Αγαπημενα μαγαζια-στεκια

Ωπ, έχω πάει εκεί! Πολύ μικρό, αλλά πολύ συμπαθητικό! 8)

Στην Αθηνα πλεον… Μο Μπετερ, Χασαν,Ιντριγκα, άντε και κανα Νταρκ Σαν και πολύ σπάνια Τεξας…πιο παλια > παλιο Νταντα, Νο Ναιημ, Χωρις Ανασα, Νεξτ…πάνε αυτά, κλαψ, λυγμ.

Στην Πάτρα παλιά στα Drum, Memphis. Τώρα πουθενά

αυτό είναι μια σταλιά8O
αυτό που είναι στον πεζόδρομο παράλληλα σε αυτόν με τα πολλά (details κλπ) πώς σταδιάλα το λένε?:-k

Ναι, πήγαινα πρόπερσι σχεδόν κάθε βδομάδα εκεί!

O Αγ.Δημητριος εχει καφετεριες μετρημενες στα δαχτυλα και δεν εχω παει ποτε.
Αν θελω να παω καπου κοντα παω Δαφνη στο Αερικο (οπου βαζει ροκακια δεκαετιας 70,80 καθως και ελληνικη ροκ) αλλα και Προφιλ που ειναι πιο trendo κατασταση.
Ν.Σμυρνη που παω συνηθως βγαινω σε ολες τις καφετεριες που εχει και πλατεια αλλα και Ε.Βενιζελου,μ’αρεσει ομως κυριως το Ethnique που βρισκεται σχεδον απεναντι απο την Εστια.
Στα Εξαρχεια παω στην Οστρια… και στο Θησειο δεν εχω καπου συγκεκριμενα.Κυριως μου αρεσει το Αθηναιων Πολιτεια το καλοκαιρι που εχει τραπεζακια εξω και βλεπεις την Ακροπολη!
:smiley:

Που’ναι αυτό. Πες καμένε μαθηματικέ.

To Blue λες; Αν εννοείς αυτό, έχω πάει και δε μου άρεσε.

Ερατεινός, εγγύηση! Πολύ ωραίες αναμνήσεις, ζεστή ατμόσφαιρα και κατά καιρούς πολύ ωραία μουσική…

Το Profile κανει τον καλυτερο φρεντοτσινο στην Αθηνα. Τελος!

Εγω παντως ερωτευτηκα με την πρωτη ματια το Ταζ Μαχαλ τις προαλλες και με βλεπω να το κανω ψιλοστεκι.:-s
Κατα τα αλλα Papageorge στην Δαφνη για μασες και απο καφετεριες οτι τυχει αρκει να εχει χαμηλα την ρημαδομουσικη του.

24ωρο στο Γερακα για τρελες μασες

Κανει και καλη σοκολατα βιενουα!Μιλαμε ειχα παει ενα πρωι με μια φιλη μου την ειχα τσακισει!
Papageorge πηγαινα λυκειο κυριως, εδω και ενα χρονο εχω σταματησει γιατι δεν μου αρεσει πολυ σαν περιβαλλον.Δοκιμασε παντως να πας Αερικο… αν παρεις Amstel σου φερνουν και μεζεδακια να τσιμπας… κι αν καθησεις πολυ,σε κερνανε και κανα ρακομελο!:stuck_out_tongue: Το μονο που με χαλαει σ’αυτην την καφετερια ειναι οτι ειναι απιστευτη μικρη!

Και φυσικα μην ξεχναμε τα Starbucks οπου κι αν βρισκονται!Τι γλυκακια ειναι αυτα που κανει!Μιαμι!

S-cape Summer

Κωνσταντινουπόλεως 80, Γκάζι

Αν δεν πάς δεν ξέρεις τι χάνεις…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εκει δεν πληρωνεις καφε, πληρωνεις τη θεα…

νταρμα στην κηφισια!!1

καλη μαλακια:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

γαμευσιμο ειναι αλλα μιασ και δν σα ρεσει περε αλλο ενα λαλαμπαι γκαρντεν!!!

Κουλος στην πλατεια Ολγας.Αν δεν κολλησεις ψειρες.:lol: :lol: :lol: :lol:

Όντως δεν ξεχνάω ότι είναι για πέταμα. Δεν σ`αφήνουν να καπνίσεις μέσα… Τι καγκουριές είναι αυτές? Καφές χωρίς τσιγάρο??[-X

Aυτά τα 2 πρέπει να μου κάνουν κάδρο για τους λογαριασμούς που τους έχω αφήσει…

:lol:

Ενα απο τα καλα του Starbucks…

Trendy girl…

[-X [-X