Π.α.ο.κ

βρε δεν το λέω στο στυλ ποιος το ξεκίνησε…πως μπορεί να φάνηκε για αυτούς τους 4 το όλο θέμα…

[B]edit[/B]
http://www.metrosport.gr/niki-ke-efigan-gia-larisa

ξέρει κανείς παοκτζης που θα γίνουν αυτά τα παιγνίδια? να πάμε να δούμε λίγο μπάλα.

http://olapaok.gr/podosfairo/_________/oi_opadoi_toy_paok_eixan_eirhnikes_diatheseis.845204.html

:lol3::lol2::bow:

[B]στο κέντρο της Θεσσαλονίκης καθημερινά κυκλοφορούν [U]μόνο οπαδοί[/U] του ΠΑΟΚ, από το 1976 που ιδρύθηκε ο ΣΦ ΠΑΟΚ ΘΥΡΑ 4.[/B]

:lol::lol:

Τραγικά σκηνικά… ντεμέκ ξέρω γω κάνανε πορεία για δικά τους αιτήματα ίδια μέρα/ώρα/μέρος με τους άλλους… Πρέπει να είσαι τελείως μόγγολος για να το πιστέψεις…

Κρίμα στον σύνδεσμο,συνήθως δεν βγάζει ανακοινώσεις για γέλια

ΤΣΙ -ΤΙ ΕΓΙΝΕ?..ΤΙ ΕΓΙΝΕ?..ΤΙ ΕΓΙΝΕ? …
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ -ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ?
ΤΣΙ -ΤΙ ΕΓΙΝΕ?..ΤΙ ΕΓΙΝΕ’ε’ΤΙ ΕΓΙΝΕ? …
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ -ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ?
ΤΣΙ -ΤΙ ΕΓΙΝΕ? …
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ -ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ Λ(ΠΑΡΕΜΒΟΛΗ)
ΜΕΣΙ -ΜΠΛΜΠΛΛΛΑΑΑΕΑΜΠΑΜΟ ΤΟ ΣΠΤΙΑΤΙΑ ΣΓΑΜΟΚΑΚΜΟΑΛ(οπου ΜΕΣΙ=μεσηλικο λεσι,σε κριση ζαχαρου…η κατι παρεμφερες…)
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ-ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ?
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ 40ΑΡΙς -Ε ΤΣ ΤΙ ΛΕ Ε?..ΗΣΟΥΝΑ ΤΙ ΗΣΟΥΝΑ’ΓΙΑ ΠΑΡΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΛΟ.-
ΜΕΣΙ -ΑΑΓΑΡΕΠΑΛΟΥΣΤΑ ΜΟΤΟΝΙ ΜΠΛΠΜΠΑΡΕΑΑΑΑΑ(ΠΡΟΣΟΧΗ’το ΑΑΑΑ του καβαλερα,για να μη γινει μπερδεμα το διευκρινιζω)
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ(απορρημενος αυτη τη φορα) -ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ?
ΤΣΙ -Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?
ΣΑΣΧΕΜΠΟΥ 40ΑΡΙς -ΗΣΟΥΝΑ ΤΙ ΗΣΟΥΝΑ 'ΓΙΑ ΠΑΡΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ
ΛΟ.-…

οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα να συγκρατησω για μενα αυτην την εκ βαθεων,γεματη αποριες στιχομυθια που διενήχθη μεταξυ των ανωθεν συνοπαδων μας,περιττο να αναφερω…ο καθενας με τη δικη του ιστορια και τους δικουσ του βαρυσημαντους αγωνες για την ομαδα.νομιζω οτι για ακομη μια φορα,ξεχωριζει το παθος και η βαρβιτουρικη ενεργεια που απορρεει απο τα διαφορα λεγομενα και πεπραγμενα του καθενος μας!!

