Προσεχως

Πωω σαν χθες το θυμαμαι τοτε στο odeon στην αριστοτελους . Περιμενα με τη παρεα πως κ πως να ερθει Δεκεμβριος.
Tickets checked. :blush:

3 Likes

Κλεισαμε κ μεις 6 ατομα. Εχουν φυγει πολλα εισιτηρια. Ειδικα στο κεντρο.
Τα extended στο σινεμα;;; Δεν χανεται με τιποτα.

1 Like

Γενικά ναι, κλείστε νωρίς γιατί δεν θα παίζουν την τελευταία στιγμή - στον Τιτανικό τις προάλλες ήταν sold out 4-5 μέρες πριν, για το πσκ.

Έκλεισα κι εγώ, 11, 18 και 28, άντε να δούμε

1 Like

11 ευρω εκαστο το κερατο μου μεσα, το ψηνω παρα πολυ ασχημα αλλα δεν περισσευει τιποτα αυτην την εποχη…

Γιατί 11; 9.5 βλέπω στου Ρέντη. Εκτός αν λες για το 4Κ.

1 Like

Κοιταζα στο Mall, εδω ειμαστε Βορεια Προαστεια φαινεται, δεν θα πληρωνουμε οσα πληρωνει η πλεμπα :neutral_face:

Οκέη, αρκετά παράξενο. Το θεωρούσα δεδομένο πως οι τιμές είναι φιξαρισμένες σε όλη την αλυσίδα. Μαλακία, κατεβείτε προς τα κάτω :stuck_out_tongue:

1 Like

Κ Αγιο Δημητριο 9,5 ειναι

Το Mall στο Μαρούσι έχει αίθουσα VMax Atmos η οποία πάντα είναι ένα δίευρο πιο ακριβή

Αν έχετε όμως cosmote, μπορείτε να πάρετε εκπτωσούλα. Αν είναι σαν τις προσφορές της Vodafone, λογικά θα στέλνετε sms και θα λαμβάνετε κάποιο κωδικό (έτσι λειτουργεί η Vodafone Thank you που έχω).

Βρείτε κανένα φίλο με cosmote

3 Likes

Run you fools

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/offer/5f04c73609269c1bf8cde680/ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ-VILLAGE-CINEMAS--30%25

1 Like

Συν ότι αν κλείσεις μια παράσταση εχεις 15% έκπτωση σε κάθε μία από τις άλλες δύο, δεν ξέρω αν το έχετε τσεκάρει αυτό.

Ξέρεις κάποιος αν τυχόν μπορούν να συμψηφιστούν η προσφορά cosmote και το 15% που δίνει το ίδιο το village;;

2 Likes

Harley Quinn

1 Like

Ποιος θέλει να παίξει στη νέα μου ταινία;
Όλοι.

2 Likes

Καταλαβαινεις οτι ειναι Wes Anderson απο τα χρωματα μεσα στα πρωτα 3 δευτερολεπτα :sweat_smile:
Ελα ρε παιζει κι ο Schwartzman πως γενεν αυτο… Ωραιο φαινεται. Καποτε ειχα δει ολες τις ταινιες του, αλλα τον εχασα τα τελευταια χρονια και τωρα πρεπει να κανω catch up με τρεις ταινιες απο οτι βλεπω. Το Grand Budapest Hotel καλο? Εχω ακουσει πολυ καλα λογια.

ναι. οκ. απλά πραγματικά δεν βλέπω κατι στο τρείλερ να με κάνει να θελω να το δω.

Μην αγχωνεσαι, δεν ειναι για σενα η ταινια

μιλας με άτομο που έχει αρκετά αντερσον στη βιντεοθήκη του.

4 Likes