Όνειρα

Eχουν και τα μοναστηρια εργασιμες και μη εργασιμες μερες? :?

διασημος ψυχολογος

και μαλιστα ολο στο σεξουαλικο τα εριχνε :stuck_out_tongue:

διαβαστε το βιβλιο με το εγω και το υπερεγω πραγματικα αξιζει

Βασικα η ερμηνεια των ονειρων τα λεει ΟΛΑ.Ακομα και αυτοι που αμφισβητουν μεγαλα μυαλα τυπου Freud θα εκπλαγουνε και θα κολλησουν με τα οσα γραφει.Αν και το βιβλιο ειναι λιγο τερας απο αποψη μεγεθους και λιγο δυσπεπτο στην αναγνωση γιατι εχει εξειδικευμενους ορους καπου καπου.

Ακουστε και δικο μου κουλο ονειρο. Ημουν στο μπαλκονι του σπιτιου μου και κοιτουσα τον ουρανο ενω περνουσαν διαστημοπλοια (μου φαινοταν φυσιολογικο). Σε μια στιγμη σταματαει ενα μπροστα στο μπαλκονι, βγαινει μια γκομενα και μου λεει ναπαμε βολτα. Μπαινω και γω μεσα και κατεβαινουμε στην παραλια του Βολου. Εκει η γκομενα ειχε ενα παπακι 50 κυβικα, ανεβηκαμε και ξαφνικα βρεθηκα σε ενα σπιτι σε μια παραλια εξω απο τον Βολο. Ηταν ενα σκοτεινο δωματιο και ειχε 4-5 μπασσα στην σειρα. Ξαφνικα πεταγεται ο Στιβ Χαρρις και αρχιζει να παιζει. Δεν καταλαβα τι επαιζε. Και μετα μπηκαν οι καλεσμενοι και σβησανε την τουρτα για τα γενεθλια του. Μετα πηρα ταξι να φυγω, απο ενα αλλο μερος πιο μακρυα.

Το χειροτερο που εχω δει παντος ειναι να με κυνηγαει ο χαρος μπροστα απο μια εκκλησια, εγω να τρεχω και αυτος πετουσε απο πανω μου και δεν μπορουσα να τη κανω με ελαφρα :stuck_out_tongue:

σαγαπω. αγαπω περισσοτερο ομως το 50cc

ενα κουλο που χα δει…ειχαν σκοτωσει λεει τη μανα μου,και εγω δεν μπορουσα να την βοηθησω γιατι ημουν ενα μεγαλο μωβ ζελε,και με ειχαν ακουμπησει πανω σε ενα τραπεζι…και οταν τν σκοτωσαν και μετα εγω αρχισα να κλαιω και ελιωσα και περνουσα κατω απτις πορτες…

μου αρεσε το μεγαλο μωβ ζελε :stuck_out_tongue:

και καπου εδω, πρεπει να σε ενημερωσω οτι κατι σε “χαλαει” αγορινα μου…
Δεν ξερω τι πινεις ή τι τρως (κατι που να προερχεται απο κακτους της ποικιλιας PEYOTE ή
Σαν Πεδρο ισως?) αλλα ΠΡΕΠΕΙ να τα κοψεις…θα καεις!:stuck_out_tongue:

ακους εκει, ησουν ενα μεγαλο μωβ ζελε…

Ειχα φαει κολημα με την ερμηνεια των ονειρων περσι το καλοκαιρι και ηθελα να το διαβασω ολο γιατι γενικως καιγομαι με το θεματων ονειρων(καποια εποχη τα εγραφα κλπ) ομως δεν καταφερα να το τελειωσω…Καποια στιγμη μετα τη μεση με κουρασε με τις λεπτομερεστατες αναλυσεις πανω σε ονειρα ασθενων του.Παντως την γενικη ιδεα την παιρνεις…Εκτος αυτου απο τοτε που το διαβασα οτι ονειρο βλεπω το αλλο πρωι μπορω να το αναλυσω με την εννοια οτι καταλαβαινω γιατι εμφανιζονται καποια στοιχεια στα ονειρα μου(πχ τον Κωστα τον συναντησα χτες,η συζητηση που καναμε προχτες για τα σαλια,την κατερινα που τη σκεφτηκα γυμνη κλπ)…καψιμο.

Και το αποκορυφωμα ειναι οτι οταν εκλαψε, μπορουσε να περναει κατω απο πορτες και χαρηκε :stuck_out_tongue:

παπαρδελα, θα καναμε και γαμω τις παρεες οι 2 μας:oops:

και συ ζελε?απο παουερ ρεηντζερσ πρεπει να το δα.

οχι ζελε δα!εσυ εχεις πιασει κορυφη στο συγκεκριμενο ζητημα

παντως ηταν πολυ αληθινο ρε…ξυπνησα και αληθεια εκλαιγα…αλλα δεν ημουν ζελε…μπορει τιποτα μεσα μου να ειναι.

περιμενω καποιον να σχολιασει την τελευταια προταση:roll:

Ο παπαρδελας ποτε πια δεν θα ειναι ο ιδιος μετα απο το συγκεκριμενο ονειρο…στα βαθη της ψυχης του να υπαρχει για παντα κολλημενο ενα κομματι απο το μπλε ζελε… xD

μωβ ζελε.

σορρυ :stuck_out_tongue: παραμενει ζελε ομως :stuck_out_tongue: