Προσεχως

3 Likes

Φανταστικό, εξαίσιο, εξαιρετικό, πανέμορφο

1 Like
3 Likes
4 Likes
1 Like

Η νέα ταινία της Rose Glass, πάλι με Α24, μετά το ντεμπούτο της το 2019 με το φανταστικό Saint Maud -μια από τις καλύτερες ταινίες εκείνης της χρονιάς για εμένα.
Εξαιρετικό trailer με αρκετά ευνοϊκά πρώτα σχόλια στο Sundance τον Γενάρη + πολύ δυνατό cast.
Από Μάιο μάλλον στα μέρη μας

2 Likes

Ναι, σε όλα:

…και :heartpulse: :revolving_hearts: :heavy_heart_exclamation: για το κορίτσι.

1 Like

Πως και σας ξεφυγε?

2 Likes

Γιατί παίζει η Μπλάνσετ που κοροϊδεύει το metal :stuck_out_tongue:

Εμενα το πηρε το ματι μου, αλλα ξεχασα να το μοιραστω εδω περα.

Αν ηξερα οτι η Μπλανσετ κοροιδευει το μεταλ βεβαια, θα το ειχα μοιραστει αμεσα.

2 Likes

προσπαθεί να κάνει το παιδι του νεου mad max μαζί με guardians. θα την παλεύει για πάνω απο 20 λεπτά ? πολυ πουπ/πιςς τζοουκς η φάση.

Καταλαβαινω πως το λες αλλα το Borderlands ειναι σειρα video game που ξεκινησε καμποσα χρονια πριν το Fury Road και οκ το Mad Max εκανε define το dieselpunk αλλα δε το πηρε και εργολαβια…

βρε οκ για ενα κλιπάκι το βλέπεις και η μπλανσετ ειναι ηθοποιάρα, αλλά θα χει ένα στόρυ καλογραμμένο, να θες να το δείς 1,5 ώρα ? αυτό λέω. γενικά σε παιχνιδο ανταπτείσο, κρατάω μικρό καλάθι αν και 1-2 έχουν βγει οκει ή και παραπάνω απο οκ. λχ το αρκειν. η το λαστ οφ ας κτλ. βσκ αναρωτιέμαι ΠΩΣ και δεν εκανε κανεις το GTA σε ταινία ή σειρά.

1 Like

Ο συνδυασμός 2D με 3D animation κερδίζει όλο και μεγαλύτερο έδαφος. Το trailer είναι μια ομορφιά, δείχνει πολύ καλύτερο από ότι θα περίμενε κανείς από animation της dreamworks.

1 Like

WTF!!!

2 Likes

Καλα ειδαν τα ματακια μου την Θεοπούλα possessed απο τον κθουλου;;

Μεταξυ μας, χαζομαρα φαινεται. Και δεν ξερω γιατι τον εκαναν white trash.
Κριμα, και λατρευω Bill Skarsgard.

They turned the crow into a SoundCloud rapper and Jared leto joker had a baby

Κλαιω

1 Like
3 Likes