Προσεχως

ΓΟΥΆΤ???

1 Like

Όχι.

1 Like

Αν η ταινια ειναι στο καλλιτεχνικο επιπεδο της αφισας, τοτε ουτε το τραιλερ δε βλεπω.
Bootlegια μου φαινεται εμενα.

1 Like

Unconfirmed μέχρι τώρα, μόνο φημολογία

Άχτι το έχω να βγει μια καλή ταινία δράσης που να μην είναι αναμάσημα από 80ς-90ς.

Θυμάμαι να παίζω demolition man στο sega mega drive με το τότε κολλητό μου,5η-6η δημοτικού, και να προσπαθώ να του εξηγήσω ότι το STALLONΞ,στο εξώφυλλο, δε διαβάζεται σταλόνξ απλα είναι έτσι η γραμματοσειρά :roll_eyes:

Ήταν δική του η κασέτα ,όπως και το Σόνικ που έχω καβατζωσει από τότε, αλλά μπορεί να έχει ξεμείνει ακόμα στο πατρικό μου. Καλό παιχνίδι btw, ειδικά η πίστα με την κάμερα από πάνω (2η νομίζω) και η άλλη στις σκεπές και τα μπαλκόνια

6 Likes

5 Likes

Μαζί σου, αλλά μάλλον είναι η εξαιρέση στον κανόνα :slightly_frowning_face:

1 Like

image
Και αυτή τίμια είναι αν δεν έχετε τσεκάρει

#οχι αλλα legacy sequels

9 Likes

Το σκάω εδώ για τους όποιους ενδιαφερόμενους


έχει άπλετα εισιτήρια ακόμα, αλλά θα έλεγα βιαστείτε για να είστε σίγουροι - εγώ το χλάτσωσα 27 του μήνα, οπότε αν τυχόν έρθει κανείς τότε, ας ρίξει ένα heads up να πούμε καμιά μαλακία (λέω πολλές γενικά)

Εναλλακτικά, έρχεται κάπου αρχές Γενάρη εδώ Ελλάδα και επίσημα

8 Likes

:one: :zero: :zero: :heavy_check_mark:

6 Likes

μου άρεσε.

5 Likes

Θυμίζει Peter jackson εποχής Bad Taste και Braindead

6 Likes

sold.-

1 Like

Για να δούμε

2 Likes

Ωραιο φαινεται…

  1. Στουντιο Α24 αρα εννοειται βλεπουμε με τη μια
  2. Οταν σου φευγουν μερικα δακρυα με το τρεηλερ, τοτε αντε να δουμε τι θα γινει με την ταινια
  3. Τζουλια Ντρεηφους τεραστια
  4. Που σαι ρε Γιοντα, καλη φαση η εμφανιση του
  5. Δεν καταλαβα τιποτα αλλα δε με νοιαζει κιολας
1 Like
2 Likes

Εύχομαι σηκουελς μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Δεν υπάρχει πιο βαρετό πράγμα από κόσμο να γκρινιάζει για μια ταινία που δε θέλει καν να δει.

Προσωπικά, θα πάω σινεμά να την δω μιας και για διάφορους λόγους έχω να δω Jurassic Park στο σινεμά από το ΙΙΙ

2 Likes

πιστευω αυτό και ο γκοτζίλας θα συνεχίσουν να δίνουν πόνο με καινούριο υλικό μέχρι να γεράσουμε

3 Likes