα ο οποίος ήταν αηδιαστικός, τρομαχτικός και βρωμούσε8O8O

Μπορεί να φαίνεται αστείο…αλλά ήταν πραγματικά ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ!!!

Αλλο ονειρο.Ειμαι σε ενα μερος το οποιο δεν υπαρχει μια χωρα σε ενα παλατι και υπαρχει δικτατορια,και 'γω ειμαι εχθρος με τον δικτατορα,βγαινω εξω απο το παλατι,και πηγαινω σε ενα χασμα οπου καποιοι ανθρωποι πηδαγαν μεσα,και ε,τι να κανω πηδαω και 'γω και ενω ο δικτατορας χαιρεται που εκανα μαλακια,εγω αρχιζω και πεταω…Περριτο να πω οτι το soundtrack ηταν baroness.

O φρουδιστής μέσα μου βλέπει παντού φαλλικούς συμβολισμούς. :p:p

Δηλαδη?:stuck_out_tongue:

:lol::lol:
Αμάν εσύ…πάλι πετάχτηκες…
Πού τους είδες ρε άνθρωπε???..:-s
Βρώμικο μυαλό λέμε[-X

Κάνε εσύ την αντίσταση στη δικτατορία σου και άσε τα δηλαδή. :stuck_out_tongue:

Beautiful Loser, πετάχτηκα σαν… τον κόκκορα. :stuck_out_tongue:

Σοβαρα τωρα δεν θυμαμαι αν τον νικησα η εχασα.Παντως ειχε σκατοφατσα.

:lol:

8O

Αναίσθητε…ήταν πραγματικά εφιαλτικό…πολύ άσχημο…
Θα έπρεπε να καταλαβαίνεις παραπάνω…λόγω της δεύτερης μη εξασκούμενης ιδιότητάς σου :stuck_out_tongue:

Ενα θελω να μου πεις.Ειχε γαμψα νυχια?