(αντε παω κι εγω, οπου να ναι πρεπει κατεβαινει και ο κειν…ετσικαμιαμαλακιαναπερναειηωρα…για το κειμενο λεω οχι για τον κειν,φοβερος καμνειιι τον μεσαιωνικο πολεμαρχο στο λαστ βαλει,τεφαρικι πραμα,εχει καιρο που το ειδα και τωρα θα το κσαναδω,σε λιγο δηλαδη…)

Πρέπει να είσαι από αυτούς που έγραψαν για ‘Θοδωράκηδες’,δεν εξηγείται αλλιώς

βασικα αυτο ψιλοισχυει και ας ακουγεται τραγικο…διακριτικα ρουλη και γριων βλεπεις μονο εξω απο καυτατζογλειο και παπαναστασιου,ωπουδηποτε αλλου ειναι σπανιο και αν πετυχεις κινουνται σε αγελες…

…αλλα ακουγεται τραγικο…

ναι νταξει…απλα η ανακοινωση συνολικα ηταν γτπ οποτε ας πουμε και μεις καμια μλκια να περασει η ωρα

Aκομα και για το γενικοτερα αστειο νοητικο επιπεδο του παοκτζη (αλλα και του οργανωμενου οπαδου γενικα), η ανακοινωση της βαριας βιομηχανιας φαπας ειναι πατος.

Καταλαβαινω οτι δε μπορουσαν να γραψουν στην ανακοινωση ‘‘κατεβηκαμε με τα κρανη για να δειρουμε ανυπερασπιστα παιδακια, να ψειρισουμε κανα γεροντι,να ληστεψουμε τους γαυροβαζελους που πηγαν να πιουν καφε στο Ξαγναντο και τελικα καταφεραμε να τις φαμε ΞΑΝΑ απο τις γριες τις καταραμενες’’, αλλα δεν υπηρχε καμια αναγκη να βγαλουν ανακοινωση για να γραψουν τετοιες αηδιες. Ας μην ελεγαν τιποτα.

Με αυτα και μ’αυτα, εχουν φυσκωσει απο οπαδικη μαγκια στον Ηρακλη τα τελ. 2-3 χρονια, βεβαια

εχει ξεφυγει ρε η κατασταση…οπαδικα και αγωνιστικα…εδω βγαινει ο αλλος και λεει πρεπει να κανουμε φιλικο προς τιμην του γκαρσια…wtfmdapogjapsjgapiosjgapiosjgap’jgapjgasjgiapsg/…

αγαπαμε ΠΑΟΚ!:slight_smile:
http://www.facebook.com/pages/Ηλυσιακός-ΑΟ-Official-page/122649057747165?sk=wall

Δεν ισχύει.

Παίζεται να βλέπω πιο πολλούς Αρειανούς με διακριτικά παρά ΠΑΟΚτσήδες στο κέντρο.

Αλλά το διακριτικό εκτός γηπέδου για μένα ούτως ή άλλως μαλακία/ποζεριά είναι,οπότε meh…

http://olapaok.gr/podosfairo/Dioikitika/meta_ton_xatzopoylo_o_raptopoylos.846616.html

Τραγικός Ζαγόρ.

αυτός ειναι που ο για τον πατέρα του έγιναν παράνομα(λες και υπάρχει και νόμιμος τρόπος) παρεμβάσεις από πολιτικούς που λενε στις εφημερίδες? ή καμία σχέση και είπα μαλακία? :-s

εχω σκεφτεί να κάνω και εγω edit μερικά ποστ αλλά δεν γινεται./.

αυτός… Και σου λέω, έχω προσωπική πληροφόρηση για αυτά που σου λέω, παίζει πολύ δεν είναι 100% βέβαια να είναι της νοοτροπίας των παλιών “παραγόντων” π.χ Κοσκωτάς κλπ που κρύβονται μέσα στις ομάδες.

Το κάνω έντιτ τώρα το από πάνω γιατί ποτέ δεν ξες τι γίνεται

Εχει καμια σχεση με την φαλακρη σαλαμανδρα των φμ, η συνωνυμία ειναι?:-k

Δεν μας χάλασε το πρόγραμμα μας στα paly-off… αν κερδίσουμε τον 1ο ματς βάζουμε φωτιά στην διοργάνωση… Τελικά με βλέπω να το παίρνω το μινι διαρκείας για την 4…

Σήμερα μπασκετάκι με καβάλα και θα είναι ντροπή να έχει κάτω από 2500-3000 κόσμο… Ούτε στην μπάλα παίζουμε ούτε σε διακοπές είμαστε…

Όσο για τον ρατπό δεν νομίζω να έχει σχέση με τον καράφλα των fm… Δεν έχω ικανή την διοίκηση μας για τέτοιου μεγέθους μαλακία…

εγω διαρκειας δε θα παρω,αλλα τα ματσακια θα τα δω,μπας και παιξουνε μπαλα τα κοπροσκυλα…ουτως η αλλως στο χερι τους ειναι να σωσουν τη χρονια μεσω της κλεψιας των playoff