Προσεχως

Α24 + OLDBOY + IRON MAN EDDIE MURPHY

10 Likes

Ακόμα μεγαλύτερο Shai Hulud δεν χάλασε ποτέ κανέναν

18 Likes

^ ΤΙ ΥΠΕΡΕΠΟΣ τρεηλερ ειναι αυτο?

Καλα για μενα η πρωτη ταινια ηταν αριστουργηματικη, ανυπομονω για την συνεχεια.

Αυτην την φορα δε θα κανω το λαθος να την δω στο HBO MAX, θα παω σινεμα 100%.

2 Likes

Εγω την 1η ταινια δεν την ειδα επιτηδες…
Ηθελα να περιμενω να βγει και η 2η να τις δω μαζι…

2 Likes
2 Likes

Ουου μπαρακουντα :notes:

4 Likes

Ξεκινήστε από τώρα τα ναρκωτικά

13 Likes

τα γάμησε όλα

1 Like

ΔΕ. ΦΑΣΙΟΝ. :heart_eyes: :star_struck:

εγω διακρίνω Terry Gilliam επιρροές με καμενια Yiorgou. ++

1 Like

flopping fish toy gif - Gift Canyon

Summary

σεφερλης μαρκοσσεφερλης GIF - ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΧΑΚΑΛΟΕ - Discover & Share GIFs

4 Likes

Οπτικα παρα πολυ εντυπωσιακο, και η ιδεα ειναι για τα σημερινα δεδομενα του Χολιγουντ παραδοξως αρκετα πρωτοτυπη. Δεν καταλαβα ποτε το hype γυρω απο τον John David Washington, του οποιου η ηθοποιια μου φαινεται οσο αχρωμη, αγευστη και κοινοτυπη οσο και το πληρες ονομα του.

Παρολα αυτα, η ταινια εχει Ken Watanabe (αγαπαμε), και εχει σκηνοθετηθει και γραφτει απο τον Gareth Edwards του Rogue One, οποτε τα θετικα μαζευονται. Και δεν ξερω αν το ειπα, αλλα οπτικα ειναι απλα υπεροχη. Μαζι με το Dune : Part II ειναι οι δυο ταινιες sci-fi που θελω οπωσδηποτε να δω.

2 Likes

Τα ειπες ολα για τον Washington junior. Απορω πως κανει καριερα στο Hollywood! Τον εχω δει στα Tenet και Beckett. Αν για το 2ο δε με ενοιαξε πολυ, στο Tenet μου χαλασε κατα πολυ το δεσιμο με τον πρωταγωνιστη ταινιας ενος απο τους αγαπημενους μου σκηνοθετες!

1 Like

Το σκ πρεμιέρα σε Κάννες, οπότε μάλλον ήταν καιρός επιτέλους για το πρώτο trailer

Scorsese πάρε μας τα υπάρχοντα πάλι

8 Likes

cryin shakin throwin up κλπ

9 Likes

σε μια βδομάδα, με το poster της χρονιάς so far :sweat_drops:

8 Likes

3 Likes

image

12 Likes

ελπίζω να γνωρίζεις ότι το Le Cinephiles είναι γνωστό troll με κάτι τέτοια και το παραπάνω παίζει πολύ ισχυρά να είναι ένα από τα κλασσικά troll-o-post τους :stuck_out_tongue: (party-pooper alert :expressionless: )

1 Like